نام کاربری یا پست الکترونیکی
رمز عبور

انجمن مهندسان و نوآوران ایران

iue2 حامیان کنسرسیوم

انجمن مهندسان و نوآوران یکی از نهادهای علمی و یک ارگان مردم نهاد ایران می باشد که با حضور جمعی از مهندسان و اساتید دانشگاهها و صنعتگران با هدف کلی اشتغال و رفع نیازهای صنفی مهندسین کشور زیر نظر سازمان های مردم نهاد وزارت کشور تاسیس گردید که با تفویض اختیار به دپارتمان های متعدد در حوزه مهندسی خدمات کار آفرینی و پژوهشی و آموزشی را در راس امورات و اهداف خود قرار داده و هم اینک به عنوان یکی از حامیان اصلی کنسرسیوم ایرکاس در نظر دارد با اشتراک منابع خود راه گشای این امور برای کلیه قشر دانشگاهی کشور باشد.

برای ورود به سایت کلیک کنید

دپارتمان مهندسین مکانیک ایران

IRSME2 حامیان کنسرسیوم

دپارتمان مهندسی مکانیک ایران به همت جمعی از صاحب نظران و اساتید در حوزه مهندسی مکانیک جهت تعامل فیابین فعالین و دانشجویان این رشته در سال 1386 تشکیل گردید و تاکنون توانسته بیش از 20000 نفر از جامعه مهندسی کشور جذب نموده به ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی و کارآفرینی بپردازد و هم اینک با ملحق شدن به کنسرسیوم ایرکاس در نظر دارد منابع و تجربیات خود را که در طی این سالها بدست آورده در اختیار این نهاد علمی قرار دهد.

برای ورود به سایت کلیک کنید

شرکت مهندسین مشاور رکا

RKA012 حامیان کنسرسیوم

شرکت مهندسین مشاور رکا یکی از بزرگترین شرکت های بازرسی در سطح کشور در زمینه های مختلف اعم از تست های غیر مخرب، بازرسی جوش، کالا، خودرو، آسانسور و ... می باشد و با استراتژی های خاص خود و با ایجاد تعامل با دانشگاهها کشور توانسته موانع فیمابین صنعت و دانشگاه را مرتفع تر سازد و هم اکنون به عنوان یکی از حامیان کنسرسیوم ایرکاس نقش سازنده ای در اجرای اهداف این نهاد خواهد داشت.

برای ورود به سایت کلیک کنید

مرجع صدور گواهینامه BQC

BQC4 حامیان کنسرسیوم

 آکادمی BQC یونان یک مرجع مستقل صدور گواهینامه اروپایی است که به ارزیابی و بررسی و صدور مجوزات سیستم های مدیریت طبق استانداردهای بین المللی در حوزه های مختلف کیفیتی، محیطی، انرژی، سلامت شغلی و ایمنی و…..می پردازد BQC یک آکادمی مشهور بین المللی است که با کیفیت بسیار بالا و تجربیات حرفه ای و قدرتمند از بازارهای بین المللی با دیدگاه ها ودانش ویژه در حیطه صدور مدارک بین المللی فعالیت می کند و هم اینک این آکادمی یکی از حامیان کنسرسیوم ایرکاس می باشد.

برای ورود به سایت کلیک کنید

مرجع صدور گواهینامه DNW

DNW23 حامیان کنسرسیوم

مرجع صدور گواهینامه DNW صدور گواهینامه های آموزشی در مرجع صدور گواهینامه  EQFS تحت اعتبار DAC امارات عضو قطعی IAF و در بخش استانداردهای معرفی شده در مرجع صدور گواهینامه DNW با اعتبار ارگان SNAS اروپا انجام می پذیرد و هم اینک این آکادمی یکی از حامیان کنسرسیوم ایرکاس می باشد.

برای ورود به سایت کلیک کنید

مرجع صدور گواهینامه RFTC

RFTC1 حامیان کنسرسیوم

 هولدینگ RFTC یکی از بزرگترین مراجع صدور گواهینامه های آموزشی و کیفیت در خاورمیانه بالاخص در ایران می باشد که تاکنون هزاران عنوان گواهینامه تحت اعتبار این نهاد صادر شده است و هم اینک این هولدینگ یکی از حامیان کنسرسیوم ایرکاس می باشد.

برای ورود به سایت کلیک کنید

مرجع صدور گواهینامه ACS

ACS23 حامیان کنسرسیومهلدینگ ICS نمایندگی رسمی موسسه صدور گواهینامه ACS Registrars انگلستان و موسسه ICS Group کانادا در حیطه جغرافیایی کشورهای ایران ، عراق و کشورهای عربی منطقه (به غیر از پادشاهی عربستان سعودی ) و کشورهای آسیای مرکزی می باشد .بیش از ۲۲۰۰ شرکت دولتی و خصوصی در ایران موفق به اخذ گواهینامه های فنی و سیستمی از شرکت ACS-ICS گردیده اند و هم اینک این هولدینگ یکی از حامیان کنسرسیوم ایرکاس می باشد.

برای ورود به سایت کلیک کنید

مرجع صدور گواهینامه ICS

ICS1 حامیان کنسرسیوم

هلدینگ ICS نمایندگی رسمی موسسه صدور گواهینامه ACS Registrars انگلستان و موسسه ICS Group کانادا در حیطه جغرافیایی کشورهای ایران ، عراق و کشورهای عربی منطقه (به غیر از پادشاهی عربستان سعودی ) و کشورهای آسیای مرکزی می باشد .بیش از ۲۲۰۰ شرکت دولتی و خصوصی در ایران موفق به اخذ گواهینامه های فنی و سیستمی از شرکت ACS-ICS گردیده اند و هم اینک این هولدینگ یکی از حامیان کنسرسیوم ایرکاس می باشد.

برای ورود به سایت کلیک کنید

مرجع صدور گواهینامه QAL

QAL33 حامیان کنسرسیوم

 شرکت QAL یک مرکز مستقل ثبت و صدور گواهینامه است که توسط سازمان اعتباردهی ASCB – Accreditation Service for Certifying Bodies-EUROPE اتحادیه اروپا تائید صلاحیت شده است. مرکز این شرکت در انگلستان بوده و QAL-IRAN نیز به عنوان نماینده انحصاری شرکت بین المللی QAL در خاورمیانه و در زمینه ممیزی سیستمهای مدیریتی وارائه خدمات آموزشی فعالیت می نماید و هم اینک این شرکت یکی از حامیان کنسرسیوم ایرکاس می باشد.

برای ورود به سایت کلیک کنید

مرجع صدور گواهینامه TUV-EMB

TUV-EMB1 حامیان کنسرسیوم

شرکت پیشگامان سمای هنرنماینده رسمی کمپانی TUVEMB ایتالیا با اعتباردهی سازمان بین المللی RCBH در ایران ثبت و صدور گواهینامه های بین المللی آموزشی و برگزاری همایش ها و سمینارهای تخصصی را ارائه می نماید و هم اینک این شرکت یکی از حامیان کنسرسیوم ایرکاس می باشد و هم اینک این شرکت یکی از حامیان کنسرسیوم ایرکاس می باشد.

برای ورود به سایت کلیک کنید

مرجع صدور گواهینامه آلاینس

Alliance1 حامیان کنسرسیوم

 مرجع صدور گواهینامه الاینس متشکل از سه گواهی دهنده بزرگ و معتبر بین المللی استشرکت بین المللی الاینس ایالات متحده آمریکا می باشد -شرکت بین المللی الاینس کانادا-ای آر سی - شرکت بین المللی Alliance امریکا  شمالی و در سال ۱۹۹۰ میلادی (۱۳۶۸ شمسی) توسط گروهی از متخصصین آمریکا و کانادا تاسیس گردیده است. و در طی سه دهه فعالیت مستمر توسعه یافته است و هم اکنون این مجموعه به عنوان یکی از حامیان کنسرسیوم ایرکاس می باشد.

برای ورود به سایت کلیک کنید

مرجع صدور گواهینامه INO-CERT

INO1 حامیان کنسرسیوم

شرکت راژمان نماینده رسمی INO CERT در خاورمیانه در خصوص ثبت و صدور گواهینامه می باشد که گواهینامه های صادره این مجموعه مورد تائید سازمان اعتبار بخشی USAS امریکا میباشد و کلیه گواهینامه های صادره در سایت این سازمان قابل ردیابی می باشد. همچنین این سازمان عضویت جامعه بین المللی نوآوری مدیریت (ISPIM) را دارا می باشد. شرکت INO CERT دارای بخش های ثبت و صدور گواهینامه ، آکادمی آموزشی ، بازرسی ، ایمنی صنعتی و IT میباشد و هم اینک این شرکت یکی از حامیان کنسرسیوم ایرکاس می باشد.

برای ورود به سایت کلیک کنید

مرجع صدور گواهینامه TCKIT

Tckit1 حامیان کنسرسیوم

موسسه TCKIT-Academy آلمان از جمله مراکز معتبرآموزشی در آلمان به مدیریت آقای پرفسور هلموت کولرت، عضو هیئت علمی دانشگاه Esslingen می‌باشد. این مرکز به عنوان نماینده رسمی دانشگاه Steinbeis SIBE برلین و IUBH آلمان در حوزه آموزش مدیریتی MBA و DBA در سطوح کارشناسی ارشد و دکتری  است. ثبت و صدور گواهینامه های آموزشی زیر نظر این نهاد می باشد که و هم اینک این شرکت یکی از حامیان کنسرسیوم ایرکاس می باشد.

برای ورود به سایت کلیک کنید

دپارتمان های علمی

درباره کنسرسیوم

پنل آموزشی

آمار سایت

تعداد اعضای آنلاین : 0

تعداد کل اعضای کنسرسیوم : 1696

برای مشاهده اعضای آنلاین کلیک کنید

مراکز خدماتی و رفاهی طرف قرارداد

marakez

تجهیزات فلوروسکوپی بهره وری هدف ساختمان فلیم فتومتر بنیاد icdl تبریز بنیاد icdl تبریز مکانیسم تولید الکترون آزمایشگاه‌های فیزیک تازه های علم و فناوری تعمیر تجهیزات بیمارستانی موسسه سالک از لویی کان آموزش بهیاری در تبریز دوره دستیار دندانپزشکی در تبریز مرکز آموزش تزریقات انواع سرطان ها biomedical engineering ، مهندسی پزشکی آشنایی با مهندسی پزشکی EQ آموزش شناسايي مزاجهای اصلي در تبریز جزوات مهندسی پزشکی الگوريتم مثلث در پردازش تصویر ترکیاب سر سیلندر دسته بندی وسایل اندازه گیری پزشکی غیر مخرب پیشرفته کلاس تعمیر تجهیزات پزشکی در ارومیه آسم 22 مرداد در آینده‌ای نه‌چندان دور بافت کلیه بازرسی لوله مدفون الکتروکوتر valley lab دوره تست های غیرمخرب و بازرسی جوش در سنندج پدران مهربان تعمیر اسپکتروفوتومتر تاریخچه آب انبار شرکت بازرسی جوش دکتر نظام مافی خرید یوک مغناطیسی آموزش قفسه چینی داروخانه رادیو گرافی RTi صدمات فیزیکی و سوختگی ها گرایش بیوالکتریک مهندسی پزشکی هپاتیت C بیماری مننژیت قارچی عیب یابی جوش تومورهای سرطانی اموزش تعمیر یونیت به‌زودی n vhd'hk s دوره های تعمیرات تجهیزات پزشکی تجهيزات و ملزومات پزشكی زندگینامه ائمه اطهار آشنایی با المان های الکترونیکی در اردبیل فیلم آموزشی تعمیر تجهیزات پزشکی الکترود های تحریکی دوره تعمیر تجهیزات پزشکی در یزد بهبود کیفیت و رشد روند سازمان چدن مالیبل افتالموسکوپ تعمیر بیوشیمی تازه های مهندسی کلاس تعمیر تجهیزات دندانپزشکی در تبریز

logo حامیان کنسرسیوم

حامیان کنسرسیوم ایرکاس

 • IRSME
 • RKA
 • ACS
 • IUE
 • RFTC
 • BQC
 • DNW
 • ICS
 • TUV-EMB
 • QAL
 • Ino
 • Allaiance
 • Tckit

تبلیغات در ایرکاس

دسترسی به ژورنال مقالات

az3

تصاویر اینستاگرام ایرکاس