نام کاربری یا پست الکترونیکی
رمز عبور

ثبت نام دوره های آموزشی

حضور در دوره های آموزشی به دو صورت حضوری و مجازی امکان پذیر می باشد که به شرح زیر می باشد:

دوره های حضوری :

دوره های حضوری بر اساس برنامه ریزی ها در شهر های مختلف کشور برگزار می گردد که بر اساس مفاد آموزشی دوره ها بصورت حضوری و مجازی خواهد بود.

دوره های مجازی :

در دوره های مجازی که نیاز به حضور شرکت کننده در دوره نمی باشد ارائه مفاد آموزشی بصورت مجازی خواهد بود بدین صورت که پک آموزشی شامل جزوات و مالتی مدیاها و فیلم های آموزشی دوره و سایر مستندات آموزشی به آدرس ارائه شده ارسال می شود.

شایان ذکر است در صدور گواهینامه های آموزشی تفاوتی در دوره های حضوری و مجازی وجود نخواهد داشت.

انواع متد های ثبت نام

ثبت نام برای دوره های مجازی صرفا با پرداخت کل شهریه و ثبت نام قطعی صورت می پذیرد که همزمان با ثبت نام، پروسه اداری ارسال پک آموزشی انجام می گیرد و برای دوره های حضوری سه روش پیشنهاد شده است.

رزرو دوره : این حالت فقط برای دوره های حضوری میسر می باشد که در این حالت ثبت نام هیچ گونه تعهدی برای وجود ظرفیت برای ثبت نام متوجه انجمن نخواهد بود و ثبت نام کننده در لیست انتظار قرار می گیرد و صرفا در صورت وجود ظرفیت با ثبت نام کننده جهت ثبت نام قطعی تماس گرفته خواهد شد مجددا خاطر نشان می نماید این حالت ثبت نامی هیچگونه حقی برای ثبت نام کننده جهت شرکت در دوره ایجاد نمیکند.

پیش ثبت نام : این حالت فقط برای دوره های حضوری میسر می باشد و ثبت نام موقت و پیش ثبت نام با پرداخت مبلغ 500/000 ریال بصورت موقت انجام می گیرد و ظرفیت ثبت نام برای شرکت کننده محفوظ خواهد بود و باید در اسرع وقت و قبل از شروع دوره نسبت به ثبت نام قطعی اقدام گردد.

ثبت نام قطعی: در این حالت ثبت نام با پرداخت کل هزینه ثبت نام بصورت قطعی و بدون قید و شرط انجام می گیرد و ثبت نام کننده در لیست نهایی ثبت نام دوره قرار می گیرد.

توجه : در تکمیل فرم ثبت نام دوره های حضوری در صورتی که قبلا پیش ثبت نام انجام داده اید و مبلغ پانصد هزار ریال را پرداخت کرده باشید و اکنون قصد تکمیل ثبت نام و ثبت نام قطعی را دارید در فرم مربوطه گزینه "قبلا پیش ثبت نام کرده و هزینه 50 هزار تومان را پرداخت کرده ام"را انتخاب نمایید و در صورتی که قبلا پیش ثبت نام نکرده اید و مبلغ پیش پرداختی واریز ننموده اید و قصد ثبت نام قطعی را دارید گزینه  "قبلا پیش ثبت نام نکرده ام" را انتخاب نمایید.

نحوه پرداخت هزینه دوره آموزشی

برای پرداخت هزینه دوره در فرم ثبت نام دوره های آموزشی دو روش  ( پرداخت آنلاین از طریق کارت های عضو شبکه شتاب - پرداخت بانکی و یا کارت به کارت و یا سایر حوالجات و درج فیش بانکی) ارائه شده است که پیشنهاد می شود جهت تسریع امور از پرداخت آنلاین استفاده نمایید علی ای حال می توانید از طریق پرداخت بانکی و یا کارت به کارت نیز استفاده نمایید که باید مشخصات پرداخت را  در فرم مربوطه ثبت نمایید.

آزمون دوره های آموزشی

بر اساس دستورالعمل مصوب شورای آموزشی کنسرسیوم، آزمون کلیه دوره های آموزشی بصورت اینترنتی و از طریق سامانه هوشمند آزمون های اینترنتی انجام می گیرد و نیازی به حضور مجدد کارآموز جهت انجام آزمون نمی باشد.در فرایند آزمون شرکت کنندگان به سوالات چهار گزینه ای در مدت مشخص شده پاسخ می دهند که مدت زمان مجاز جهت ورود به سیستم آزمون 24 ساعت جهت شروع فرایند آزمون می باشد که زمان شروع و پایان آن برای هر دوره آموزشی، از طریق واحد آموزش انجمن اطلاع رسانی می گردد که شرکت کنندگان می بایست با ورود به سایت کنسرسیوم از طریق پنل آموزش، آزمون مربوطه را انجام دهند.

گواهینامه های آموزشی

برای تمامی دوره های آموزشی سه آپشن جهت صدور گواهینامه ارائه شده است که شرکت کنندگان بسته به نیاز خود می توانند نوع گواهینامه های خود را تعیین نمایند و از طریق فرم درخواست صدور گواهینامه نسبت به درخواست گواهینامه خود اقدام نمایند.

آپشن اول :  برای شرکت کنندگان در این دوره آموزشی در صورت قبولی در آزمون مربوطه گواهینامه معتبر از طرف کنسرسیوم دانشکاهیان و متخصصان به زبان فارسی که دارای ارزش ترجمه و تایید وزارت امور خارجه را دارا می باشد بصورت رایگان و بدون اخذ هزینه اعطا خواهد شد و نیازی به ثبت درخواست صدور گواهینامه نمی باشد.

آپشن دوم: شرکت کنندگان در این دوره آموزشی در صورت قبولی در آزمون مربوطه و اخذ گواهینامه فارسی ، در صورت نیاز می توانند با پرداخت مبلغ 250/000 ریال گواهینامه به زبان انگلیسی را نیز علاوه بر گواهینامه فارسی از طرف کنسرسیوم دانشکاهیان و متخصصان دریافت نمایند.

آپشن سوم : شرکت کنندگان در این دوره آموزشی در صورت قبولی در آزمون مربوطه می توانند علاوه بر گواهینامه های کنسرسیوم دانشکاهیان و متخصصان با پرداخت 20 دلار (بیست دلار) گواهینامه بین المللی  دارای کد رهگیری بین المللی را درخواست نمایند . شایان ذکر است مدت زمان صدور این گواهینامه یک ماه می باشد.

شرایط انصراف از دوره های آموزشی

تمامی گواهینامه های صادر توسط کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران (ایرکاس) از طریق وبسایت ایرکاس قابل استعلام و راستی آزمایی است که از طریق منوی استعلام گواهینامه های آموزشی این امر محقق می شود. در خصوص سایر گواهی نامه های آموزشی نیز با توجه به مراجع صادر کننده آنها قابل استعلام از نهاد های مربوطه می باشد.

شرایط انصراف از دوره های آموزشی

با عنایت به حفظ نظم و هماهنگی در برگزاری دوره های آموزشی انصراف از دوره های ثبت نام شده دارای محدودیت هایی خواهد بود که به شرح زیر اعلام می گردد.

انصراف از دوره در حالات زیر امکان پذیر نبوده و به درخواست های واصله ترتیب اثر داده نخواهد شد.

1- پیش ثبت نام هایی که با پرداخت 500/000 ریال انجام شده اند.

2-ثبت نام دوره های مجازی.

3-ثبت نام قطعی دوره های حضوری که کمتر از 15 روز به زمان برگزاری دوره زمان باقیست.

توجه : انصراف از دوره در خصوص ثبت نام قطعی دروه های حضوری که بیش از 15 روز به زمان برگزاری فرصت باقیست با کسر 25 درصد مبلغ پرداختی قابل قابل پذیرش می باشد.

 

 

دپارتمان های علمی

درباره کنسرسیوم

پنل آموزشی

آمار سایت

تعداد اعضای آنلاین : 0

تعداد کل اعضای کنسرسیوم : 1725

برای مشاهده اعضای آنلاین کلیک کنید

مراکز خدماتی و رفاهی طرف قرارداد

marakez

مدیریتی نظام بهداشت درمان کشور دوره دستیار دندانپزشک در مشهد فلوئوروسکوپی پالس با نرخ فریم متغیر اﻗﺪاﻣﺎت اﻣﻨﻴﺘﻲ ﺑﻬﺴﺎزي ﻣﺤﻴﻄﻲ کلاس تعمیر تجهیزات دندانپزشکی در ساری آموزش دسته های درمانی مرکز پرستاری در تبریز مولد اشعه ایکس شکایت بازرسی قطعات خودرو روزه ام آر آی فیلتر PLUS دستیاری دندانپزشکی چیست آزمایشگاه لابراتوار آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی فنی حرفه ای ثبت نام دوره های نسخه پیچی نحوه عملکرد دستگاه اکسیژن ساز RT D1.1 شهید رجایی حسن کتاب روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ ترمیم استخوان و جلوگیری از عفونت سالروز فانوک دوره جامع دستیاری دندانپزشک در رشت PDMS علی بن موسی الرضا تولید اعضای بدن انسان پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی ایمپالس های انجمن کلاس های آموزش برنامه نویسی در تبریز بازرسی کارخانه سیمان اندازه گیری فشار خون مارکر فلورسنس منحصربه‌فرد كلینیك الکترو شوک HELLIGE الکتولیت ها آموزش نسخه خوانی در تبریز آشنایی با تعمیر پروب‌های اولتراسوند موفقیتی دیگر در مسیر ترمیم بافتهای استخوانی با فناوری نانو بزرگسالان علائم بیماری مننژیت ویروسی آشنایی با تعمیر ساکشن انواع نبولایزر سیگنال خروجی اجرا گواهینامه ایزو پليمر تشخیص پوسیدگی و جرم دی ان ای کرامت دلایل شاخه های طب ترمینولوژی حقوقی، اتم

logo راهنمای ثبت نام دوره ها

حامیان کنسرسیوم ایرکاس

 • IRSME
 • RKA
 • ACS
 • IUE
 • RFTC
 • BQC
 • DNW
 • ICS
 • TUV-EMB
 • QAL
 • Ino
 • Allaiance
 • Tckit

تبلیغات در ایرکاس

دسترسی به ژورنال مقالات

az3

تصاویر اینستاگرام ایرکاس