نام کاربری یا پست الکترونیکی
رمز عبور

سایت کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران(ایرکاس) براساس آمار یکی از سایتهای پر ترافیک اینترنت در حوزه علمی و دانشگاهی و فارسی است و با توجه به ماهیت کاری خود توانسته است مخاطبان و کاربران زیادی از حوزه دانشگاه و علمی زیادی را جذب کند. بازدیدکنندگان و کاربران ایرکاس گروهی از کاربران فارسی زبان در ایران و خارج از کشور هستند که عضو کنسرسیوم ایرکاس بوده و یا صرفا بازدید کننده آن می‌باشند.در همین راستا تبلیغات و اطلاع رسانی از این طریق برای قشر هدف می تواند مفید و چشمگیر باشد.

یکی از راههای تبلیغات استفاده از بنر های تبلیغاتی در سایت می باشد که بنرها و تصاویر تبلیغاتی در اندازه (100 پیکسل عرض و 206 پیکسل در طول) بصورت ثابت در طول شبانه روز در سایت ایرکاس نمایش داده می شود و تعرفه خدمات به شرح زیر است.

 

ad9 تعرفه تبلیغات

شرح و مدت زمان نمایش بنر تعرفه تبلیغات
 بنر تبلیغاتی در اندازه مذکور به مدت یک هفته  400/000 ریال
بنر تبلیغاتی در اندازه مذکور به مدت 15 روز  700/000 ریال
بنر تبلیغاتی در اندازه مذکور به مدت یک ماه  1/200/000 ریال

 

 یکی دیگر از راههای تبلیغات استفاده از بنر های تبلیغاتی در آپلود سنتر کنسرسیوم می باشد که بنرها و تصاویر تبلیغاتی در اندازه (70 پیکسل عرض و 195 پیکسل در طول) بصورت ثابت در طول شبانه روز در آپلودسنتر ایرکاس نمایش داده می شود و تعرفه خدمات به شرح زیر است.

تبلیغات در آپلود سنتر اختصاصی ایرکاس

 

شرح و مدت زمان نمایش بنر  تعرفه تبلیغات
 بنر تبلیغاتی در اندازه مذکور به مدت یک هفته  200/000 ریال
بنر تبلیغاتی در اندازه مذکور به مدت 15 روز  350/000 ریال
بنر تبلیغاتی در اندازه مذکور به مدت یک ماه  600/000 ریال

 

رعایت موارد زیر جهت ارسال درخواست تبلیغات در سایت الزامی می باشد:

 1. محتوا و ظاهر بنر تبلیغاتی نباید منافاتی با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران داشته باشد.
 2. محتوای سایت تبلیغ دهنده در مدت تبلیغ نباید به موارد خلاف قوانین جاری و عرف تغییر کند.
 3. طراحی بنر تبلیغاتی بر عهده متقاضی می باشد.
 4. حجم بنر تبلیغاتی نباید در هیچ موردی بیشتر از 200 کیلوبایت باشد.

 

توجه : امکان اطلاع رسانی و معرفی محصولات و خدمات از طریق پیامک و ایمیل نیز قابل انجام می باشد که در صورت نیاز با واحد روابط عمومی در ارتباط باشید.

 

tablig تعرفه تبلیغات

 

دپارتمان های علمی

درباره کنسرسیوم

پنل آموزشی

آمار سایت

تعداد اعضای آنلاین : 0

تعداد کل اعضای کنسرسیوم : 1725

برای مشاهده اعضای آنلاین کلیک کنید

مراکز خدماتی و رفاهی طرف قرارداد

marakez

حوزه های ستاره شناسی ، دستیار دندانپزشک استخدامی اصفهان دوره آموزشی تعمیر نبولایزر در تبریز تست آلتراسونیک در تبریز حیرت‌انگیز پیمان هایدگر نماز روش های حذف نویز بازرسی شهر بازی دانلود رایگان مقاله مهندسی پزشکی بلیچینگ ANSI تعمیر EMG isodraft dimensioning بازرسی محور مهندسی پزشکی گرایش بالینی دوره ایمنی و بهداشت صنعتی (HSE) در تهران عید سعید فطر سختی سنجی شب تقدیر انتخاب الکترود لیوان مرطوب کننده كارشناسی مهندسی پزشکی تصویر تكنيك ها پالس‌ اكسي متر NEMOXY 412 بررسی حقوقی روشهای نوین باروری مصنوعی، مادر جانشین نانو چگونه می توان مدیرموفق ومؤثری بود؟ آموزش تعمیر تجهیزات رخش کاوه آذرآبادگان سانتریفیوژ آزمایشگاهی آستانه ادراک فیلم آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی علائم بیماری مننژیت ویروسی سرطان تیروئید اخترشناسي پرلیت مرکز آموزش تعمیرات کامپیوتر در تبریز مرکز آموزش تعمیرات کامپیوتر در تبریز ایران مهندسی ارتوپدی در رشته مهندسی پزشکی پدر و مادر حکمی و ژنتیکی اصول ایمنی جمع آوری سلول های بنیادی خون ساز روز پاسدار مهندسیمهندسی عمرانمهندسی مدیریت پروژهمهندسی صنایعمهندسی پروژهمدیریتمدیریت پروژهمهندسی چند بخشی پروژه صنایعproject آب انبار شش بادگيري حقوق خانواده مواد رادیواكتیو غفران سرطان ها رشته تحصیلی MBA سیلیکوسیس کلاس تعمیر تجهیزات پزشکی در ارومیه شبستان زمستانی piping plan آموزش خشک کردن و انبار کردن گیاهان دارویی دوره لوله کشی صنعتی مسجد الکترو شوک CORPULS

logo تعرفه تبلیغات

حامیان کنسرسیوم ایرکاس

 • IRSME
 • RKA
 • ACS
 • IUE
 • RFTC
 • BQC
 • DNW
 • ICS
 • TUV-EMB
 • QAL
 • Ino
 • Allaiance
 • Tckit

تبلیغات در ایرکاس

دسترسی به ژورنال مقالات

az3

تصاویر اینستاگرام ایرکاس