نام کاربری یا پست الکترونیکی
رمز عبور

بهیاری درتبریز ttedit کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران - بهیاری درتبریز

f

 

دوره کمک های اولیه در تبریز

در دوره آموزش امداد و کمک های اولیه شما با اصول ایمنی و قانونی در کمک های اولیه به طور کامل آشنا خواهید شد و روش های مواجهه با مصدوم و احیای قلبی ریوی یا cpr را با جزئیات فرا خواهید گرفت.این دوره به صورت کاملا کاربردی و عملی برگزار شده و شما در انتهای دوره می توانید با مهارت های کسب شده مانع از مرگ و بدتر شدن حال مصدوم شوید و می توانید عوارض ناشی از آسیب را تا رسیدن نیروی امدادگر کاهش دهید. (دوره کمک های اولیه در تبریز)

آموزشگاه آپادانا اقدام به برگزاری دوره آموزش امداد و کمک های اولیه کرده است تا بتوانند گام مثبتی در جهت ارتقای سطح کیفیت علمی و مهارت های حرفه ای کشور بردارد. در پایان کلاس آموزش امداد و کمک های اولیه به کلیه شرکت کنندگان مدرک بین المللی و معتبر از سازمان فنی و حرفه ای اعطا می شود. دوره آموزش امداد و کمک های اولیه زیر نظر اساتید متخصص و مجرب و بوده و با نظارت مدیریت با سابقه آموزشگاه اپادانا برگزار می گردد. در این دوره کلیه راه های پانسمان و جلوگیری از خونریزی ، آسیب های استخوانی و مفصلی ،انواع بانداژ و اصول آتل بندی ، انواع سوختگی ها و مسمومیت ها را به طور کلی هر آنچه که لازم است در جهت کمک های اولیه فرا بگیرید که شما به طور کامل آموزش داده خواهد شد.

دوره کمک های اولیه و فوریت های پزشکی درآموزشگاه آپادانا

مجتمع آموزشی آپادانا تبریز علاوه بر ارتقا سطح مهارت های فنی و تخصص های عملی بازارکار، به مبحث سلامت و دوره های مرتبط با آن بسیار اهمیت داده و می دهد. دوره هایی مثل دوره مراقبت از پوست، مو و زیبایی، دستیار دندانپزشک و...
دوره ی یادگیری کمک های اولیه و فوریت های پزشکی، یکی از این فرصت های بی نظیر است. یک دوره ی تمام عیار در خصوص کمک های اولیه و فوریت های پزشکی که در هر لحظه و زمانی ممکن است به درد ما، اطرافیان و هم نوعانمان بخورد.

آموزش کمک های اولیه شامل اقدامات و مراقبت هایی است که هنگام وقوع حادثه صورت می گیرد. هدف اصلی از این اقدامات جلوگیری از مرگ، پیشگیری و جلوگیری از شدت یافتن صدمات و عوارض است، با عملکردی که جهت کاهش درد و رنج مصدوم پیش از ارجاع به پزشک و پیش از انتقال به مراکز درمانی انجام می گیرد. این اقدامات می توانند شامل اقدامات جسمی و یا روحیه ای باشند. نکته قابل ذکر این است که توانایی و فرا گرفتن این مهارت ها می تواند جان افراد را نجات دهد.

امروزه با روند رو به رشد مرگ و میر در اثر بیماری‌های قلبی و عروقی، سوانح رانندگی، فراوانی حوادث و بلایای غیر مترقبه طبیعی و غیر طبیعی فوریت های اورژانس یکی از حیاتی ترین سیستم های مورد نیاز هر جامعه به شمار می آید.(اهمیت فوریت های پزشکی)

و باتوجه به اهمیت زیاد سیستم فوریت های پزشکی یکی از اساسی ترین نیازهای نظام سلامت جامعه تربیت افرادی با توانایی‌ها و صلاحیت‌های علمی و عملی ویژه است تا با آمادگی کامل در حساس‌ترین لحظات به یاری دردمندان بشتابند. سیستم فوریت های پزشکی با بهره گیری از تجهیزات خاص و متخصصان زبده به صورت شبانه روزی و آماده ارائه خدمات به افراد نیازمند و در معرض خطر هستند . با توجه به حساسیت مقوله فوریت های اورژانس کلیه پرسنل مشغول به خدمت در سیستم فوریت های پزشکی ملزم به گذراندن دوره های آموزش فوریت های پزشکی هستند . با توجه به رشد روز افزون جمعیت در کلیه مناطق دنیا و نیاز روز افزون به افزایش میزان خدمات فوریت های پزشکی ، استفاده از نیرو های کارآمد زبده می توانند تا حدودی از میزان اتلاف وقت ، انرژی و هزینه بکاهد.

با توجه به محدودیت امکانات با به کارگیری افراد دوره دیده با تجربه و تخصص مناسب می توان از بسیاری اقدامات غیر ضرروری و صرف هزینه و انرژی جلوگیری کرد . برای مثال با استفاده از اپراتورهای متخصص که وظیفه پاسخگویی به تماس های دریافتی را به عهده دارند در بسیاری موارد می توان با ارائه راهنمایی ها لازم از اعزام بی مورد آمبولانس و نیروهای فوریتهای پزشکی به مکان جلوگیری به عمل آورد و یا در موارد بسیار حساس با ارائه راه کار ها و راهنمایی های موثر تا رسیدن نیروهای فوریت های پزشکی در محل وقوع حادثه از بروز حوادث ناگوار جلوگیری به عمل آورد . بنابراین وظیفه فوریت های پزشکی تنها اعزام نیرو و تجهیزات به محل وقوع حادثه نیست در بسیاری از موارد فوریت های پزشکی با ارائه راهنمایی و راهکار های درمانی مناسب می تواند از بروز حوادث ناگوار جلوگیری کند .

دوره های آموزشی فوریت های پزشکی

دوره های آموزشی فوریت های پزشکی دوره های آموزشی تخصصی هستند که با پیشنیاز های خاص و تحت نظارت مراجع ذیصلاح برگزار خواهند شد . علاقه مندان واجد شرایط می توانند پس از گذراندن دوره های آموزشی فوریت های پزشکی ، کسب نوانایی ها و مهارت و قابلیت های مورد نیاز و اخذ مدرک فوریت های پزشکی معتبر از مراجع ذیصلاح در راستای ورود و اشتغال در مراکز فوریت های پزشکی اقدام نمایند. (دوره کمک های اولیه در تبریز)

فرصت های شغلی فوریت های پزشکی

تکنسین های فوریت های پزشکی می توانند در مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی(اورژانس) در سراسر کشورمشغول به کار شوند . همچنین می توانند در آمبولانس‌های خصوصی یا در سازمان‌های مشابه آن مشغول به کار شوند و با تلاش و کسب تجربه بیشتر می توانند به رده های مدیریتی و نظارتی سیستم فوریت های پزشکی دست پیدا خواهد کرد. از آنجا که بخش اورژانس یکی از اصلی ترین ، ضروری ترین و مهمترین واحدهای امدادرسانی در کشور به شمار می آید و وجودش همیشه برای جامعه ضروری و غیر قابل اجتناب است، بازارکار مناسبی نیز در شغل تکنسین فوریت های پزشکی پیش بینی می شود . با توجه به مزایای برشمرده برای حرفه فوریت های پزشکی و پیش بینی بازار کار مناسب برای متخصصان فوریت های پزشکی ، گذراندن دوره های آموزشی فوریت های پزشکی به کلیه علاقه مندان واجد شرایط توصیه می شود.

دوره امداد و نجات و کمک های اولیه

دوره کمک های اولیه و فوریت های پزشکی یکی از پرمخاطب ترین دوره های مجتمع آموزشی اپادانا می باشد. در واقع هنرجویان با شرکت در این دوره با تمامی مباحث مربوطه، هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی آشنا خواهند شد. در این میان لازم است بدانید که دوره کمک های اولیه و فوریت های پزشکی هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری (آنلاین) برگزار می شود و پس از پایان دوره به افراد، مدرک بین المللی ارائه داده می شود.

پس از گذراندن کلاس کمک های اولیه و فوریت های پزشکی، افراد چه مهارت هایی را کسب می کنند؟

توانایی درک و انجام و رسیدگی به طبقه بندی مصدومیت ها
طریقه حمل صحیح مجروح
آشنایی با قسمت های مختلف بدن
شناخت علائم حیاتی و هشدار دهنده تنفس مصنوعی
آشنایی با خونریزی ها و کنترل خونریزی و پیشگیری از عفونت
آشنایی با شکستگی ها و انواع آتل بندی
ماساژ قلبی و احیا قلبی
انواع بانداژ و کنترل خونریزی
انواع حمل مجروح
توانایی تزریق
نصب سرم
آشنایی با مسمومیت ها
ارزیابی علایم حیاتی
بازکردن راه هوایی
انواع تنفس های مصنوعی
و ….

هدف از دوره آموزش کمک های اولیه و فوریت های پزشکی

افزایش سطح دانش و توانایی های افراد جامعه درباره کمک های اولیه و فوریت های پزشکی.
فراهم آوردن بستری مناسب برای افزایش سطح سلامت در جامعه.
شرایط پذیرش دوره کمک های اولیه و فوریت های پزشکی:
تمامی افراد جامعه با برخورداری از سواد خواندن و نوشتن و آشنایی نسبی با ساختمان و عملکرد بدن انسان می تواند در این دوره آموزشی کوتاه مدت شرکت کنند.

توانمندی های افراد در پایان دوره

فراگیر می تواند تا حضور کادر درمانی در صحنه حادثه، اقدامات اولیه را به منظور نجات جان مصدوم را به کار ببرد. (دوره کمک های اولیه در تبریز)

images 267x180

 

 

دپارتمان های علمی

درباره کنسرسیوم

پنل آموزشی

آمار سایت

تعداد اعضای آنلاین : 0

تعداد کل اعضای کنسرسیوم : 1692

برای مشاهده اعضای آنلاین کلیک کنید

مراکز خدماتی و رفاهی طرف قرارداد

marakez

دانلود کتاب های مهندسی پزشکی ضيافت ﻣﺮاﻛﺰ ﺧﺮﻳﺪ ﺷﺒﺎﻧﻪ آنگل نابارور دوره ارز دیجیتال در شیراز استخدام مهندس پزشک RUBY وسيله پزشكی عملکرد شبیه ساز ECG سیستم اینترلاک Oxygen device home بازسازی و ترمیم بافت ها آشنایی با داروهای قلبی اندودنتیکز تصویربرداری زیستی مدرک icdl فوری تبریز سیاره زمین پیش پردازش در پردازش تصویر ناراحتی پوستی قارچ شناسی خاص محرم ارتباطات اسرارآمیز اصول منشی گری سلول های ارگانوئیدهای مغزی biomedical engineering بازرسی انرژی تاریخچه پزشکی هسته ای در ایران تا فردا AB دستگاه‌های پزشکی شب بيست و يكم نحوه ی عملکرد و ایمنی تجهیزات پزشکی چیست؟ کلاس تست های غیرمخرب و بازرسی جوش در ارومیه پليمر پروسچر حساسیت به نور لایت کیور روز جهانی منابع کاربرد پرینتر سه بعدی در پزشکی سیگنال های مغزی 22 بهمن فشار سنج دیجیتالی پس خوران زیستی چیست؟ تعمیر کاویترون دستیار دندانپزشکی دندان پزشکی ها بزرگسالان کلاس ایمنی و بهداشت صنعتی (HSE) در عسلویه اتوماسیون بازرسی خطوط انتقال استاد سید محمدحسین شهریار درگاه خدا لیزرهای نرم روز درخت کاری دوره دستیاری دندانپزشک مرکز آموزش تعمیرات کامپیوتر در تبریز مرکز آموزش تعمیرات کامپیوتر در تبریز

logo کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران - بهیاری درتبریز

حامیان کنسرسیوم ایرکاس

 • IRSME
 • RKA
 • ACS
 • IUE
 • RFTC
 • BQC
 • DNW
 • ICS
 • TUV-EMB
 • QAL
 • Ino
 • Allaiance
 • Tckit

تبلیغات در ایرکاس

دسترسی به ژورنال مقالات

az3

تصاویر اینستاگرام ایرکاس