نام کاربری یا پست الکترونیکی
رمز عبور

KeyToSteelAd 

صنعت فولاد از صنايع پيشرو در جهان مي‌باشد، تا جايي كه يكي از صنايع پايه و استراتژيك محسوب شده، و سرانه مصرف فولاد در كشورها به عنوان معياري از توسعه يافتگي به كار برده مي‌شود. نود درصد توليد جهاني فلزات به فولاد اختصاص دارد و ويژگي منحصر به فردش در تركيب مشخصاتي مانند استحكام، چكش خواري، چقرمگي، و قيمت ارزان آن را بي جايگزين ساخته است. تقريبا تمامي فعالان حوزه صنعت گاهي نياز دارند تا درباره نحوه مقايسه فولادها در استانداردهاي گوناگون، كاربردهاي انواع مختلف فولاد و انتخاب صحيح بسته به كاربرد، و انواع خواص شيميايي، مكانيكي و فيزيكي فولادها اطلاعاتي داشته باشند. لذا يادگيري مهارت كسب اطلاعات ضروري از كتاب فولاد در روند انتخاب پيشرفت فارغ‌التحصيلان و مهندسين آماده ورود به بازار كار بسيار مفيد خواهد بود.

سرفصل دوره آموزشی

شرکت کنندگان در دوره آموزش انتخاب و شناسایی مواد پایه آهنی در صنایع بر مبنای کلید فولاد با مواردی به شرح زیر آشنا می شوند:

1) آشنايي با فولاد و نقش و جايگاه آن در صنايع مختلف

2) نقش عناصر آلياژي در فولاد

3) آشنايي با كدها و استانداردهاي فولاد (DIN, AISI, ASTM, ASME, API, EN) و نحوة كاربرد

4) تكنيكهاي انتخاب آلياژ بر اساس كاربرد قطعه/ تجهيز/ سازه

5) آشنايي با آلياژهاي متداول و مرسوم در صنعت

6) نحوة جايگزيني آلياژهاي غير متداول با آلياژهاي مرسوم و موجود

7) ارائة مثال‌هاي گوناگون از كاربرد صنعتي آلياژهاي فولادي

8) بررسي فني چندين مدل انتخاب فولاد با ملاحظة كاربردهاي صنعتي مربوطه ضمن حل تمرينهاي مختلف عملي

 

مخاطبین دوره

کلیه دانشجویان و علاقمندان

 

امکان حضور مجازی در دوره

در پی درخواست های اعضای محترم شاغل و همچنین شهرستانی های عزیز این امکان برای اعضای محترم ارائه می گردد بطوری که در صورت ثبت نام اعضا بصورت مجازی نیازی به حضور مستمر در کلاس های آموزشی نبوده و صرفا با مطالعه مستندات پک آموزشی ارائه شده با اعمال شرایط خاص امکان صدور گواهینامه وجود خواهد داشت.برای شرکت کنندگان مجازی فیلم های دوره آموزشی به همراه مستندات ارسال می گردد و پس از مطالعه موارد همانند سایر شرکت کنندگان آزمون بصورت اینترنتی برگزار خواهد شد.

 

آزمون دوره

بر اساس دستورالعمل مصوب شورای آموزشی کنسرسیوم، آزمون کلیه دوره های آموزشی بصورت اینترنتی و از طریق سامانه هوشمند آزمون های اینترنتی انجام می گیرد و نیازی به حضور مجدد کارآموز جهت انجام آزمون نمی باشد.

آزمون این دوره نیز بصورت اینترنتی می باشد که شرکت کنندگان باید به 20 سوال چهار گزینه ای در 20 دقیقه پاسخ دهند که مدت زمان مجاز جهت ورود به سیستم آزمون 24 ساعت جهت شروع فرآیند آزمون می باشد که زمان شروع و پایان آن برای هر دوره آموزشی، از طریق واحد آموزش کنسرسیوم اطلاع رسانی می گردد که شرکت کنندگان می بایست با ورود به سایت کنسرسیوم ایرکاس از طریق پنل آموزش، آزمون مربوطه را انجام دهند .

گواهینامه آموزشی دوره

در این دوره آموزشی چندین حالت برای صدور گواهینامه آموزشی پیش بینی شده است که شرکت کنندگان بسته به نیاز خود می توانند نوع گواهینامه های خود را تعیین نمایند.

آپشن اول :  برای شرکت کنندگان در این دوره آموزشی در صورت قبولی در آزمون مربوطه گواهینامه معتبر از طرف کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران به زبان فارسی که دارای ارزش ترجمه و تایید وزارت امور خارجه می باشد بصورت رایگان اعطا خواهد شد.

 نمونه گواهینامه داخلی کنسرسیوم

آپشن دوم: شرکت کنندگان در این دوره آموزشی در صورت قبولی در آزمون مربوطه و اخذ گواهینامه فارسی ، در صورت نیاز می توانند با پرداخت مبلغ 25000 تومان گواهینامه به زبان انگلیسی را نیز علاوه بر گواهینامه فارسی از طرف کنسرسیوم ایرکاس دریافت نمایند.

 نمونه گواهینامه ترجمه شده کنسرسیوم

آپشن سوم : شرکت کنندگان در این دوره آموزشی در صورت قبولی در آزمون مربوطه می توانند علاوه بر گواهینامه های کنسرسیوم با پرداخت 20 دلار (بیست دلار) گواهینامه بین المللی از آکادمی RFTC اسپانیا و دارای کد رهگیری بین المللی را درخواست نمایند . شایان ذکر است مدت زمان صدور این گواهینامه 1 ماه می باشد.

نمونه گواهینامه بین المللی

زمان و مکان برگزاری

این دوره آموزشی در یکی از سالن های اختصاصی کنسرسیوم ایرکاس در آخر هفته ها برگزار خواهد شد که زمان های استراحت و نهار و نماز در آن گنجانده شده است.

زمان برگزاری دوره آموزشی انتخاب و شناسایی مواد پایه آهنی در صنایع بر مبنای کلید فولاد :   بزودی تاریخ دقیق اعلام می شود

رزرو و یا ثبت نام دوره های آموزشی

رزرو دوره های آموزشی صرفا جهت اعلام آمادگی جهت شرکت در دوره آموزشی می باشد فلذا رزرو دوره به منزله ثبت نام نمی باشد و در صورت وجود ظرفیت بر اساس تاریخ رزرو دوره اطلاع رسانی صورت پذیرفته و از طرف واحد آموزش برای ثبت نام تماس گرفته خواهد شد  فلذا برای قطعی شدن ثبت نام حتما باید ثبت نام قطعی انجام دهید.

برای رزرو دوره ها می توانید از دو روش پیشنهادی زیر استفاد نمایید :

1. جهت رزرو دوره و ثبت درخواست از طریق فرم رزرو دوره های آموزشی می توانید اقدام نمایید.

2 - رزرو پیامکی این دوره با ارسال عدد 1011 به سامانه پیامکی 30001230700700

توجه مهم : شرکت کنندگان محترم توجه داشته باشند پس از تایید نهایی ثبت نام طی 48 ساعت پیامک تایید ثبت نام ارسال خواهد شد که به منزله تایید ثبت نام می باشد که  در صورت عدم دریافت این پیامک سریعا با دفتر کنسرسیوم تماس حاصل نموده و مراتب را پیگیری نمایند.

هزینه ثبت نام دوره
نام دوره هزینه دوره مجازی هزینه دوره حضوری
انتخاب و شناسایی مواد پایه آهنی در صنایع بر مبنای کلید فولاد 2500000 ریال 4500000 ریال
 

پرداخت اقساطی شهریه

در جهت ارج نهادن و تسهیل ثبت نام اعضای محترم امکان پرداخت اقساطی شهریه دوره ها با توجه به شرایط شرکت کنندگان فراهم گردیده که عزیزان می توانند جهت اطلاع از شرایط پرداخت اقساطی با دفتر کنسرسیوم 4-33369052-041 تماس حاصل نمایند .

 

مدارک مورد نیاز

 مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام و صدور گواهینامه به شرح زیر می باشد که در زمان برگزاری دوره اخذ خواهد شد و نیازی به ارسال آنها قبل از برگزاری دوره نمی باشد.

1) کپی کارت ملی و شناسنامه طبق دستور العمل (بطوری که باید در یک صفحه A4 بوده و در بالای صفحه تصویر شناسنامه و در پایین صفحه تصویر کارت ملی باشد)

2) کپی آخرین مدرک تحصیلی (ارائه گواهی موقت بلامانع می باشد)

3) دو عدد عکس 4*3 جدید و تمام رخ با زمینه روشن

درصورتی که در ارائه هریک از موارد مذکور مشکلی وجود داشته باشد در اسرع وقت با کارشناسان کنسرسیوم تماس حاصل نموده و راهکار های مربوطه را جویا شوید.

توجه بسیار مهم : شرکت کنندگان عزیز توجه داشته باشند مسئولیت هرگونه اختلال در روند صدور گواهینامه آموزشی بین المللی دوره بدلیل عدم ارائه مدارک مذکور در مهلت تعیین شده متوجه فرد شرکت کننده خواهد بود و انجمن مهندسان ایران هیچ گونه مسئولیتی را متقبل نخواهد شد.

دپارتمان های علمی

درباره کنسرسیوم

پنل آموزشی

آمار سایت

تعداد اعضای آنلاین : 0

تعداد کل اعضای کنسرسیوم : 1692

برای مشاهده اعضای آنلاین کلیک کنید

مراکز خدماتی و رفاهی طرف قرارداد

marakez

آتعمیر تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی دوره تست های غیرمخرب و بازرسی جوش در اصفهان کمبود تجهیزات پزشکی دوره ایمنی و بهداشت صنعتی (HSE) در شیراز smaw کلاس نرم افزار داروخانه در اهر شاخه های مختلف دندانپزشکی رویکرد جدید کف مخزن نشر میزان شرکت هواپیمایی جرج هوسی نرم افزار سیستم دانلود PDF آشنایی با المان های الکترونیکی در کلیبر ای سی جی شیلر اصول ایمنی رشته مهندسی پزشکی بیماری های قلبی یوک ایرانی گل وگیاه آستنیت مقام هفتممحصولات صنعتی 17مهر مرکز آموزش کامپیوتر در تبریز هزینه دوره دستیار دندانپزشک در اهواز ملانوما کلاس تعمیر تجهیزات دندانپزشکی در تهران رشته مهندسی مدیریت اجرایی یک لایه فعال زیستی آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی تبریز آموزش گیاهان دارویی و طب سنتی در زنجان موارد مصرف اکسیژن درمانی روز جهانی استاندارد مصالح انعقاد فنی حرفه ای آگاهی شب نوزدهم ویسکومترهای لرزشی خونگیری آسان آموزش الکترونیک پایه دوره گیاهان دارویی در تهران تجربه های تلخ و شیرین مراکز آموزش icdl در تبریز مراکز آموزش icdl در تبریز تست فشارسنج نشت شار مقرون‌به‌صرفه صفحه اتوکلاو در روبه رو آموزش تعمیر فشار سنج های آنالوگ در بیرجند شبکه‌های کامپیوتری برگزاری دوره های /آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی در تبریز صدور ایزو در تبریز چگونه می توان مدیرموفق ومؤثری بود؟ عیب یابی مانیتور تجهیزات آزمایشگاهی شهرک سلیمی فیثاغورس انواع آب انبارها جراحان

logo انتخاب و شناسایی مواد پایه آهنی در صنایع بر مبنای کلید فولاد

حامیان کنسرسیوم ایرکاس

 • IRSME
 • RKA
 • ACS
 • IUE
 • RFTC
 • BQC
 • DNW
 • ICS
 • TUV-EMB
 • QAL
 • Ino
 • Allaiance
 • Tckit

تبلیغات در ایرکاس

دسترسی به ژورنال مقالات

az3

تصاویر اینستاگرام ایرکاس