نام کاربری یا پست الکترونیکی
رمز عبور

سنسورهای صنعتی

قابلیتهای کسب شده بعد از گذراندن دوره : آشنایی با سنسور های رایج در صنعت و کاربرد آنها در سیستمهای اتوماسیون صنعتی، قابلیت انتخاب سنسور مناسب برای سامانه های مختلف صنعتی ، توانایی نصب و کالیبراسیون سنسور ها از جمله توانائی های کسب شده بعد از گذراندن این دوره خواهد بود.

توجه : این دوره برخلاف رویه ای که در برخی موسسات آموزشی اتخاذ شده است بصورت کاملا عملی برگزار می شود و تجهیزات مربوط به هر روش در اختیار کارآموز قرارداده می شود تا خود با انجام تست مراحل عملی آن را فراگیرد و در پابان دوره نفرات علاقمند جهت شرکت در برنامه کارآموزی جهت فراگیری فنون اجرایی کار معرفی می شوند.

 

سرفصل دوره آموزشی

شرکت کنندگان در دوره آموزش تآشنایی با سنسورهای پرکاربرد صنعتی با مواردی به شرح زیر آشنا می شوند:

1) آشنایی با انواع سنسورهای صنعتی

2) سنسورهای دما

3) سنسورهای فشار

4) سنسورهای وزن و نیرو

5) سنسورهای دبی سیالات

6) سنسورهای اندازه گیری سطح مایعات

7) سنسورهای نوری

8) سنسورهای التراسونیک

9) آشنایی با ساختمان داخلی سنسورهای رایج در صنعت: سنسورهای مغناطیسی – القائی خازنی – نوری – لیزری – تشخیص رنگ – التراسونیک سنسورهای تشخیص سطحسنسورهای حفاظتی (پرده نوری)
( 10
کاربرد و محدودیتهای سنسورها

11) کار عملی با سنسورها

 

مخاطبین دوره

کلیه دانشجویان رشته های فنی و مهندسی(مکانیک، برق، کامپیوتر، مهندسی پزشکی و...) و کلیه متخصصان و مدیران نگهداری وتعمیرات واحد های پالایشگاهی، نیروگاهی و سایر صنایع و کارخانجات و کلیه علاقمندان به بحث مهندسی ابزار دقیق

 

امکان حضور مجازی در دوره

در پی درخواست های اعضای محترم شاغل و همچنین شهرستانی های عزیز این امکان برای اعضای محترم ارائه می گردد بطوری که در صورت ثبت نام اعضا بصورت مجازی نیازی به حضور مستمر در کلاس های آموزشی نبوده و صرفا با مطالعه مستندات پک آموزشی ارائه شده با اعمال شرایط خاص امکان صدور گواهینامه وجود خواهد داشت.برای شرکت کنندگان مجازی فیلم های دوره آموزشی به همراه مستندات ارسال می گردد و پس از مطالعه موارد همانند سایر شرکت کنندگان آزمون بصورت اینترنتی برگزار خواهد شد.

 

آزمون دوره

بر اساس دستورالعمل مصوب شورای آموزشی کنسرسیوم، آزمون کلیه دوره های آموزشی بصورت اینترنتی و از طریق سامانه هوشمند آزمون های اینترنتی انجام می گیرد و نیازی به حضور مجدد کارآموز جهت انجام آزمون نمی باشد.

آزمون این دوره نیز بصورت اینترنتی می باشد که شرکت کنندگان باید به 25 سوال چهار گزینه ای در 25 دقیقه پاسخ دهند که مدت زمان مجاز جهت ورود به سیستم آزمون 24 ساعت جهت شروع فرآیند آزمون می باشد که زمان شروع و پایان آن برای هر دوره آموزشی، از طریق واحد آموزش کنسرسیوم اطلاع رسانی می گردد که شرکت کنندگان می بایست با ورود به سایت کنسرسیوم ایرکاس از طریق پنل آموزش، آزمون مربوطه را انجام دهند .

گواهینامه آموزشی دوره

در این دوره آموزشی چندین حالت برای صدور گواهینامه آموزشی پیش بینی شده است که شرکت کنندگان بسته به نیاز خود می توانند نوع گواهینامه های خود را تعیین نمایند.

آپشن اول :  برای شرکت کنندگان در این دوره آموزشی در صورت قبولی در آزمون مربوطه گواهینامه معتبر از طرف کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران به زبان فارسی که دارای ارزش ترجمه و تایید وزارت امور خارجه می باشد بصورت رایگان اعطا خواهد شد.

 نمونه گواهینامه داخلی کنسرسیوم

آپشن دوم: شرکت کنندگان در این دوره آموزشی در صورت قبولی در آزمون مربوطه و اخذ گواهینامه فارسی ، در صورت نیاز می توانند با پرداخت مبلغ 25000 تومان گواهینامه به زبان انگلیسی را نیز علاوه بر گواهینامه فارسی از طرف کنسرسیوم ایرکاس دریافت نمایند.

 نمونه گواهینامه ترجمه شده کنسرسیوم

آپشن سوم : شرکت کنندگان در این دوره آموزشی در صورت قبولی در آزمون مربوطه می توانند علاوه بر گواهینامه های کنسرسیوم با پرداخت 20 دلار (بیست دلار) گواهینامه بین المللی از آکادمی RFTC اسپانیا و دارای کد رهگیری بین المللی را درخواست نمایند . شایان ذکر است مدت زمان صدور این گواهینامه 1 ماه می باشد.

نمونه گواهینامه بین المللی

زمان و مکان برگزاری

این دوره آموزشی در یکی از سالن های اختصاصی کنسرسیوم ایرکاس در آخر هفته ها برگزار خواهد شد که زمان های استراحت و نهار و نماز در آن گنجانده شده است.

زمان برگزاری دوره آشنایی با سنسورهای پرکاربرد صنعتی :   بزودی تاریخ دقیق اعلام می شود

رزرو و یا ثبت نام دوره های آموزشی

رزرو دوره های آموزشی صرفا جهت اعلام آمادگی جهت شرکت در دوره آموزشی می باشد فلذا رزرو دوره به منزله ثبت نام نمی باشد و در صورت وجود ظرفیت بر اساس تاریخ رزرو دوره اطلاع رسانی صورت پذیرفته و از طرف واحد آموزش برای ثبت نام تماس گرفته خواهد شد  فلذا برای قطعی شدن ثبت نام حتما باید ثبت نام قطعی انجام دهید.

برای رزرو دوره ها می توانید از دو روش پیشنهادی زیر استفاد نمایید :

1. جهت رزرو دوره و ثبت درخواست از طریق فرم رزرو دوره های آموزشی می توانید اقدام نمایید.

2 - رزرو پیامکی این دوره با ارسال عدد 1011 به سامانه پیامکی 30001230700700

توجه مهم : شرکت کنندگان محترم توجه داشته باشند پس از تایید نهایی ثبت نام طی 48 ساعت پیامک تایید ثبت نام ارسال خواهد شد که به منزله تایید ثبت نام می باشد که  در صورت عدم دریافت این پیامک سریعا با دفتر کنسرسیوم تماس حاصل نموده و مراتب را پیگیری نمایند.

هزینه ثبت نام دوره
نام دوره هزینه دوره مجازی هزینه دوره حضوری
آشنایی با سنسورهای پرکاربرد صنعتی
2500000 ریال 4500000 ریال
 

پرداخت اقساطی شهریه

در جهت ارج نهادن و تسهیل ثبت نام اعضای محترم امکان پرداخت اقساطی شهریه دوره ها با توجه به شرایط شرکت کنندگان فراهم گردیده که عزیزان می توانند جهت اطلاع از شرایط پرداخت اقساطی با دفتر کنسرسیوم 4-33369052-041 تماس حاصل نمایند .

 

مدارک مورد نیاز

 مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام و صدور گواهینامه به شرح زیر می باشد که در زمان برگزاری دوره اخذ خواهد شد و نیازی به ارسال آنها قبل از برگزاری دوره نمی باشد.

1) کپی کارت ملی و شناسنامه طبق دستور العمل (بطوری که باید در یک صفحه A4 بوده و در بالای صفحه تصویر شناسنامه و در پایین صفحه تصویر کارت ملی باشد)

2) کپی آخرین مدرک تحصیلی (ارائه گواهی موقت بلامانع می باشد)

3) دو عدد عکس 4*3 جدید و تمام رخ با زمینه روشن

درصورتی که در ارائه هریک از موارد مذکور مشکلی وجود داشته باشد در اسرع وقت با کارشناسان کنسرسیوم تماس حاصل نموده و راهکار های مربوطه را جویا شوید.

توجه بسیار مهم : شرکت کنندگان عزیز توجه داشته باشند مسئولیت هرگونه اختلال در روند صدور گواهینامه آموزشی بین المللی دوره بدلیل عدم ارائه مدارک مذکور در مهلت تعیین شده متوجه فرد شرکت کننده خواهد بود و انجمن مهندسان ایران هیچ گونه مسئولیتی را متقبل نخواهد شد.

دپارتمان های علمی

درباره کنسرسیوم

پنل آموزشی

آمار سایت

تعداد اعضای آنلاین : 0

تعداد کل اعضای کنسرسیوم : 1724

برای مشاهده اعضای آنلاین کلیک کنید

مراکز خدماتی و رفاهی طرف قرارداد

marakez

دانلود رایگان دوره های آموزشی مهندسی پزشکی نظامی یکباره قرآن فارغ التحصیلان مهندسی مدیریت اجرایی شرايط اقليمي‌ خشك و نيمه خشك ساخت دارو DRAFT دوره تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی در تبریز پاسخ کنترل مدیریت تجهیزات ساختمان استخدام دستیار دندانپزشکی در غرب تهران قیمت بازرسی سازه حساسیت به دارو معرفی مهندسی پزشکی ، مهندسی پزشکی گرایش بالینی ، مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک ، مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک ، مهندسی پزشکی گرایش بیومتریال (بیومواد) ، مهندسی پزشکی ایران ، مهندسی پزشکی دانشگاه پیام نایب زاده، عباس بیومواد خورشید آموزش نسخه خوانی نبولایزرهای مش کپ GMR بزرگترین پایگاه آموزشی مهندسی پزشکی نزول قرآن اموزش دستیاری دندانپزشکی در رشت تعمیرات و عیب یابی تجهیزات پزشکی نجوم، هيأت، منطق و حکمت برگزاری دوره دستیاری دندانپزشکی ویسکوزیته کلاس تعمیر فشارسنج کاربرد های گوناگون لیزر در دندانپزشکی گواهی استاندارد ارتباطات عید سعید فطر آشنایی با الکتروشوک رIT آموزش پرستاری درباره پانسمانی که زخم را تا سه روز تازه نگه می‌دارد فشار هیدرولیک فشار سنج آموزش امداد در تبریز بازرسی MFL تعمیر نیروگاه آشنایی با المان های الکترونیکی در مرند برگزار کننده دوره های آموزشی لبنیات پایش بر اساس وضعیت مهندسی پزشکی دانشگاه پیام نور آشنایی با اشکال دارویی طبقه بندي اشيا دوره تعمیر تجهیزات دندانپزشکی استخوان آسیب دیده با فناوری نانو ترمیم می شود دوره تست های غیرمخرب و بازرسی جوش در تبریز پیش پردازش در پردازش تصویر گل_گیاه شیمی شرکت بازرسی در تبریز هدف Vibrating Mesh مشاوره ایزو تعمیر دستگاه های پزشکی بیوشیمی

logo دوره آموزشی آشنایی با سنسورهای پرکاربرد صنعتی

حامیان کنسرسیوم ایرکاس

 • IRSME
 • RKA
 • ACS
 • IUE
 • RFTC
 • BQC
 • DNW
 • ICS
 • TUV-EMB
 • QAL
 • Ino
 • Allaiance
 • Tckit

تبلیغات در ایرکاس

دسترسی به ژورنال مقالات

az3

تصاویر اینستاگرام ایرکاس