نام کاربری یا پست الکترونیکی
رمز عبور

dentiic

دندانپزشکان برای سرعت بخشیدن به کارها نیاز به افرادی دارند که در حوزه دندانپزشکی و تجهیزات دندانپزشکی مهارت لازم را داشته باشند و در امور مربوطه به دندانپزشک کمک کنند. دستیاران دندانپزشک به همراه دندانپزشکان مشغول به کار هستند و همچنین دارای وظایف مختلف اداری در دفتر دندانپزشکی هستند. یک دستیار کنار دندانپزشک که از مهارت بالایی برخوردار است ، عضو بسیار مهمی در تیم دندانپزشکی تلقی می شود. کاهش اضطراب بیماران ، اخذ تصمیم های به موقع ، ساده کردن فرایند های درمانی و افزایش کیفیت درمان از وظایف دستیار کنار دندانپزشک می باشند. در این حرفه به ایثار ، مسئولیت پذیری و آموزش مستمر نیاز می باشد(آموزش دستیاری دندانپزشکی در شیراز).

دستیار داندپزشکی چه کارهای انجام می ددهد

آماده کردن پرونده بیمارن
با توجه به نوع درمان دندانپزشکی و نیاز پزشک ، ست وسایل و تجهیزات مورد نیاز پزشک را آماده کند.
مواد دندانپزشکی مورد نیاز را مخلوط کرده و آماده کند.
بیمار را برای شروع درمان آماده کند.
بعد از اتمام مراحل درمان ، توصیه های لازم را به بیمار بدهد.
دستیار دندانپزشک باید موجودی مواد مصرفی در مطب را بداند و در صورت اتمام مواد به پزشک اطلاع دهد.
تنطیم پرونده بیمار ، نوبت دهی و تعیین هزینه نیز به عهده دستیار دندانپزشک است(دستیاردندانپزشک در شیراز)

روش‌های درمانی در دستیاری دندانپزشکی

در دستیاری دندانپزشکی، دستیاران به دندانپزشکان در انجام روش‌های درمانی مختلف کمک می‌کنند. این شامل روش‌های زیر می‌شود:

 1. ایجاد آمادگی و پیش‌آماده‌سازی برای درمان: دستیاران دندانپزشکی مسئول آماده‌سازی ابزارها، تجهیزات و مواد مورد نیاز برای درمان‌ها هستند. آن‌ها باید تمامی وسایل را به درستی آماده کنند و برای انجام رویکردهای درمانی از قبیل تمیز کردن، استریل کردن و ارزیابی مواد مورد استفاده اقدام کنند.

 2. یاری در آزمون‌ها و تشخیص‌ها: دستیاران ممکن است در انجام آزمون‌های پیش‌درمانی مانند تهیه عکس‌های رادیوگرافی و بررسی مدارک پزشکی بیماران به دندانپزشکان کمک کنند. همچنین می‌توانند در ارزیابی و تشخیص بیماری‌ها و مشکلات دندانپزشکی مشارکت داشته باشند.

 3. همکاری در فرآیند درمان: دستیاران دندانپزشکی در فرآیند درمان فعالیت‌های متعددی انجام می‌دهند. آن‌ها ممکن است در خلق آرامش و راحتی بیماران، بازدید از بیماران قبل و بعد از درمان، کمک در ایجاد محیط بهداشتی و استریل، جوانسازی تجهیزات و تمیز کردن سطوح کاری و ابزارهای مورد استفاده درمانی و همچنین مونیتورینگ و نظارت بر وضعیت بیماران درمان شده مشارکت کنند.

آینده شغلی دستیار دندانپزشک

شاید بتوان گفت که موقعیت های شغلی دستیار دندانپزشکی در ایران بسیار خوب است. هر دندانپزشکی به دو دستیار دندانپزشک نیاز دارد و از آنجایی که ظرفیت شغل دندانپزشکی در ایران بالاست به طبع با افزایش دندانپزشکان موقعیت های شغلی برای شغل دستیار دندانپزشکی هم افزایش پیدا می کند. البته قابل ذکر است که هر چقدر توانایی ها و سابقه شغلی این افراد بالاتر باشد می توانند موقعیت شغلی بهتری برای خود فراهم نمایند(آموزش دستیاری دندانپزشکی در شیراز).

برای آموزش دستیاری دندانپزشک با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

برای ثبت نام آنلاین دوره آموزشی حضوری و مجازی دستیاری دندانپزشک روی لینک زیر کلیک کنید

222 آموزش دستیاری دندانپزشک در شیراز

آموزش مجازی این دوره در خانه با هزینه کمتر 

1111 آموزش دستیاری دندانپزشک در شیراز

اینستاگرام ما:(روی عکس زیر کلیک کنید)

اینستاگرام آپادانا

دپارتمان های علمی

درباره کنسرسیوم

پنل آموزشی

آمار سایت

تعداد اعضای آنلاین : 0

تعداد کل اعضای کنسرسیوم : 1714

برای مشاهده اعضای آنلاین کلیک کنید

مراکز خدماتی و رفاهی طرف قرارداد

marakez

تعمیر بردهای الکترونیکی حقوق دستیار دندانپزشک در اهواز دوره های دستیار دندانپزشک در اصفهان ثبت نام دوره های نسخه خوانی دستگاه‌های شنوایی ای سی جی کاردیو لاین ترکیاب فلورسنت آموزش شناسايي مزاجهای اصلي در تبریز آدرس آموزشگاه نسخه خوانی در تبریز شمارش کامل خون بازرسی تله کابین لیزرهای نرم استخدام دستیار دندانپزشک در شهر تبریز دندان دائمی لایت کیور گیلاردنی آشنایی با اتوکلاو بخار دشمن شکافتن جسد انسانها کمبود تجهیزات پزشکی مهندسی پزشکی.دندانپزشکی نبولایزر گرمایی آموزش دستیاری دندانپزشکی در رشت سیستم تنظیم شرایط محیطی در حمام مسلمین تومور نخاع آموزش گیاهان دارویی و طب سنتی در تبریز مدلسازی سه بعدی level2 رادیوایزوتوپ تست فشارسنج پس گرم مرکز آموزش داروخانه بیمار پزشکي آموزش اشتغال در بیمارستان علی بن موسی الرضا تمدن آسیب ملورین کلاس دستیار دندانپزشک در مشهد فروشگاه الکترونیکی دستیار دندانپزشکی جهاد دانشگاهی شیراز دستیار دندانپزشک جهاد دانشگاهی قم تعداد گلبول های قرمز و گلبول های سفید کلاس ایمنی و بهداشت صنعتی (HSE) در کرج cips اتوماسیون صنعتی بلوک V1 کارشناس رادیولوژی مجمع آموزش دستیار دندانپزشک در رشت مزایای استفاده از دستگاه اکسيژن ساز خانگی مکانیسم تولید الکترون تعمیرات تجهیزات پزشکی در تبریز اولین ردیاب رادیواكتیو دردهای مزمن نمونه سوالات آزمون کارشناسان رسمی قوه قضائیه دوره آموزشی پایپینگ در تهران فطریه

logo آموزش دستیاری دندانپزشک در شیراز

حامیان کنسرسیوم ایرکاس

 • IRSME
 • RKA
 • ACS
 • IUE
 • RFTC
 • BQC
 • DNW
 • ICS
 • TUV-EMB
 • QAL
 • Ino
 • Allaiance
 • Tckit

تبلیغات در ایرکاس

دسترسی به ژورنال مقالات

az3

تصاویر اینستاگرام ایرکاس