نام کاربری یا پست الکترونیکی
رمز عبور

2

رشته مهندسی مدیریت اجرایی یک رشته میان رشته ای است یعنی از چندین رشته فنی مهندسی مختلف تشکیل شده است اعم از:
مهندسی مکانیک، مهندسی عمران، مهندسی صنایع، مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر، IT ، مدیریت
رشته مهندسی مدیریت اجرایی زیر شاخه ای از MBA  است نه خود  MBA چرا که MBA فقط یک رشته مدیریتی است و تمامی دروس MBA  مبتنی بر مدیریت است. ولی رشته مهندسی مدیریت اجرایی هم از مدیریت و هم از رشته های فنی مهندسی تشکیل شده است.یعنی مهندسی مدیریت اجرایی برای مدیریت و اجرای رشته های ذکر شده فعالیت میکند.
فارغ التحصیلان مهندسی مدیریت اجرایی میتوانند از بازار کار گسترده ای بهره مند شوند. وقتی یک سازمان یا ارگان اگر همزمان هم برای سیستم های کامپوتری خود به یک مهندس کامپیوتر و برای بهبود کیفیت و رشد روند سازمان به یک مهندس صنایع نیاز داشته باشد میتواند از یک مهندس مدیریت اجرایی بجای دو نفر استفاده کند.

مهندسی-مدیریت-اجرایی

و همچنین فارغ التحصیلان رشته مهندسی مدیریت اجرایی چون از تمام رشته های فنی مهندسی اطلاعات لازمه را دارند بنابراین میتوانند در کلیه گرایش های فنی مهندسی که در بالا ذکر شد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد داشته باشند.
دانشجویان رشته مهندسی مدیریت اجرایی هیچگونه محدودیتی از نظر ادامه تحصیل و شغلی ندارند.
از آنجایی که عدم وجود مدیریت مناسب در کشورمان مانع پیشرفت شده است برای همین تربیت و آموزش مدیران اجرایی که بتوانند باعث بهبود کیفیت و روند سازمان ها با برنامه ریزی مناسب،مدیریت مناسب: مدیریت هزینه ها ، منابع انسانی،.... با استراتژی مناسب و کارآمد بسیار حائز اهمیت است.
بزرگانی مثل بیل گیتس، استیو جابز و سایر افراد موفق بنابه گفته خودشان با استفاده از اصول مدیریتی و شناخت استراتژی ها در موقعیت های حساس و بحرانی مختلف باعث پیشرفت خود و کشورشان شده اند.
پس دانشجویانی که در رشته مهندسی مدیریت اجرایی تحصیل کرده اند نسبت به سایر دانشجویان اطلاعات بیشتری دارند چون دانشجویان دیگر رشته ها فقط و فقط از رشته تحصیلی خود اطلاعات لازمه را دارند و بعد ها برای ادامه تحصیل باید در حوزه تحصیلی خود ادامه تحصیل داشته باشند. ولی دانشجویان رشته مهندسی مدیریت اجرایی هم از رشته مدیریت و هم از تمامی رشته های فنی مهندسی پیش زمینه و اطلاعات دارند چرا که یک مدیر اجرایی باید از تمامی جوانب، فردی مطلع و آگاه باشد تا با مدیریت مناسب باعث پیشرفت و بهبود کیفیت شود.

دپارتمان های علمی

درباره کنسرسیوم

پنل آموزشی

آمار سایت

تعداد اعضای آنلاین : 0

تعداد کل اعضای کنسرسیوم : 1675

برای مشاهده اعضای آنلاین کلیک کنید

مراکز خدماتی و رفاهی طرف قرارداد

marakez

مقرون‌به‌صرفه دوره دستیاری دندانپزشک استخدام دستیار دندانپزشک در شیراز آموزش کالیبراسیون دوره های مهارت های هفتگانه icdl الهی نانوکامپوزیت هیدروکسی آپاتیت-کیتوسان مواد پرتوزا در پزشکی بازرسی پاپینگ دانلود رایگان سوالات نیمسال 95-96 پیام نور آدرس آموزشگاه تکنسین داروخانه در تبریز مدار کپسول آندوسکوپی صفحه اتوکلاو در روبه رو اضطراب مراکز نجوم و ستاره شناسی آموزش طب سنتی در اصفهان سرنگ اسپکتروفتومتر امامزاده سید احمد بن موسی آموزش ایزو در تبریز دوره تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی دستیار دندانپزشک خانم در اصفهان کودکان کارآفرینی بازرسی کف مخازن دوره نسخه پیچی داروخانه کار با تجهیزات قرارداد رحم جایگزین و عقد صلح شمارشگر عید شعبان آموزش طب سنتی در مشهد قارچ جوشن حقوق نسخه پیچ زیکا چطور ساختار جمجمه را به هم می‌ریزد؟ QA tank پردازش تصویر توسط چشم مهندسی فناوری اطلاعات (IT) بهبود کیفیت و رشد روند سازمان مسجد دستیار دندانپزشکی در تبریز پیوند آلوژن چیزی که به دنبالش بودید تفسیر وجه تمایز طب سنتی و گیاهان دارویی در تبریز تبصره امواج مغز کنترل و ابزار دقیق بزرگداشت روز جهانی خانواده شاخه های مختلف دندانپزشکی اثرات توپوگرافيك سوخت علوم زیستی پایه و توسعه داروسازی گوشت دستگاه رادیوفرکانسی قیمت بازرسی سازه تنش آشنایی با دارو های گوارشی اشنایی با زیکا عیب یابی برد های الکترونیکی

logo معرفی رشته مهندسی مدیریت اجرایی

حامیان کنسرسیوم ایرکاس

 • IRSME
 • RKA
 • ACS
 • IUE
 • RFTC
 • BQC
 • DNW
 • ICS
 • TUV-EMB
 • QAL
 • Ino
 • Allaiance
 • Tckit

تبلیغات در ایرکاس

دسترسی به ژورنال مقالات

az3

تصاویر اینستاگرام ایرکاس