نام کاربری یا پست الکترونیکی
رمز عبور

احساس تهوع ttedit کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران - احساس تهوع

quell

دستگاه پوشیدنی Quell

دستگاهی موسوم به Quell که به بخش بالای ساق پا وصل می‌شود می‌تواند به کاهش درد مزمن در برخی افراد کمک کند. کاربران می‌توانند این دستگاه را در کل شبانه‌روز استفاده کنند و جلسات درمانی یک ساعته داشته باشند.

دستگاه Quell عصب‌های درون پا را توسط یک جریان برق تحریک می‌کند که در مقابل، باعث واکنشی از سیستم عصبی مرکزی می‌شود و سیگنال درد را در هر نقطه از بدن متوقف می‌کند. این نوع درمان موسوم به تحریک الکتریکی عصب جلدی (TENS) از چندین دهه پیش وجود داشته و در برخی تحقیقات در کاهش انواع خاص درد سودمند نشان داده است.

quell 1

دستگاه Quell به گفته سازندگان،بطور خودکار نیروی جریان را طی جلسه درمانی تنظیم کرده و همچنین دارای حالت خواب است که بطور خودکار هر دو ساعت در طول شب یک جلسه درمانی را آغاز می‌کند. پژوهشی در مورد دستگاه Quell نشان داد که دو سوم کاربران توانستند مصرف داروهای مسکن را کاهش دهند.دستگاه Quell در حال حاضر تائیدیه سازمان غذا و داروی آمریکا بدست آورده است. quell 2 با این حال، درمان TENS بر روی همه کاربرد ندارد و از این رو سازندگان یک ضمانت ۶۰ روزه برای بازگرداندن پول داده‌اند.دستگاه دیگر شامل یک هدبند موسوم به Muse است که می‌تواند به کاربران در مراقبه کمک کند و در نتیجه باعث کاهش تنش و اضطراب شود. quell 3 این دستگاه، سیگنال‌های مغزی را برای بررسی آرام بودن مغز یا فعال و سرگردان بودن آن اندازه‌گیری می‌کند. این هدبند همچنین فعالیت مغزی را به صوت ترجمه می‌کند تا کاربران بتوانند زمانی را که ذهنشان منحرف می‌شود، بشنوند. دستگاه در آن زمان اصواتی را برای هدایت کاربر به حالت آرام پخش می‌کند.

 

دستگاه پوشیدنی ReliefBand

مچ بند

برای درمان تهوع مربوط به بیماری حرکت یا حال بد صبحگاهی به بازار عرضه شده است. این دستگاه مچی به ارسال پالس‌های الکتریکی برای تحریک عصبی در کنار مچ دست پرداخته و سپس سیگنال‌ها با حرکت به سیستم عصبی مرکزی، احساس تهوع تولید شده توسط معده را متوقف می‌کند. این دستگاه نیز توسط سازمان غذا و داروی آمریکا تائید شده است.
دستگاه دیگر شامل یک هدبند موسوم به Muse است که می‌تواند به کاربران در مراقبه کمک کند و در نتیجه باعث کاهش تنش و اضطراب شود. این دستگاه، سیگنال‌های مغزی را برای بررسی آرام بودن مغز یا فعال و سرگردان بودن آن اندازه‌گیری می‌کند.
این هدبند همچنین فعالیت مغزی را به صوت ترجمه می‌کند تا کاربران بتوانند زمانی را که ذهنشان منحرف می‌شود، بشنوند. دستگاه در آن زمان اصواتی را برای هدایت کاربر به حالت آرام پخش می‌کند.

 

هدبند Muse باعث کاهش تنش و اضطراب می شود

فناوری پوشیدنی هدبند هوشمند

 

دستگاه دیگر شامل یک هدبند موسوم به Muse است که می‌تواند به کاربران در مراقبه کمک کند و در نتیجه باعث کاهش تنش و اضطراب شود. این دستگاه، سیگنال‌های مغزی را برای بررسی آرام بودن مغز یا فعال و سرگردان بودن آن اندازه‌گیری می‌کند. این هدبند همچنین فعالیت مغزی را به صوت ترجمه می‌کند تا کاربران بتوانند زمانی را که ذهنشان منحرف می‌شود، بشنوند. دستگاه در آن زمان اصواتی را برای هدایت کاربر به حالت آرام پخش می‌کند.

 

دپارتمان های علمی

درباره کنسرسیوم

پنل آموزشی

آمار سایت

تعداد اعضای آنلاین : 0

تعداد کل اعضای کنسرسیوم : 1692

برای مشاهده اعضای آنلاین کلیک کنید

مراکز خدماتی و رفاهی طرف قرارداد

marakez

دانلود کتاب مهندسی پزشکی بازرسی چشمی دیالیز پروتنیل استخدام دستیاری دندانپزشک در بیمارستان کرمان (چگونگی) مدالیته تصویربرداری مولکولی پمپ سرنگ TOP- 5300 آموزش شناسايي مزاجهای اصلي پمپ های وکیوم گواهینامه ایزو دوره گیاهان دارویی در مشهد کلاس داروشناسی بیوشیمی بازرسی محور بسته بندی و فروش گیاهان دارویی در شیراز دانلود فیلم آموزشی طب سنتی راحتی قارچ شناسی مهندسی فناوری اطلاعات متالوگرافی بخش 6 آیین نامه تجهیزات پزشکی نبولایزر ژنتیک انسانی نخستین دستگاه های سی تی اسکن سی تی اسکن از بعد اقتصادی پرینترهای سه بعدی اعضای بدن اپراتور مارکها و برندهای معروف تجهیزات پزشکی دامپزشکی کسب تجربیات مدیریتی تعمیر ترازو پیکومولار تا نانومولار رنگ آمیزی اصول نگهداری و کالیبراسیون ECG کاربرد لیزر در دندانپزشکی دانشگاه آزاد اتوماسیون بازرسی جدید ترین روش درمان تومورهای سرطانی تایید صلاحیت جوشکار ثبت نام دوره آموزشگاه طب سنتی حقوق دستیار دندانپزشک در اصفهان تخفیف فوق العاده بازرسی تاورکرین انجمن جوشکاری صدور مدرک ایزو جانباز پيروزي انقلاب اسلامي موسى بن جعفر آموزش گیاهان دارویی و طب سنتی در تبریز ژنتیک پزشکی پروانه مهندسی آب انبار شش بادگيري الکترو شوک فیلیپس غصه دوره های ارز دیجیتال 14 خرداد بازرسی جرثقیل در تبریز فتال مانیتورینگ TOITO اسپکتروسکوپی سایبرنایف

logo کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران - احساس تهوع

حامیان کنسرسیوم ایرکاس

 • IRSME
 • RKA
 • ACS
 • IUE
 • RFTC
 • BQC
 • DNW
 • ICS
 • TUV-EMB
 • QAL
 • Ino
 • Allaiance
 • Tckit

تبلیغات در ایرکاس

دسترسی به ژورنال مقالات

az3

تصاویر اینستاگرام ایرکاس