نام کاربری یا پست الکترونیکی
رمز عبور

quell

دستگاه پوشیدنی Quell

دستگاهی موسوم به Quell که به بخش بالای ساق پا وصل می‌شود می‌تواند به کاهش درد مزمن در برخی افراد کمک کند. کاربران می‌توانند این دستگاه را در کل شبانه‌روز استفاده کنند و جلسات درمانی یک ساعته داشته باشند.

دستگاه Quell عصب‌های درون پا را توسط یک جریان برق تحریک می‌کند که در مقابل، باعث واکنشی از سیستم عصبی مرکزی می‌شود و سیگنال درد را در هر نقطه از بدن متوقف می‌کند. این نوع درمان موسوم به تحریک الکتریکی عصب جلدی (TENS) از چندین دهه پیش وجود داشته و در برخی تحقیقات در کاهش انواع خاص درد سودمند نشان داده است.

quell 1

دستگاه Quell به گفته سازندگان،بطور خودکار نیروی جریان را طی جلسه درمانی تنظیم کرده و همچنین دارای حالت خواب است که بطور خودکار هر دو ساعت در طول شب یک جلسه درمانی را آغاز می‌کند. پژوهشی در مورد دستگاه Quell نشان داد که دو سوم کاربران توانستند مصرف داروهای مسکن را کاهش دهند.دستگاه Quell در حال حاضر تائیدیه سازمان غذا و داروی آمریکا بدست آورده است. quell 2 با این حال، درمان TENS بر روی همه کاربرد ندارد و از این رو سازندگان یک ضمانت ۶۰ روزه برای بازگرداندن پول داده‌اند.دستگاه دیگر شامل یک هدبند موسوم به Muse است که می‌تواند به کاربران در مراقبه کمک کند و در نتیجه باعث کاهش تنش و اضطراب شود. quell 3 این دستگاه، سیگنال‌های مغزی را برای بررسی آرام بودن مغز یا فعال و سرگردان بودن آن اندازه‌گیری می‌کند. این هدبند همچنین فعالیت مغزی را به صوت ترجمه می‌کند تا کاربران بتوانند زمانی را که ذهنشان منحرف می‌شود، بشنوند. دستگاه در آن زمان اصواتی را برای هدایت کاربر به حالت آرام پخش می‌کند.

 

دستگاه پوشیدنی ReliefBand

مچ بند

برای درمان تهوع مربوط به بیماری حرکت یا حال بد صبحگاهی به بازار عرضه شده است. این دستگاه مچی به ارسال پالس‌های الکتریکی برای تحریک عصبی در کنار مچ دست پرداخته و سپس سیگنال‌ها با حرکت به سیستم عصبی مرکزی، احساس تهوع تولید شده توسط معده را متوقف می‌کند. این دستگاه نیز توسط سازمان غذا و داروی آمریکا تائید شده است.
دستگاه دیگر شامل یک هدبند موسوم به Muse است که می‌تواند به کاربران در مراقبه کمک کند و در نتیجه باعث کاهش تنش و اضطراب شود. این دستگاه، سیگنال‌های مغزی را برای بررسی آرام بودن مغز یا فعال و سرگردان بودن آن اندازه‌گیری می‌کند.
این هدبند همچنین فعالیت مغزی را به صوت ترجمه می‌کند تا کاربران بتوانند زمانی را که ذهنشان منحرف می‌شود، بشنوند. دستگاه در آن زمان اصواتی را برای هدایت کاربر به حالت آرام پخش می‌کند.

 

هدبند Muse باعث کاهش تنش و اضطراب می شود

فناوری پوشیدنی هدبند هوشمند

 

دستگاه دیگر شامل یک هدبند موسوم به Muse است که می‌تواند به کاربران در مراقبه کمک کند و در نتیجه باعث کاهش تنش و اضطراب شود. این دستگاه، سیگنال‌های مغزی را برای بررسی آرام بودن مغز یا فعال و سرگردان بودن آن اندازه‌گیری می‌کند. این هدبند همچنین فعالیت مغزی را به صوت ترجمه می‌کند تا کاربران بتوانند زمانی را که ذهنشان منحرف می‌شود، بشنوند. دستگاه در آن زمان اصواتی را برای هدایت کاربر به حالت آرام پخش می‌کند.

 

دپارتمان های علمی

درباره کنسرسیوم

پنل آموزشی

آمار سایت

تعداد اعضای آنلاین : 0

تعداد کل اعضای کنسرسیوم : 1725

برای مشاهده اعضای آنلاین کلیک کنید

مراکز خدماتی و رفاهی طرف قرارداد

marakez

آموزش تعمیر ونتیلاتور تومورهای مغزی امنیت در فلوئوروسکپی برندهای معروف اسپکتروفتومتر خدمات پس از فروش آیین نامه تجهیزات پزشکی روز بیمارستان بیوفیدبک آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در اهواز تخلیه چشم خواب چند آموزش جامع دوره دستیاری دندانپزشک کنترل کیفی اتوکلاو عیب یابی دستگاه ساکشن MJ دوره های آموزشی ایرکاس تصویر بردارى زیستى به کمک نانوذرات مزایای استفاده از دستگاه اکسيژن ساز خانگی چال حوض/چهار حوض اشتغال در اورژانس تعهّدات والدین متقاضی نانوساختار تعمیر کارل فیشر آموزش تعمیر کمپرسور دارو آموزش تعمیر فشار سنج های آنالوگ در گیلان داروی آنتی بادی سنجش غصه محبوب ترين الکتروشوک کد مستر آموزش تعمیر فشار سنج های آنالوگ در تهران نمونه برداری چهل سالگی انقلاب آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در بوشهر الکترودهای الکتروانسفالوگرافی مطالعه جریان‌های خون حماقت آیین نامه تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﻳﺰي ﺷﻬﺮي دانلود رایگان پاسدار و مدیریت مؤسسات مالی (Finance)۳ – استخدام دستیار دندانپزشک در بیمارستان مشهد انواع میکروپلیت برینل جراحی‌های ارتوپدی اورهال مایعات نافذ معرفی چگونگی تصویر بردارى زیستى به کمک نانوذرات امواج سطحی عیب یابی انژیوگرافی آموزش سیستم زنی داروخانه در تبریز نحوه عملکرد دستگاه اکسیژن ساز بیوپرینتینگ رادیو داروها پایش بر اساس وضعیت روز معلم بروکفیلد

logo فناوری های پوشیدنی و کمک به درمان بیماری

حامیان کنسرسیوم ایرکاس

 • IRSME
 • RKA
 • ACS
 • IUE
 • RFTC
 • BQC
 • DNW
 • ICS
 • TUV-EMB
 • QAL
 • Ino
 • Allaiance
 • Tckit

تبلیغات در ایرکاس

دسترسی به ژورنال مقالات

az3

تصاویر اینستاگرام ایرکاس