نام کاربری یا پست الکترونیکی
رمز عبور

دوره دستیار دندانپزشکی در تبریز ttedit کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران - دوره دستیار دندانپزشکی در تبریز

dandan

دندانپزشکان برای سرعت بخشیدن به کارها نیاز به افرادی دارند که در حوزه دندانپزشکی و تجهیزات دندانپزشکی مهارت لازم را داشته باشند و در امور مربوطه به دندانپزشک کمک کنند. دستیاران دندانپزشک به همراه دندانپزشکان مشغول به کار هستند و همچنین دارای وظایف مختلف اداری در دفتر دندانپزشکی هستند. یک دستیار کنار دندانپزشک که از مهارت بالایی برخوردار است ، عضو بسیار مهمی در تیم دندانپزشکی تلقی می شود. کاهش اضطراب بیماران ، اخذ تصمیم های به موقع ، ساده کردن فرایند های درمانی و افزایش کیفیت درمان از وظایف دستیار کنار دندانپزشک می باشند. در این حرفه به ایثار ، مسئولیت پذیری و آموزش مستمر نیاز می باشد(دستیاری دندانپزشکی در تبریز)

وضایف دستیار دندانپزشک

آماده کردن پرونده بیمارن
با توجه به نوع درمان دندانپزشکی و نیاز پزشک ، ست وسایل و تجهیزات مورد نیاز پزشک را آماده کند.
مواد دندانپزشکی مورد نیاز را مخلوط کرده و آماده کند.
بیمار را برای شروع درمان آماده کند.
بعد از اتمام مراحل درمان ، توصیه های لازم را به بیمار بدهد.
دستیار دندانپزشک باید موجودی مواد مصرفی در مطب را بداند و در صورت اتمام مواد به پزشک اطلاع دهد.
تنطیم پرونده بیمار ، نوبت دهی و تعیین هزینه نیز به عهده دستیار دندانپزشک است ( کارهای دفتری مطب) (دستیاردندانپزشک در تبریز)

آموزش حرفه ای دوره دستیار دندان پزشکی در تبریز

دوره دستیار دندانپزشکی در تبریز آموزشگاه آپادانا مباحث و مهارت‌های متعددی را در زمینه دندانپزشکی و وظایف دستیار دندانپزشکی به شرکت‌کنندگان آموزش می‌دهد. در ادامه به توضیح هر یک از این موضوعات می‌پردازم:

 1. آشنایی با وظایف منشی امور پزشکی: در این بخش، شرکت‌کنندگان با وظایف و نقش منشی امور پزشکی آشنا می‌شوند. این شامل مهارت‌های مدیریت و ثبت نوبت‌ها، پاسخگویی تلفن، برقراری ارتباط با بیماران و مدیریت پرونده‌های پزشکی است.

 2. آشنایی با وظایف دستیار دندانپزشکی: در این بخش، شرکت‌کنندگان با وظایف و نقش دستیار دندانپزشکی آشنا می‌شوند. این شامل کمک به دندانپزشک در انجام روش‌ها و فرآیندهای درمانی، مدیریت لوازم و تجهیزات، تهیه ویژگی‌های بیمار و ارائه مشاوره به بیماران است.

 3. آشنایی با آناتومی دهان و دندان و بیماری‌ها: در این قسمت، شرکت‌کنندگان با ساختار و آناتومی دهان و دندان، بیماری‌های دندان و روش‌های تشخیص آن‌ها آشنا می‌شوند.

 4. نحوه کار با تجهیزات دندانپزشکی و ایمپلنت - جراحی - ارتودنسی: در این بخش، شرکت‌کنندگان با تجهیزات استفاده شده در دندانپزشکی، ایمپلنت‌ها و روش‌های جراحی و ارتودنسی آشنا می‌شوند. همچنین، نحوه استفاده و کار با این تجهیزات به طور عملی آموزش داده میشود.

سر فصل های دستیاردندانپزشک در اموزشگاه آپادانا

آشنایی با وظایف منشی امور پزشکی
آشنایی با وظایف دستیار دندانپزشکی
آشنایی با آناتومی دهان و دندان و بیماری ها
نحوه کار با تجهیزات دندانپزشکی و ایمپلنت - جراحی-ارتودنسی
آشنایی با استریلیزاسیون تجهیزات
آشنایی با درمان های دندانپزشکی

بازار کار دستیار دندانپزشک

شاید بتوان گفت که موقعیت های شغلی دوره دستیار دندانپزشکی در تبریز بسیار خوب است. هر دندانپزشکی به دو دستیار دندانپزشک نیاز دارد و از آنجایی که ظرفیت شغل دندانپزشکی در ایران بالاست به طبع با افزایش دندانپزشکان موقعیت های شغلی برای شغل دستیار دندانپزشکی هم افزایش پیدا می کند. البته قابل ذکر است که هر چقدر توانایی ها و سابقه شغلی این افراد بالاتر باشد می توانند موقعیت شغلی بهتری برای خود فراهم نمایند(دستیار دندانپزشک در تبریز).

برای آموزش دستیاری دندانپزشک با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

041-4164

تماس با ماتبریز – خیابان آزادی – جدیری جنوبی – ساختمان ۱۷

دپارتمان های علمی

درباره کنسرسیوم

پنل آموزشی

آمار سایت

تعداد اعضای آنلاین : 0

تعداد کل اعضای کنسرسیوم : 1714

برای مشاهده اعضای آنلاین کلیک کنید

مراکز خدماتی و رفاهی طرف قرارداد

marakez

ویسکومترها و رئومترهای بروکفیلد Henri Becquerel پس خوران زیستی چیست؟ آشنایی با المان های الکترونیکی در تبریز دنتین لیزرهای سخت تعمیر تجهیزات ضد افسردگی کنوانسیون مرکز تحقیقات پزشکی نیروی دریایی of Business روشهای توليد تجهيزات پزشكی توپکرانی آشنایی با دستگاه (Deionizer) اخترشناسي درمان بیماری ها کپسول اندوسکوپی؛ یک دوربین خوراکی تایید صلاحیت دوره مجازی ایزو عملیات حرارتی اندوسکوپی نوین جدید ترین روش درمان بارسی تجهیزات شهر بازی اثری از کارلو اسکارپا ملت PDMS تست DCVG/CIPS آموزش تکنشسین داروخانه شاخه های طب آموزش داروشناسی در تبریز تعمیرات تجهیزات پزشکی در تبریز اموزش تعمیر آمالگاماتور کلاس ایمنی و بهداشت صنعتی (HSE) در بندرعباس صنایع دفاعی آزمایشگاه‌های بهداشت دوره تست های غیرمخرب و بازرسی جوش در تبریز ماه خدا مستندات ایزو نسخه پیچ،نسخه پیچی ابوريحان محمد بن احمد بيروني چطور اصول نگهداری و کالیبراسیون دستگاه پمپ سرنگ ای سی جی کاردیاکس آموزش طب سنتی در اصفهان کلاس تست های غیرمخرب و بازرسی جوش در اصفهان دوره های آموزشی اشنایی باژن‌های عامل اوتیسم درباره تصویر بردارى زیستى به کمک نانوذرات درمان بیماری با نوروفیدبک درمان پیش فعالی شوک سایبر پایش بر اساس وضعیت biomedical engineering ، مهندسی پزشکی ، آشنایی با مهندسی پزشکی ، معرفی مهندسی پزشکی ، مهندسی پزشکی گرایش بالینی ، مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک ، مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک ، مهندسی پزشکی گرایش بیوم دانلود رایگان درمان استروئیدی دستیار دندانپزشک قم دکتر امامی مزاج شناسی سلامت دهان و دندان عصب بینیایی

logo کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران - دوره دستیار دندانپزشکی در تبریز

حامیان کنسرسیوم ایرکاس

 • IRSME
 • RKA
 • ACS
 • IUE
 • RFTC
 • BQC
 • DNW
 • ICS
 • TUV-EMB
 • QAL
 • Ino
 • Allaiance
 • Tckit

تبلیغات در ایرکاس

دسترسی به ژورنال مقالات

az3

تصاویر اینستاگرام ایرکاس