نام کاربری یا پست الکترونیکی
رمز عبور

dandan

دندانپزشکان برای سرعت بخشیدن به کارها نیاز به افرادی دارند که در حوزه دندانپزشکی و تجهیزات دندانپزشکی مهارت لازم را داشته باشند و در امور مربوطه به دندانپزشک کمک کنند. دستیاران دندانپزشک به همراه دندانپزشکان مشغول به کار هستند و همچنین دارای وظایف مختلف اداری در دفتر دندانپزشکی هستند. یک دستیار کنار دندانپزشک که از مهارت بالایی برخوردار است ، عضو بسیار مهمی در تیم دندانپزشکی تلقی می شود. کاهش اضطراب بیماران ، اخذ تصمیم های به موقع ، ساده کردن فرایند های درمانی و افزایش کیفیت درمان از وظایف دستیار کنار دندانپزشک می باشند. در این حرفه به ایثار ، مسئولیت پذیری و آموزش مستمر نیاز می باشد(دستیاری دندانپزشکی در تبریز)

وضایف دستیار دندانپزشک

آماده کردن پرونده بیمارن
با توجه به نوع درمان دندانپزشکی و نیاز پزشک ، ست وسایل و تجهیزات مورد نیاز پزشک را آماده کند.
مواد دندانپزشکی مورد نیاز را مخلوط کرده و آماده کند.
بیمار را برای شروع درمان آماده کند.
بعد از اتمام مراحل درمان ، توصیه های لازم را به بیمار بدهد.
دستیار دندانپزشک باید موجودی مواد مصرفی در مطب را بداند و در صورت اتمام مواد به پزشک اطلاع دهد.
تنطیم پرونده بیمار ، نوبت دهی و تعیین هزینه نیز به عهده دستیار دندانپزشک است ( کارهای دفتری مطب) (دستیاردندانپزشک در تبریز)

آموزش حرفه ای دوره دستیار دندان پزشکی در تبریز

دوره دستیار دندانپزشکی در تبریز آموزشگاه آپادانا مباحث و مهارت‌های متعددی را در زمینه دندانپزشکی و وظایف دستیار دندانپزشکی به شرکت‌کنندگان آموزش می‌دهد. در ادامه به توضیح هر یک از این موضوعات می‌پردازم:

 1. آشنایی با وظایف منشی امور پزشکی: در این بخش، شرکت‌کنندگان با وظایف و نقش منشی امور پزشکی آشنا می‌شوند. این شامل مهارت‌های مدیریت و ثبت نوبت‌ها، پاسخگویی تلفن، برقراری ارتباط با بیماران و مدیریت پرونده‌های پزشکی است.

 2. آشنایی با وظایف دستیار دندانپزشکی: در این بخش، شرکت‌کنندگان با وظایف و نقش دستیار دندانپزشکی آشنا می‌شوند. این شامل کمک به دندانپزشک در انجام روش‌ها و فرآیندهای درمانی، مدیریت لوازم و تجهیزات، تهیه ویژگی‌های بیمار و ارائه مشاوره به بیماران است.

 3. آشنایی با آناتومی دهان و دندان و بیماری‌ها: در این قسمت، شرکت‌کنندگان با ساختار و آناتومی دهان و دندان، بیماری‌های دندان و روش‌های تشخیص آن‌ها آشنا می‌شوند.

 4. نحوه کار با تجهیزات دندانپزشکی و ایمپلنت - جراحی - ارتودنسی: در این بخش، شرکت‌کنندگان با تجهیزات استفاده شده در دندانپزشکی، ایمپلنت‌ها و روش‌های جراحی و ارتودنسی آشنا می‌شوند. همچنین، نحوه استفاده و کار با این تجهیزات به طور عملی آموزش داده میشود.

سر فصل های دستیاردندانپزشک در اموزشگاه آپادانا

آشنایی با وظایف منشی امور پزشکی
آشنایی با وظایف دستیار دندانپزشکی
آشنایی با آناتومی دهان و دندان و بیماری ها
نحوه کار با تجهیزات دندانپزشکی و ایمپلنت - جراحی-ارتودنسی
آشنایی با استریلیزاسیون تجهیزات
آشنایی با درمان های دندانپزشکی

بازار کار دستیار دندانپزشک

شاید بتوان گفت که موقعیت های شغلی دوره دستیار دندانپزشکی در تبریز بسیار خوب است. هر دندانپزشکی به دو دستیار دندانپزشک نیاز دارد و از آنجایی که ظرفیت شغل دندانپزشکی در ایران بالاست به طبع با افزایش دندانپزشکان موقعیت های شغلی برای شغل دستیار دندانپزشکی هم افزایش پیدا می کند. البته قابل ذکر است که هر چقدر توانایی ها و سابقه شغلی این افراد بالاتر باشد می توانند موقعیت شغلی بهتری برای خود فراهم نمایند(دستیار دندانپزشک در تبریز).

برای آموزش دستیاری دندانپزشک با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

041-4164

تماس با ماتبریز – خیابان آزادی – جدیری جنوبی – ساختمان ۱۷

دپارتمان های علمی

درباره کنسرسیوم

پنل آموزشی

آمار سایت

تعداد اعضای آنلاین : 0

تعداد کل اعضای کنسرسیوم : 1724

برای مشاهده اعضای آنلاین کلیک کنید

مراکز خدماتی و رفاهی طرف قرارداد

marakez

پیوند اتولوگ لیلة القدر الگوريتم فیلم های آموزشی طب سنتی وسایل پزشکی دوره icdl تبریز دوره icdl تبریز دوره آموزشی پایپینگ در ساری شرکت‌هاي نرم افزاري منظورمانيتورینگ وکنترل یکپارچه قسمتهای مهم وحياتی درساختمان آشنایی با تعمیر انژیوگرافی کلاس دستیار دندانپزشک در اهواز دیابت شانس پراب زاویه دار فیلتر های پردازش تصویر مدرک icdl در تبریز مدرک icdl در تبریز حساسیت توپکرانی آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در شیراز بازرسی تسفیه خانه بدن آموزش اتصالات متریال در تبریز سیستم های پزشکی از راه دور فروش و عرضه الهی ژنتیک دوره تست های غیرمخرب و بازرسی جوش در ارومیه دوره های نسخه پیچی قرارداد دوره ایمنی و بهداشت صنعتی (HSE) در اهر کلاس تعمیرات تجهیزات پزشکی 27 شهریور زاویه بحرابی اول دوره های آموزشی ایزو شهادت مطهری دوره تست های غیرمخرب و بازرسی جوش در تبریز استاندارد life آموزش مایعات نافذ Plant اتوماسیون تجهیزات کلاس تعمیر تجهیزات پزشکی در ساری استریل تجهیزات دندانپزشکی صندلی عکس‌برداری دیجیتالی سلول دوره ایمنی و بهداشت صنعتی (HSE) در مشهد سایت مهندسی پزشکی خود مراقبتی وظایف نسخه پیچ پرینت سه بعدی انسان دوره ارز دیجیتال در شیراز آموزش تست های غیر مخرب به روش های چشمی VT در اصفهان چند عیب یابی پروب‌های اولتراسوند گواهینامه ایزو ترکیاب فلورسنت تعمیر اینسترومنت ها تکنیک های دوره ایمنی و بهداشت صنعتی (HSE) در شهرکرد

logo جامع ترین آموزش دستیاری دندانپزشکی تبریز

حامیان کنسرسیوم ایرکاس

 • IRSME
 • RKA
 • ACS
 • IUE
 • RFTC
 • BQC
 • DNW
 • ICS
 • TUV-EMB
 • QAL
 • Ino
 • Allaiance
 • Tckit

تبلیغات در ایرکاس

دسترسی به ژورنال مقالات

az3

تصاویر اینستاگرام ایرکاس