نام کاربری یا پست الکترونیکی
رمز عبور

22 بهمن ttedit کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران - 22 بهمن

آزادسازی خزمشهر

فتح خرمشهر نه يك واقعه نظامی، بلکه يك مفهوم انساني است؛ تاریخ ايران مملو از حوادث تلخ و شيرين و فراز و نشيب‌هاي مختلف است. از 22 بهمن سال 57 به اين سو حركت تاريخ در ايران ديگر گونه می‌شود. اگر تا پيش از اين زمان ، تاریخ معاصر ما با شكست و سقوط و عقب‌نشيني و از دست رفتن بخش‌هاي مختلف كشور و تسليم شدن در برابر قدرت‌هاي بيگانه آغشته شده بود، با پيروزي انقلاب اسلامي جريان تاريخ در ايران مسير متفاوتي را در پيش گرفت. از اين به بعد بود كه پيروزي، سربلندي، مقاومت و تاراندن مهاجمان و سرسختي براي حفظ حتي يك ميلي‌متر از خاك كشور، تبديل به رسم ايرانيان شد. براي نخستين‌بار درتاريخ معاصر، ايران وارد يك جنگ نابرابر و همه‌جانبه شد و اجازه نداد وجبي از خاك سرزمين‌مان اشغال شود. فتح خرمشهر، پاياني بود بر صدها سال به يغما رفتن خاك اين سرزمین كه به واسطه حماقت و خيانت پادشاهان بر تاريخ ما تحميل شد. حتي رژيم استبدادي- استعماري پهلوي نيز بخش‌هایی از کشورمان را به بیگانگان بخشید؛ از جمله بحرين. اين بار ملتي كه با دم مسيحايي امام خميني(ره) زنده شده بود، با تكيه بر توانمندي‌ها و ايمان خود، تاريخ را تغيير داد و به اين ترتيب، سوم خرداد، روزي شد به وسعت همه تاريخ و خرمشهر، شهري شد به بزرگي يك ملت. به همین دلیل بود که فرمانده بزرگ این آزادسازی در سخنی تاریخی و تاریخ‌ساز فرمود: «فتح خرمشهر فتح خاك نيست، بلكه فتح ارزش‌های اسلامی است.»

4bmt3db6f3b741m9ox 800C450

وقتی صدای پای بهمن از کوچه پس کوچه های خاطره ها به گوش تو می رسد. گویی شهیدانند که آمده اند برای بیعت دوباره برای هشدار و تذکر و بیداری . بهمن که از راه می رسدشهیدان پیمان نامه ی خونین شهادت را برای تجدید امضای تک تک ما می آورند تا فراموش نکنیم که باغبان لاله ها امام مهربان بود و سایبان لحظه ها، نگاهش هنوز هم نگران باغمان است. هر بهمن امام است که دوباره بر بال ملائک به دیدارمان می آید و کوچه های باغمان را پر از نسترن و نیلوفر می نماید. گام هایش همه جا یاس می کارد و گل محمدی به خانه ها هدیه می کند.

بهمن همیشه در راه است.

فرارسیدن 22 بهمن طلیعه ی آزادی ملت و محو استبداد و واپس راندن استعمار، بر ملت بزرگ ایران مبارک باد.

دپارتمان های علمی

درباره کنسرسیوم

پنل آموزشی

آمار سایت

تعداد اعضای آنلاین : 0

تعداد کل اعضای کنسرسیوم : 1725

برای مشاهده اعضای آنلاین کلیک کنید

مراکز خدماتی و رفاهی طرف قرارداد

marakez

بازسازی برندهای معروف دستگاه فتوتراپی مهندسی فناوری اطلاعات استخدامی دستیار دندانپزشک در اصفهان دوره ایمنی و بهداشت صنعتی (HSE) در اهر بافت استخوان ANSI قانون شب‌زنده‌داری ژورنال مقالات،دسترسی به پایگاه های علمی،پسورد دانشگاه ها،مقالات رایگان،دانلود مقاله،ساینس دایرکت، مقالات ISI، ستکهلم گزارش بازرسی جوش تعمیر تجهیزات دندانپزشکی تبریز تعلیم و تربیت حمل جنین نبولایزرهای مش کپ مشکلات چشمی MBA Master بسته بندی و فروش گیاهان دارویی در شیراز آنالیز حرارتی کاهش مصرف دارو ماری كوری پرینت سه بعدی انسان بخش اول روز معلم آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی آموزشگاه فوریت های پزشکی،آموزشگاه فوریت های پزشکی در تبریز،آموزشگاه کمک های اولیه،آموزشگاه کمک های اولیه در تبریز آمرزش الکتروشوک زول ویلیام استراس دوره ایمنی و بهداشت صنعتی (HSE) در سنندج دانلود رایگان سوالات نیمسال 95-96 پیام نور Genalyte مدیر اجرایی جراحی‌های ارتوپدی PT دوره های آموزشی پیراپزشکی ﺷﻬﺮ 24 ﺳﺎﻋﺘﻪ استخدام دستیار دندانپزشک در تهران همشهری اجزای کپسول آندوسکوپی ایام محرم تست رپلیکا در تبریز درس بازرسی بویلر درآمد دستیار دندانپزشک در کرمان دردهای مزمن پوشش منبع الکترو شوک Primedic پست مرکزی شهرک عالی نسب دستیار دندانپزشک در قم دوره های کمک های اولیه حقوق نسخه پیچ مهماني خداوند حقوق دستیار دندانپزشک در اصفهان بهبود کیفیت و رشد روند سازمان پلاریزاسیون دستیار دندانپزشک در رشت مطالعه جریان‌های خون

logo کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران - 22 بهمن

حامیان کنسرسیوم ایرکاس

 • IRSME
 • RKA
 • ACS
 • IUE
 • RFTC
 • BQC
 • DNW
 • ICS
 • TUV-EMB
 • QAL
 • Ino
 • Allaiance
 • Tckit

تبلیغات در ایرکاس

دسترسی به ژورنال مقالات

az3

تصاویر اینستاگرام ایرکاس