نام کاربری یا پست الکترونیکی
رمز عبور

سازمان تامین اجتماعی

يكي از اركان اصلي در مديريت، نيروي انساني است و هر مدير، شركت يا سازمان ناگزير است با بكارگيري نيروي انساني، اهداف سازماني خود را محقق كند. بكارگيري و تعامل با نيروي انساني يكي از پيچيده ترين بخش هاي فعاليت مديران است و در اين بين علاوه بر تمام تلاش هاي لازم از سوي مديريت براي بهبود روابط انساني در محيط كار، تعريف رابطه رسمي بين نيروي انساني و سازمان مهمترين خواسته طرفين است كه در چارچوب قانون كار شكل مي گيرد. شناخت كافي از قانون كار و آثار و تعهدات آن موجب مي شود مديران و شركتها روابط خود با نيروي انساني را به گونه اي تنظيم نمايند كه هم پاسخگوي نيازمندي ها و تعهدات نيروي انساني باشند و هم رضايت نيروي انساني و بهره وري مستمر و سوددهي پايدار را براي سازمان خود تضمين كنند. در اين دوره يك روزه، شركت كنندگان با كليات، ساختار، محتوا، مقررات، تعهدات و نكات قانون كار آشنا مي شوند و با طرح پرسش‌ها، ابهامات و مشكلات و مسائل خود در رابطه با قانون كار، مدرس راهنمايي‌هاي لازم را ارائه مي‌نمايد و از اين طريق شركت كنندگان علاوه بر نكات مورد نظر خود، با نظرات ديگر شركت كنندگان آشنا شده و راهكارهاي لازم را با جزئيات بيشتر از سوي مدرس دوره دريافت مي‌كنند.

سرفصل دوره آموزشی

شرکت کنندگان در دوره آموزش قوانین و مقررات کار و تامین اجتماعی با مواردی به شرح زیر آشنا می شوند:

1) ساختار قانون كار

2) تعاربف قانون كار

3) قرارداد كار و انواع آن

4) خاتمه قرارداد كار

5) مزاياي كار، حق سنوات و بازنشستگي

6) قواعد آمره در قانون كار

7) مقررات كار

8) ساعات كار، مرخصي ها و مزد و مزايا

9) كار پاره وقت

10) تعليق قرارداد كار

11) اضافه كاري

12) حق السعي

13) مزاياي غيرمزدي

14) فوق العاده ها

15) مراجع حل اختلاف

16) بيمه بيكاري

17) پرسش و پاسخ

 

مخاطبین دوره

کلیه دانشجویان و علاقمندان

 

امکان حضور مجازی در دوره

در پی درخواست های اعضای محترم شاغل و همچنین شهرستانی های عزیز این امکان برای اعضای محترم ارائه می گردد بطوری که در صورت ثبت نام اعضا بصورت مجازی نیازی به حضور مستمر در کلاس های آموزشی نبوده و صرفا با مطالعه مستندات پک آموزشی ارائه شده با اعمال شرایط خاص امکان صدور گواهینامه وجود خواهد داشت.برای شرکت کنندگان مجازی فیلم های دوره آموزشی به همراه مستندات ارسال می گردد و پس از مطالعه موارد همانند سایر شرکت کنندگان آزمون بصورت اینترنتی برگزار خواهد شد.

 

آزمون دوره

بر اساس دستورالعمل مصوب شورای آموزشی کنسرسیوم، آزمون کلیه دوره های آموزشی بصورت اینترنتی و از طریق سامانه هوشمند آزمون های اینترنتی انجام می گیرد و نیازی به حضور مجدد کارآموز جهت انجام آزمون نمی باشد.

آزمون این دوره نیز بصورت اینترنتی می باشد که شرکت کنندگان باید به 20 سوال چهار گزینه ای در 20 دقیقه پاسخ دهند که مدت زمان مجاز جهت ورود به سیستم آزمون 24 ساعت جهت شروع فرآیند آزمون می باشد که زمان شروع و پایان آن برای هر دوره آموزشی، از طریق واحد آموزش کنسرسیوم اطلاع رسانی می گردد که شرکت کنندگان می بایست با ورود به سایت کنسرسیوم ایرکاس از طریق پنل آموزش، آزمون مربوطه را انجام دهند .

گواهینامه آموزشی دوره

در این دوره آموزشی چندین حالت برای صدور گواهینامه آموزشی پیش بینی شده است که شرکت کنندگان بسته به نیاز خود می توانند نوع گواهینامه های خود را تعیین نمایند.

آپشن اول :  برای شرکت کنندگان در این دوره آموزشی در صورت قبولی در آزمون مربوطه گواهینامه معتبر از طرف کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران به زبان فارسی که دارای ارزش ترجمه و تایید وزارت امور خارجه می باشد بصورت رایگان اعطا خواهد شد.

 نمونه گواهینامه داخلی کنسرسیوم

آپشن دوم: شرکت کنندگان در این دوره آموزشی در صورت قبولی در آزمون مربوطه و اخذ گواهینامه فارسی ، در صورت نیاز می توانند با پرداخت مبلغ 25000 تومان گواهینامه به زبان انگلیسی را نیز علاوه بر گواهینامه فارسی از طرف کنسرسیوم ایرکاس دریافت نمایند.

 نمونه گواهینامه ترجمه شده کنسرسیوم

آپشن سوم : شرکت کنندگان در این دوره آموزشی در صورت قبولی در آزمون مربوطه می توانند علاوه بر گواهینامه های کنسرسیوم با پرداخت 20 دلار (بیست دلار) گواهینامه بین المللی از آکادمی RFTC اسپانیا و دارای کد رهگیری بین المللی را درخواست نمایند . شایان ذکر است مدت زمان صدور این گواهینامه 1 ماه می باشد.

نمونه گواهینامه بین المللی

زمان و مکان برگزاری

این دوره آموزشی در یکی از سالن های اختصاصی کنسرسیوم ایرکاس در آخر هفته ها برگزار خواهد شد که زمان های استراحت و نهار و نماز در آن گنجانده شده است.

زمان برگزاری دوره آموزشی قوانین و مقررات کار و تامین اجتماعی :   بزودی تاریخ دقیق اعلام می شود

رزرو و یا ثبت نام دوره های آموزشی

رزرو دوره های آموزشی صرفا جهت اعلام آمادگی جهت شرکت در دوره آموزشی می باشد فلذا رزرو دوره به منزله ثبت نام نمی باشد و در صورت وجود ظرفیت بر اساس تاریخ رزرو دوره اطلاع رسانی صورت پذیرفته و از طرف واحد آموزش برای ثبت نام تماس گرفته خواهد شد  فلذا برای قطعی شدن ثبت نام حتما باید ثبت نام قطعی انجام دهید.

برای رزرو دوره ها می توانید از دو روش پیشنهادی زیر استفاد نمایید :

1. جهت رزرو دوره و ثبت درخواست از طریق فرم رزرو دوره های آموزشی می توانید اقدام نمایید.

2 - رزرو پیامکی این دوره با ارسال عدد 1011 به سامانه پیامکی 30001230700700

توجه مهم : شرکت کنندگان محترم توجه داشته باشند پس از تایید نهایی ثبت نام طی 48 ساعت پیامک تایید ثبت نام ارسال خواهد شد که به منزله تایید ثبت نام می باشد که  در صورت عدم دریافت این پیامک سریعا با دفتر کنسرسیوم تماس حاصل نموده و مراتب را پیگیری نمایند.

هزینه ثبت نام دوره
نام دوره هزینه دوره مجازی هزینه دوره حضوری
قوانین و مقررات کار و تامین اجتماعی 2500000 ریال 4500000 ریال
 

پرداخت اقساطی شهریه

در جهت ارج نهادن و تسهیل ثبت نام اعضای محترم امکان پرداخت اقساطی شهریه دوره ها با توجه به شرایط شرکت کنندگان فراهم گردیده که عزیزان می توانند جهت اطلاع از شرایط پرداخت اقساطی با دفتر کنسرسیوم 4-33369052-041 تماس حاصل نمایند .

 

مدارک مورد نیاز

 مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام و صدور گواهینامه به شرح زیر می باشد که در زمان برگزاری دوره اخذ خواهد شد و نیازی به ارسال آنها قبل از برگزاری دوره نمی باشد.

1) کپی کارت ملی و شناسنامه طبق دستور العمل (بطوری که باید در یک صفحه A4 بوده و در بالای صفحه تصویر شناسنامه و در پایین صفحه تصویر کارت ملی باشد)

2) کپی آخرین مدرک تحصیلی (ارائه گواهی موقت بلامانع می باشد)

3) دو عدد عکس 4*3 جدید و تمام رخ با زمینه روشن

درصورتی که در ارائه هریک از موارد مذکور مشکلی وجود داشته باشد در اسرع وقت با کارشناسان کنسرسیوم تماس حاصل نموده و راهکار های مربوطه را جویا شوید.

توجه بسیار مهم : شرکت کنندگان عزیز توجه داشته باشند مسئولیت هرگونه اختلال در روند صدور گواهینامه آموزشی بین المللی دوره بدلیل عدم ارائه مدارک مذکور در مهلت تعیین شده متوجه فرد شرکت کننده خواهد بود و انجمن مهندسان ایران هیچ گونه مسئولیتی را متقبل نخواهد شد.

دپارتمان های علمی

درباره کنسرسیوم

پنل آموزشی

آمار سایت

تعداد اعضای آنلاین : 0

تعداد کل اعضای کنسرسیوم : 1725

برای مشاهده اعضای آنلاین کلیک کنید

مراکز خدماتی و رفاهی طرف قرارداد

marakez

بازسازی تعمیر مانیتور پزشکی آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در رشت توبركولوز روز ترویج آموزش های فنی و حرفه ای نصف قیمت استریل کـردن مـواد و تـجـهـیـزات ویلیام استراس تصویربرداری پزشکی پرتو کاویترون منيزيم واکسن مننژیت دانلود رایگان سوالات پیام نور قیمت گذاری تجهیزات پزشکی دستیاری دندانپزشکی جهاد دانشگاهی شیراز رﺳﺘﻮراﻧﻬﺎ و ﻛﺎﻓﻪ ﻫﺎي ﺧﻴﺎﺑﺎﻧﻲ نحوه تامین و مدیریت نگهداشت و مصرف و کاربری ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﭘﺎﺳﺨﮕﻮ مکانیسم تولید الکترون فروشگاه تجهیزات مهندسی پزشکی ایران آینده‌ی پرینت سه‌بعدی اعضای بدن كشف اشعه X جعفری لنگرودی تجارت الکترونیکی تومورهای پیشرفته روانپزشکی آموزش تعمیر الکتروکوتر برندهای معروف انژیوگرافی دومین کره زمین تبریک بیمارستان آب و رطوبت کلاس ایمنی و بهداشت صنعتی (HSE) در عسلویه ترک یاب CNG اموزش تعمیرات دندانپزشکی ﻣﺮاﻛﺰ ﺧﺮﻳﺪ ﺷﺒﺎﻧﻪ اختر تابناک بازرسی مایعات نافذ سرطان ها عکس های رادیولوژی اسلا تست غیر مخرب Henri Alexander Danlos سطح هوشیاری امام آموزش نسخ خوانی داروخانه لوله کشی صنعتی تعمیر رطوبت سنج چاپ سه بعدی آب‌انبار پالس‌ اكسي متر NEMOXY 412 17مهر دستیار دندانپزشکی در تبریز ماه رمضان تعمیر لایت کیور زباله روز چهاردهم تير ماه استروئیدی ریه نوزادان معجزه ای جاودان

logo آموزش قوانین و مقررات کار و تامین اجتماعی

حامیان کنسرسیوم ایرکاس

 • IRSME
 • RKA
 • ACS
 • IUE
 • RFTC
 • BQC
 • DNW
 • ICS
 • TUV-EMB
 • QAL
 • Ino
 • Allaiance
 • Tckit

تبلیغات در ایرکاس

دسترسی به ژورنال مقالات

az3

تصاویر اینستاگرام ایرکاس