نام کاربری یا پست الکترونیکی
رمز عبور

fani hafei 2017 07 18 14 37 01

پیام تبریک معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت 6 مرداد روز ملي ترويج آموزش هاي فني و حرفه اي و كارآفريني

 با سلام و تحيت

امسال در شرایطی به استقبال روز ملی ترویج آموزشهای فنی و حرفه ای و کارآفرینی می رویم که ایران عزیز بیش از هر زمان دیگری به مهارت تدبیر نیاز دارد. فضیلتی که به گواه تاریخ در روزهای سخت و دشوار منشاء توفیق و گشایش های عظیم بوده است و جز از رهگذر امید به ثمر نمی نشیند. خوش به سعادت آنانکه برای یاری کشور در چنین روزهایی آماده اند، چرا که ایرانیان مردان و زنان روزهای سخت خود را هرگز فراموش نمی کنند.

مهارت آموزی هنر تبدیل کردن دانایی به تواناییست. انسان های ماهر می دانند که دانستن برای توانستن کافی نیست و این آگاهی برای رشد و تعالی کشور حیاتی است. روز ملی ترویج آموزش های فنی و حرفه ای و کارآفرینی، مناسبتی ملی برای پاسداشت این تفکر و همه کسانی است که در این مسیر گام بر می دارند. وظیفه ماست که مدیرانی که با تلاش و خلاقیت می کوشند تا فعالیتهای مهارت آموزی اثربخش باشد و با احساس مسئولیت تمام درصدد کاهش دردها و آلام جامعه از طریق توانمندسازی مهارتی هستند؛ مربیان عزیز و گرانقدری که سمبل توانایی و خودباوری هستند و انگیزه شگرف آنها برای تربیت فرزندان ماهر این مرز و بوم با وجود ناملایمات، بی انتهاست؛ محققان، اصحاب رسانه و نخبگانی که با انتشار ایده های آگاهی بخش خود حساسیت جامعه را نسبت به اهمیت موضوع مهارت آموزی افزایش می دهند و در نهایت مهارت آموزانی که آسایش یادگیری مدرک محور را با رنج یادگیری فن و مهارت جایگزین کرده اند، قدر بدانیم و بر صدر بنشانیم.

بنده به نمایندگی از همکارانم در سازمان آموزش فنی و حرفه ای این روز را به همه علاقه مندان و فعالان عرصه مهارت آموزی تبریک عرض نموده و برایشان توفیق، عزت و سربلندی آرزومندم. از زحمات همه همکاران عزیز و گرانقدرم در سازمان و آموزشگاههای آزاد نیز صمیمانه قدردانی می کنم که با وجود محدودیت ها و تنگناهای موجود، صادقانه و با انگیزه در مسیر تعالی امر مهارت آموزی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تلاش می کنند.

امیدوارم خداوند متعال به همه ما توفیق دهد تا بتوانیم در کنار هم با همدلی و همکاری، مأموریتها و مسؤولیتهای خود را در مسير بالندگي و رشد کشور عزیزمان به انجام رسانیم.

سلیمان پاک سرست

 

آموزشگاه فنی حرفه ای آپادانا عضو کنسرسیوم ایرکاس، برای تمام مهارت آموزان ایران عزیزمان آرزوی موفقیت و بهروزی دارد.

دپارتمان های علمی

درباره کنسرسیوم

پنل آموزشی

آمار سایت

تعداد اعضای آنلاین : 0

تعداد کل اعضای کنسرسیوم : 1692

برای مشاهده اعضای آنلاین کلیک کنید

مراکز خدماتی و رفاهی طرف قرارداد

marakez

حماقت پیمان محمد پور شیکر الایزا دوره ایمنی و بهداشت صنعتی (HSE) در تهران معماری سيستم BMS آشنایی با اصول روش های بازرسی جوش در اردبیل ماده دوره های نسخه خوانی در تبریز علت نامگذاری روز 12 فروردین به عنوان روز جمهوری اسلامی چیست؟ آموزش دستیار دندانپزشک در مشهد نمونه برداری تعمیر کاویترون سلامت بدن مهندسان بیولوژیک Cat Scan تجهیزات پزشکی محبوب ترين دوره گیاهان دارویی بریدگی کناری جوش شناخت بیماری های دهانی و دندانی دوره های فوریت های پزشکی بروکفیلد مسجد تصمیربرداری با نانو ذرات مزایای لیزردرمانی صنايع پزشكي تعریف قرارداد رحم جایگزین سازمان پزشكی دستیاری دندانپزشک ردیاب اموزشگاه فنی آزاد دوره آموزشی تعمیر تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی دستیاری دندانپزشکی جهاد دانشگاهی شیراز آموزش نرم افزار داروخانه در اهر دومین کره زمین مادر جانشین 14 خرداد صرافی ارز دیجیتال در تبریز الکترو شوک CORPULS تعمیر پالس اکسی متر جریان رهایش استخدام دستیار دندانپزشک در شهر تبریز هوا امام رضا تایید صلاحیت دوره های دستیار دندانپزشک در اصفهان حفظ تعادل آب اشکالات در اندازه گیری هزینه های سنگین درمانی زیست شناسی دوربین SPECT استخدام دستیار دندانپزشک در بیمارستان تبریز آموزش دستیاری دندانپزشکی در تبریز اصول مدیریتی خدمات تست غیر مخرب در تبریز کلاس دستیار دندانپزشکی در قم رشته های مهندسی پزشکی فعال در حوزه اجتماعی بازرسی عایق مهندسی پزشکی واحد تبریز

logo 6مرداد، روز کارآفرینی و ترویج آموزش فنی و حرفه ای

حامیان کنسرسیوم ایرکاس

 • IRSME
 • RKA
 • ACS
 • IUE
 • RFTC
 • BQC
 • DNW
 • ICS
 • TUV-EMB
 • QAL
 • Ino
 • Allaiance
 • Tckit

تبلیغات در ایرکاس

دسترسی به ژورنال مقالات

az3

تصاویر اینستاگرام ایرکاس