نام کاربری یا پست الکترونیکی
رمز عبور

fani hafei 2017 07 18 14 37 01

پیام تبریک معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت 6 مرداد روز ملي ترويج آموزش هاي فني و حرفه اي و كارآفريني

 با سلام و تحيت

امسال در شرایطی به استقبال روز ملی ترویج آموزشهای فنی و حرفه ای و کارآفرینی می رویم که ایران عزیز بیش از هر زمان دیگری به مهارت تدبیر نیاز دارد. فضیلتی که به گواه تاریخ در روزهای سخت و دشوار منشاء توفیق و گشایش های عظیم بوده است و جز از رهگذر امید به ثمر نمی نشیند. خوش به سعادت آنانکه برای یاری کشور در چنین روزهایی آماده اند، چرا که ایرانیان مردان و زنان روزهای سخت خود را هرگز فراموش نمی کنند.

مهارت آموزی هنر تبدیل کردن دانایی به تواناییست. انسان های ماهر می دانند که دانستن برای توانستن کافی نیست و این آگاهی برای رشد و تعالی کشور حیاتی است. روز ملی ترویج آموزش های فنی و حرفه ای و کارآفرینی، مناسبتی ملی برای پاسداشت این تفکر و همه کسانی است که در این مسیر گام بر می دارند. وظیفه ماست که مدیرانی که با تلاش و خلاقیت می کوشند تا فعالیتهای مهارت آموزی اثربخش باشد و با احساس مسئولیت تمام درصدد کاهش دردها و آلام جامعه از طریق توانمندسازی مهارتی هستند؛ مربیان عزیز و گرانقدری که سمبل توانایی و خودباوری هستند و انگیزه شگرف آنها برای تربیت فرزندان ماهر این مرز و بوم با وجود ناملایمات، بی انتهاست؛ محققان، اصحاب رسانه و نخبگانی که با انتشار ایده های آگاهی بخش خود حساسیت جامعه را نسبت به اهمیت موضوع مهارت آموزی افزایش می دهند و در نهایت مهارت آموزانی که آسایش یادگیری مدرک محور را با رنج یادگیری فن و مهارت جایگزین کرده اند، قدر بدانیم و بر صدر بنشانیم.

بنده به نمایندگی از همکارانم در سازمان آموزش فنی و حرفه ای این روز را به همه علاقه مندان و فعالان عرصه مهارت آموزی تبریک عرض نموده و برایشان توفیق، عزت و سربلندی آرزومندم. از زحمات همه همکاران عزیز و گرانقدرم در سازمان و آموزشگاههای آزاد نیز صمیمانه قدردانی می کنم که با وجود محدودیت ها و تنگناهای موجود، صادقانه و با انگیزه در مسیر تعالی امر مهارت آموزی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تلاش می کنند.

امیدوارم خداوند متعال به همه ما توفیق دهد تا بتوانیم در کنار هم با همدلی و همکاری، مأموریتها و مسؤولیتهای خود را در مسير بالندگي و رشد کشور عزیزمان به انجام رسانیم.

سلیمان پاک سرست

 

آموزشگاه فنی حرفه ای آپادانا عضو کنسرسیوم ایرکاس، برای تمام مهارت آموزان ایران عزیزمان آرزوی موفقیت و بهروزی دارد.

دپارتمان های علمی

درباره کنسرسیوم

پنل آموزشی

آمار سایت

تعداد اعضای آنلاین : 0

تعداد کل اعضای کنسرسیوم : 1721

برای مشاهده اعضای آنلاین کلیک کنید

مراکز خدماتی و رفاهی طرف قرارداد

marakez

تومور نخاع مشکلات داروسازی آموزش نرم افزار داروخانه در اهر آمرزش گناهان تعمیرات تجهیزات پزشکی تعمیر در تبریز دستگاه های بیوفیدبک مزایا و معایب لیزر iso 9001 معرفی مهندسی پزشکی ، مهندسی پزشکی گرایش بالینی ، مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک ، مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک ، مهندسی پزشکی گرایش بیومتریال (بیومواد) ، مهندسی پزشکی ایران ، مهندسی پزشکی دانشگاه پیام روز پاسدار معرفی نحوه ی عملکرد و ایمنی تجهیزات پزشکی 29مهر وارد کردن Catheter استخدام دستیار دندانپزشک در قم جراحی بافت نرم یونیت و صندلی انواع کپسول آندوسکوپی ثبت نام دوره مهارت های هفتگانه icdl عوارض هزینه بازرسی کلاس نسخه خوانی در سنندج استخدام دستیاری دندانپزشک در بیمارستان کرمان کنفرانس پانسمان سبک‌ وزن نشت عایق ترک یاب ایستگاهی piping زمان پرتو نگاری اندازه گیری فشار خون کنترل کیفیت جوش فروش یوک نسخه خوانی آموزش طب سنتی pdf اموزش تعمیرات تجهیزات طراحی تجهیزات درمان بیماری ها لیزر و دندانپزشکی نرمالیزه کردن آمادگی های عمومی برای انجام سی تی اسکن مغناطیسی تبدیل تصاویر غلات دیالیز خونی چیزی که به دنبالش بودید مانیتور سعادت تخفیف فوق العاده کلاس ایمنی و بهداشت صنعتی (HSE) در تبریز نانوکامپوزیت هیدروکسی آپاتیت-کیتوسان ایمپالس های صدور گواهی بین الملل گرایش بیومکانیک مهندسی پزشکی مانیتورینگ علائم حیاتی CERITEKON محشر قیمت عمل جراحی با لیزر سربلندي انرژی nhkg

logo 6مرداد، روز کارآفرینی و ترویج آموزش فنی و حرفه ای

حامیان کنسرسیوم ایرکاس

 • IRSME
 • RKA
 • ACS
 • IUE
 • RFTC
 • BQC
 • DNW
 • ICS
 • TUV-EMB
 • QAL
 • Ino
 • Allaiance
 • Tckit

تبلیغات در ایرکاس

دسترسی به ژورنال مقالات

az3

تصاویر اینستاگرام ایرکاس