نام کاربری یا پست الکترونیکی
رمز عبور

komakhaye avalie

دوره آموزشی فوریت های پزشکی

در راستای برگزاری مجموعه دوره های آموزشی کمک های اولیه توسط کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران؛ دوره ی آموزشی نکمک های اولیه برای علاقه مندان و کلیه اقشار جامعه در تبریز برگزار می گردد.

شرکت کنندگان در این دوره ضمن آموزش تئوری مباحث و آشنایی پیشگیری از حوادث غیر مترقبه بصورت عملی تمام علوم و فنون کمک های اولیه را نیز فرا می گیرند.

معیار انتخاب اساتید برای این دوره علاوه بر تحصیلات آکادمیک تجربیات کاری می باشد فلذا اساتیدی که برای تدریس این دوره انتخاب می شوند کوله باری از تجربیات و کار عملی را در کارنامه خود خواهند داشت که یکی از امتیازات بی نظیر برای این دوره می باشد.


سرفصل های این دوره آموزشی

شرکت کنندگان در این دوره آموزشی  با سر فصل های زیر آشنا می شوند:

_ سوختگی

– شکستگی

– پانسمان ها

– احیاهای قلبی و ریوی

– خفگی

– اصول کمک های اولیه

– فوریت های پزشکی

– مصمومیت ها

– خون ریزی

– حمل مصدوم

– کنترل علایم حیاتی


مخاطبین دوره

مخاطبین این دوره آموزشی کليه اقشار جامعه می باشد. 


امکان حضور مجازی در دوره

در پی درخواست های اعضای محترم شاغل و همچنین شهرستانی های عزیز این امکان برای اعضای محترم ارائه می گردد بطوری که در صورت ثبت نام اعضا بصورت مجازی نیازی به حضور مستمر در کلاس های آموزشی نبوده و صرفا با مطالعه مستندات پک آموزشی ارائه شده با اعمال شرایط خاص امکان صدور گواهینامه وجود خواهد داشت. برای شرکت کنندگان مجازی فیلم های دوره آموزشی به همراه مستندات ارسال می گردد و پس از مطالعه موارد همانند سایر شرکت کنندگان آزمون بصورت اینترنتی برگزار خواهد شد.


آزمون دوره

بر اساس دستورالعمل مصوب شورای آموزشی کنسرسیوم، آزمون کلیه دوره های آموزشی بصورت اینترنتی و از طریق سامانه هوشمند آزمون های اینترنتی انجام می گیرد و نیازی به حضور مجدد کارآموز جهت انجام آزمون نمی باشد.

آزمون این دوره نیز بصورت اینترنتی از طریق سامانه آزمون ایرکاس می باشد که شرکت کنندگان باید به 20 سوال چهار گزینه ای در 20 دقیقه پاسخ دهند که مدت زمان مجاز جهت ورود به سیستم آزمون 24 ساعت جهت شروع فرآیند آزمون می باشد که زمان شروع و پایان آن برای هر دوره آموزشی، از طریق واحد آموزش کنسرسیوم اطلاع رسانی می گردد که شرکت کنندگان می بایست با ورود سامانه آزمون به آدرس http://azmon.ircas.ir آزمون مربوطه را انجام دهند.


زمان و مکان برگزاری

این دوره آموزشی در یکی از سالن های اختصاصی کنسرسیوم ایرکاس برگزار خواهد شد که زمان های استراحت وپذیرایی در آن گنجانده شده است.برای کسب اطلاعات بیشتردر رابطه با زمان بندی دوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

05 08 web banner 02


رزرو و یا ثبت نام دوره های آموزشی

رزرو دوره های آموزشی صرفا جهت اعلام آمادگی جهت شرکت در دوره آموزشی می باشد فلذا رزرو دوره به منزله ثبت نام نمی باشد و در صورت وجود ظرفیت بر اساس تاریخ رزرو دوره اطلاع رسانی صورت پذیرفته و از طرف واحد آموزش برای ثبت نام تماس گرفته خواهد شد  فلذا برای قطعی شدن ثبت نام حتما باید ثبت نام قطعی انجام دهید.

برای رزرو دوره ها می توانید از دو روش پیشنهادی زیر استفاد نمایید :

1) رزرو پیامکی این دوره با ارسال عدد 1011 به سامانه پیامکی 30001230700700

2) رزرو و ثبت نام از طریق وب سایت ایرکاس

3) تماس تلفنی با شماره چهار رقمی ایرکاس (4164-041)

4) ثبت نام آنلاین دوره از طریق کلیک روی لینک زیر

27 10 web banner apply button


پرداخت اقساطی شهریه

درجهت ارج نهادن و تسهیل ثبت نام اعضای محترم امکان پرداخت اقساطی شهریه دوره ها با توجه به شرایط شرکت کنندگان فراهم گردیده که عزیزان می توانندجهت اطلاع از شرایط پرداخت اقساطی با دفتر کنسرسیوم 4164-041 تماس حاصل نمایند.

برای ثبت نام های گروهی و همچنین ثبت نام همزمان در چندین دوره آموزشی تخفیفاتی در نظر گرفته شده است که جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر کنسرسیوم در ارتباط باشید.

27 10 web banner bank account 01

 

دپارتمان های علمی

درباره کنسرسیوم

پنل آموزشی

آمار سایت

تعداد اعضای آنلاین : 0

تعداد کل اعضای کنسرسیوم : 1698

برای مشاهده اعضای آنلاین کلیک کنید

مراکز خدماتی و رفاهی طرف قرارداد

marakez

خلاصه کتاب دوره های مهندسی پزشگی مدرک icdl تبریز مدرک icdl تبری MBA دانلود رایگان سوالات پیام نور با پاسخنامه و لینک مستقیم استخدام تکنسین داروخانه گرایش بیومکانیک در رشته مهندسی پزشکی کلاس تعمیر تجهیزات دندانپزشکی در مشهد علایم و نشانه‌های بیماری‌های تنفسی کلاس های تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی ویسکوزیته درد شدید ایزو 9001 آموزش اتصالات متریال در تبریز انسان انواع بیماری دهان و دندان فن آوری اطلاعات فیلم آموزشی مهندسی پزشکی متد 5 ژوئن دوره تست های غیرمخرب و بازرسی جوش در اصفهان استخدام داروخانه در تبریز کلاس نسخه خوانی در تهران کرمانشاه دوره های امداد رسانی بحران‌ معرفی آیین نامه واردات و صادرات تجهیزات پزشکی دندان پزشکی ها پمپ سرنگ JMS - SP 500 تغذیه قصر شیرین تست­های غیر مخرب آموزش نخه پیچی داروخانه drafting دانلود سوالات تابستان 95-96 مدارک بازرسی شورای عالی انقلاب فرهنگی آموزش بخیه در تبریز تعمیرات تجهیزات پزشکی ژورنال مقالات،دسترسی به پایگاه های علمی،پسورد دانشگاه ها،مقالات رایگان،دانلود مقاله،ساینس دایرکت، مقالات ISI، خدمات فنی مهندسی انتخاب آلیاژ Administratorرشته MBA رایگان برداشت پوسیدگی و تهیه حفره بزرگترین پایگاه آموزشی و اطلاعاتی مهندسی پزشکی بازرسی سازه فلزی در تبریز کلینیک مخصوص دیالیز لیزرهای نرم امام زمان(عج) دوره ایمنی و بهداشت صنعتی (HSE) در شبستر ژوهشکده‌های فیزیکی و نجومی آموزش نرم افزار داروخانه در اردبیل اشنایی با آیین نامه تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی کلاس آموزش نسخه الکترونیک در سنندج آموزش شناسايي مزاجهای اصلي در اردبیل Cat Scan مشاوره تخصصی دانلود PDF میکروبیولوژی ریه نوزادان

logo دوره آموزشی کمک های اولیه

حامیان کنسرسیوم ایرکاس

 • IRSME
 • RKA
 • ACS
 • IUE
 • RFTC
 • BQC
 • DNW
 • ICS
 • TUV-EMB
 • QAL
 • Ino
 • Allaiance
 • Tckit

تبلیغات در ایرکاس

دسترسی به ژورنال مقالات

az3

تصاویر اینستاگرام ایرکاس