نام کاربری یا پست الکترونیکی
رمز عبور

barnamerizi

يكي از اركان اصلي در مديريت، نيروي انساني است و هر مدير، شركت يا سازمان ناگزير است با بكارگيري نيروي انساني، اهداف سازماني خود را محقق كند. بكارگيري و تعامل با نيروي انساني يكي از پيچيده ترين بخش هاي فعاليت مديران است و در اين بين علاوه بر تمام تلاش هاي لازم از سوي مديريت براي بهبود روابط انساني در محيط كار، تعريف رابطه رسمي بين نيروي انساني و سازمان مهمترين خواسته طرفين است كه در چارچوب قانون كار شكل مي گيرد. شناخت كافي از قانون كار و آثار و تعهدات آن موجب مي شود مديران و شركتها روابط خود با نيروي انساني را به گونه اي تنظيم نمايند كه هم پاسخگوي نيازمندي ها و تعهدات نيروي انساني باشند و هم رضايت نيروي انساني و بهره وري مستمر و سوددهي پايدار را براي سازمان خود تضمين كنند. در اين دوره يك روزه، شركت كنندگان با كليات، ساختار، محتوا، مقررات، تعهدات و نكات قانون كار آشنا مي شوند و با طرح پرسش‌ها، ابهامات و مشكلات و مسائل خود در رابطه با قانون كار، مدرس راهنمايي‌هاي لازم را ارائه مي‌نمايد و از اين طريق شركت كنندگان علاوه بر نكات مورد نظر خود، با نظرات ديگر شركت كنندگان آشنا شده و راهكارهاي لازم را با جزئيات بيشتر از سوي مدرس دوره دريافت مي‌كنند.

سرفصل دوره آموزشی

شرکت کنندگان در دوره آموزش برنامه ریزی و کنترل پروژه های صنعتی و ساختمانی با مواردی به شرح زیر آشنا می شوند:

1) مراحل اصلی و دوره های حیات طرح

2) ابعاد ارزیابی پروژه ها و ویژگیهای هر یک از آنها

3) معیارهای ارزیابی مالی پروژه

4) جریان نقدینگی پروژه و تامین منابع مالی آن

5) آشنایی با ساختار گزارشات امکان سنجی پروژه ( ارائه یک گزارش واقعی )

6) نقش ها و مسئولیتهای واحد کنترل پروژه

7) شرح وظائف کارشناس کنترل پروژه

8) ماتریس مسئولیتهای واحد کنترل پروژه

9) ارتباط و تعامل دفتر کنترل پروژه با سایر واحد های سازمانی

10) خروجیهای اصلی واحد کنترل پروژه

11) شرح رویه ها و دستورالعمل های مورد نیاز کنترل پروژه و چگونگی تهیه و تدوین آنها

12) تعریف و تدوین محدوده محصول و پروژه

13) نحوه ایجاد ساختار شکست کار ( WBS) و دیکشنری آن

14) تهیه و ایجاد زمانبندی پروژه

15) تعریف ، تخصیص و تحلیل منابع پروژه

16) ایجاد برنامه ارزیابی عملکرد پروژه ( PMB)

17) کار کارگاهی با نرم افزارMS Project

18) آشنایی با انواع قراردادها و روشهای اجرای پروژه : سه عاملی ، پیمان مدیریت ، طرح و ساخت توام ، EPC

19) کنترل مواد کارگاهی ( Material Control at Site )

20) کنترل اسناد و مدارک فنی ( Document Control )

21) آشنایی با ایمنی و HSE پروژه

22) مدیریت موثر ماشین آلات و تجهیزات کارگاهی و تحلیل های مربوطه

23) نحوه تهیه و تدوین لایحه تاخیرات و ادعاهای پروژه

24) مهارتهای گزارش نویسی در محیط های پروژه ای

مخاطبین دوره

کلیه دانشجویان و علاقمندان

 

امکان حضور مجازی در دوره

در پی درخواست های اعضای محترم شاغل و همچنین شهرستانی های عزیز این امکان برای اعضای محترم ارائه می گردد بطوری که در صورت ثبت نام اعضا بصورت مجازی نیازی به حضور مستمر در کلاس های آموزشی نبوده و صرفا با مطالعه مستندات پک آموزشی ارائه شده با اعمال شرایط خاص امکان صدور گواهینامه وجود خواهد داشت.برای شرکت کنندگان مجازی فیلم های دوره آموزشی به همراه مستندات ارسال می گردد و پس از مطالعه موارد همانند سایر شرکت کنندگان آزمون بصورت اینترنتی برگزار خواهد شد.

 

آزمون دوره

بر اساس دستورالعمل مصوب شورای آموزشی کنسرسیوم، آزمون کلیه دوره های آموزشی بصورت اینترنتی و از طریق سامانه هوشمند آزمون های اینترنتی انجام می گیرد و نیازی به حضور مجدد کارآموز جهت انجام آزمون نمی باشد.

آزمون این دوره نیز بصورت اینترنتی می باشد که شرکت کنندگان باید به 20 سوال چهار گزینه ای در 20 دقیقه پاسخ دهند که مدت زمان مجاز جهت ورود به سیستم آزمون 24 ساعت جهت شروع فرآیند آزمون می باشد که زمان شروع و پایان آن برای هر دوره آموزشی، از طریق واحد آموزش کنسرسیوم اطلاع رسانی می گردد که شرکت کنندگان می بایست با ورود به سایت کنسرسیوم ایرکاس از طریق پنل آموزش، آزمون مربوطه را انجام دهند .

گواهینامه آموزشی دوره

در این دوره آموزشی چندین حالت برای صدور گواهینامه آموزشی پیش بینی شده است که شرکت کنندگان بسته به نیاز خود می توانند نوع گواهینامه های خود را تعیین نمایند.

آپشن اول :  برای شرکت کنندگان در این دوره آموزشی در صورت قبولی در آزمون مربوطه گواهینامه معتبر از طرف کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران به زبان فارسی که دارای ارزش ترجمه و تایید وزارت امور خارجه می باشد بصورت رایگان اعطا خواهد شد.

 نمونه گواهینامه داخلی کنسرسیوم

آپشن دوم: شرکت کنندگان در این دوره آموزشی در صورت قبولی در آزمون مربوطه و اخذ گواهینامه فارسی ، در صورت نیاز می توانند با پرداخت مبلغ 25000 تومان گواهینامه به زبان انگلیسی را نیز علاوه بر گواهینامه فارسی از طرف کنسرسیوم ایرکاس دریافت نمایند.

 نمونه گواهینامه ترجمه شده کنسرسیوم

آپشن سوم : شرکت کنندگان در این دوره آموزشی در صورت قبولی در آزمون مربوطه می توانند علاوه بر گواهینامه های کنسرسیوم با پرداخت 20 دلار (بیست دلار) گواهینامه بین المللی از آکادمی RFTC اسپانیا و دارای کد رهگیری بین المللی را درخواست نمایند . شایان ذکر است مدت زمان صدور این گواهینامه 1 ماه می باشد.

نمونه گواهینامه بین المللی

زمان و مکان برگزاری

این دوره آموزشی در یکی از سالن های اختصاصی کنسرسیوم ایرکاس در آخر هفته ها برگزار خواهد شد که زمان های استراحت و نهار و نماز در آن گنجانده شده است.

زمان برگزاری دوره آموزشی برنامه ریزی و کنترل پروژه های صنعتی و ساختمانی :   بزودی تاریخ دقیق اعلام می شود

رزرو و یا ثبت نام دوره های آموزشی

رزرو دوره های آموزشی صرفا جهت اعلام آمادگی جهت شرکت در دوره آموزشی می باشد فلذا رزرو دوره به منزله ثبت نام نمی باشد و در صورت وجود ظرفیت بر اساس تاریخ رزرو دوره اطلاع رسانی صورت پذیرفته و از طرف واحد آموزش برای ثبت نام تماس گرفته خواهد شد  فلذا برای قطعی شدن ثبت نام حتما باید ثبت نام قطعی انجام دهید.

برای رزرو دوره ها می توانید از دو روش پیشنهادی زیر استفاد نمایید :

1. جهت رزرو دوره و ثبت درخواست از طریق فرم رزرو دوره های آموزشی می توانید اقدام نمایید.

2 - رزرو پیامکی این دوره با ارسال عدد 1011 به سامانه پیامکی 30001230700700

توجه مهم : شرکت کنندگان محترم توجه داشته باشند پس از تایید نهایی ثبت نام طی 48 ساعت پیامک تایید ثبت نام ارسال خواهد شد که به منزله تایید ثبت نام می باشد که  در صورت عدم دریافت این پیامک سریعا با دفتر کنسرسیوم تماس حاصل نموده و مراتب را پیگیری نمایند.

هزینه ثبت نام دوره
نام دوره هزینه دوره مجازی هزینه دوره حضوری
برنامه ریزی و کنترل پروژه های صنعتی و ساختمانی 2500000 ریال 4500000 ریال
 

پرداخت اقساطی شهریه

در جهت ارج نهادن و تسهیل ثبت نام اعضای محترم امکان پرداخت اقساطی شهریه دوره ها با توجه به شرایط شرکت کنندگان فراهم گردیده که عزیزان می توانند جهت اطلاع از شرایط پرداخت اقساطی با دفتر کنسرسیوم 4-33369052-041 تماس حاصل نمایند .

 

مدارک مورد نیاز

 مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام و صدور گواهینامه به شرح زیر می باشد که در زمان برگزاری دوره اخذ خواهد شد و نیازی به ارسال آنها قبل از برگزاری دوره نمی باشد.

1) کپی کارت ملی و شناسنامه طبق دستور العمل (بطوری که باید در یک صفحه A4 بوده و در بالای صفحه تصویر شناسنامه و در پایین صفحه تصویر کارت ملی باشد)

2) کپی آخرین مدرک تحصیلی (ارائه گواهی موقت بلامانع می باشد)

3) دو عدد عکس 4*3 جدید و تمام رخ با زمینه روشن

درصورتی که در ارائه هریک از موارد مذکور مشکلی وجود داشته باشد در اسرع وقت با کارشناسان کنسرسیوم تماس حاصل نموده و راهکار های مربوطه را جویا شوید.

توجه بسیار مهم : شرکت کنندگان عزیز توجه داشته باشند مسئولیت هرگونه اختلال در روند صدور گواهینامه آموزشی بین المللی دوره بدلیل عدم ارائه مدارک مذکور در مهلت تعیین شده متوجه فرد شرکت کننده خواهد بود و انجمن مهندسان ایران هیچ گونه مسئولیتی را متقبل نخواهد شد.

دپارتمان های علمی

درباره کنسرسیوم

پنل آموزشی

آمار سایت

تعداد اعضای آنلاین : 0

تعداد کل اعضای کنسرسیوم : 1734

برای مشاهده اعضای آنلاین کلیک کنید

مراکز خدماتی و رفاهی طرف قرارداد

marakez

اسلام دندان دائمی زبان های برنامه نویسی کلاس نسخه خوانی در مهاباد کمیسیون قیمت گذاری دوره تعمیر تجهیزات پزشکی در تهران امکان ذخيره سازی اطلاعات جذب دستیار دندانپزشک در رشتدوره دستیاری دندانپزشکی در رشت cips کتاب مختصر حقوق خانواده فوتوسل هاسلول های عصبی بازرسی مخزن ساخت اندام های بدن به صورت مصنوعی تکریم بازنشستگان اموزش فرش کامپیوتری در تبریز اموزش فرش کامپیوتری در تبریز گرایش بیومکانیک دوره های آموزشی مهندسی پزشکی آموزش تست های غیر مخرب به روش های چشمی VT در تبریز آموزش خشک کردن و انبار کردن گیاهان دارویی در تبریز دستگاه بازرسی پیروزی و آرامش کپسول اندوسکوپی کلاس دستیار دندانپزشک در شیراز آموزش ارز دیجیتال در تبریز تجهیزات پزشکی آموزش امبولانس در تبریز آموزش تعمیر فشار سنج های آنالوگ در گیلان شاخه های رشته مهندسی پزشکی دستور العمل جوشکاری در تبریز زیست فناوری چراغ بازرسی آموزش تست های غیر مخرب به روش های چشمی VT در تهران کلاس تست های غیرمخرب و بازرسی جوش در اردبیل قسمت‌های مختلف آب انبارها روز اهداي خون دوره آموزشی ایمنی و بهداشت صنعتی رشد پزشكی هسته ای IQ تیان دوبعدی دوره دستیاری دندانپزشکی در اهواز آموزش طب سنتی pdf ثبت نام دوره بازرسی نظام مهندسی آموزش آناتومی انسان چدن مالیبل آموزش بازرسی فنی بنیان گذار خدمات بازرسی D1.1 آموزش اتصالات متریال در مرند امامت و ولايت جزا تست پیچش الگوريتم دیوید هاروی، شهرهای شورشی، هنری لفور، اِرْبْز، جغرافیای انسانی، هوسمان، کمون پاریس دستیار دندانپزشک اصفهان برگزار کننده دوره های آموزشی آشنایی با اصول دندانپزشکی فضای سبز

logo دوره آموزشی برنامه ریزی و کنترل پروژه های ساختمانی و صنعتی

حامیان کنسرسیوم ایرکاس

 • IRSME
 • RKA
 • ACS
 • IUE
 • RFTC
 • BQC
 • DNW
 • ICS
 • TUV-EMB
 • QAL
 • Ino
 • Allaiance
 • Tckit

تبلیغات در ایرکاس

دسترسی به ژورنال مقالات

az3

تصاویر اینستاگرام ایرکاس