نام کاربری یا پست الکترونیکی
رمز عبور

تازه های دندانپزشکی ttedit کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران - تازه های دندانپزشکی

Digital Tooth کنسرسیوم ایرکاس برگزاری دوره های آموزشی

آشنایی با دندان های هوشمند و دیجیتال

دندان های دیجیتال و هوشمند فناوری جدیدی که در تایوان تولید شده اند، این دندان ها می توانند برای دکترتان و بر علیه شما به جاسوسی بپردازند.سنسور تعبیه شده در آنها می تواند اطلاعات خوردنی ها ، نوشیدنی ها یا مصرف دخانیات شما را بلافاصله برای پزشکتان ارسال کند.به گمانم دیگر زمان دور زدن پزشک و دادن اطلاعات غلط به وی گذشته است.

دندانهای دیجیتال دوره آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی

حالا دیگر وی به خوبی می داند شما هنگام گفتن جملاتی چون «من واقعا سیگار را ترک کرده ام» یا «من بعد از هر وعده غذایی نخ دندان استفاده می کنم»حقیقت را می گویید یا خیر! زیرا وی یک جاسوس خبره درون دهان شما در اختیار دارد: دندان دیجیتال!این دندان مصنوعی دارای یک فرستنده بلوتوث است و از سیستم سنسور دهانی برای تجزیه و تحلیل حرکات درون دهان تان بهره می برد. شاید هنگام خوردن و آشامیدن به حرکت دهان تان فکر هم نکنید ،

اما این حرکات راه های منحصر به فردیبرای شناسایی فعالیت های در حال انجام دهان تان هستند. خوردن ، آشامیدن و مصرف دخانیات همگی مستلزم حرکات متفاوتی در فک ها است و دندان دیجیتال این حرکات را به کمک شتاب سنج درونی کوچکی ثبت می کند. به محض اینکه دندان حرکتی را در دهان شما تشخیص دهد ، آن را ثبت کرده و برای دکترتان ارسال می کند و این گونه پزشک معالج در جریان عادات بد تغذیه ای یا تخطی شما از دستورات پزشکی قرار می گیرد.

دندان دیجیتال www.ircas.ir

این دندان نتیجه پژوهش محققان دانشگاه ملی تایوان است. دندان دیجیتال تاکنون نتایج بسیار خوبی داشته و در دهان هشت بیمار بطور آزمایشی قرار گرفته و عملکرد کاملا درستی را به نمایش گذاشته است. به گونه ای که شتاب سنج درونی آن با دقت ۹۴درصد به ثبت حرکات پرداخته است.

اگر چه نسخه آزمایشی فعلی آن با کابل به کامپیوتر متصل شده و چندان کارآمد نیست ، اما قرار است نسخه نهایی با نیروی باتری کار کرده و با ارتباط بلوتوث به ارسال اطلاعات بپردازد.

دپارتمان های علمی

درباره کنسرسیوم

پنل آموزشی

آمار سایت

تعداد اعضای آنلاین : 0

تعداد کل اعضای کنسرسیوم : 1692

برای مشاهده اعضای آنلاین کلیک کنید

مراکز خدماتی و رفاهی طرف قرارداد

marakez

آموزش ساخت شبیه ساز ECG دندان طبیعی بازرسی مخازن تحت فشار HRas رزولوشن فروش تجهیزات اتوماسیون آیین نامه تجهیزات پزشکی بخ دوم لیزر چیست؟ شوک استخدام دستیار دندانپزشک در تهران همشهری اطلاعات شخصی آموزش مزاج شناسی کلاس های آموزش برنامه نویسی اندروید در تبریز رویش دوباره دندان آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی ای سی جی innomed هجرت ویرایش جدید ایزو لیلة القدر پوسیدگی استادارد مهندس پزشک تصاویر رنگی اجزای چشم مصنوعی بیمارستان ها دوره تعمیر تجهیزات پزشکی در تهران شرکت مهندسی در تبریز رحم جایگزین، والدین حکمی، تعهّدات، قرارداد، مادر جانشین آموزش تعمیرات یونیت دندانپزشکی راه های افزایش قد استخدام نسخه پیچ دهان انرژی-مثبت CWI پوشش منبع سوخت رپلیکا گیری بازرسی سیم بکسل PYTHON تكثير سلولي جايگزين مناسب استخوان دسته بندي تصوير Electroencephalography (EEG) جهان مجمع پردازش تصویر در آنژیوگرافی دوره مهارت های هفتگانه icdl دوره تعمیر تجهیزات پزشکی در ساری نانو تکنولوژی متالوگرافی غیر مخرب مدرک نسخه پیچی آسمان اسپیروگرام برندهای معروف پمپ سرنگ اسپکتروسکوپی دوره تست های غیرمخرب و بازرسی جوش در یزد نشت شار مغناطیسی سونوگرافی جزوات مهندسی پزشکی سیستم اکسیژن کپسولی استاندارد جوش

logo کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران - تازه های دندانپزشکی

حامیان کنسرسیوم ایرکاس

 • IRSME
 • RKA
 • ACS
 • IUE
 • RFTC
 • BQC
 • DNW
 • ICS
 • TUV-EMB
 • QAL
 • Ino
 • Allaiance
 • Tckit

تبلیغات در ایرکاس

دسترسی به ژورنال مقالات

az3

تصاویر اینستاگرام ایرکاس