نام کاربری یا پست الکترونیکی
رمز عبور

Digital Tooth کنسرسیوم ایرکاس برگزاری دوره های آموزشی

آشنایی با دندان های هوشمند و دیجیتال

دندان های دیجیتال و هوشمند فناوری جدیدی که در تایوان تولید شده اند، این دندان ها می توانند برای دکترتان و بر علیه شما به جاسوسی بپردازند.سنسور تعبیه شده در آنها می تواند اطلاعات خوردنی ها ، نوشیدنی ها یا مصرف دخانیات شما را بلافاصله برای پزشکتان ارسال کند.به گمانم دیگر زمان دور زدن پزشک و دادن اطلاعات غلط به وی گذشته است.

دندانهای دیجیتال دوره آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی

حالا دیگر وی به خوبی می داند شما هنگام گفتن جملاتی چون «من واقعا سیگار را ترک کرده ام» یا «من بعد از هر وعده غذایی نخ دندان استفاده می کنم»حقیقت را می گویید یا خیر! زیرا وی یک جاسوس خبره درون دهان شما در اختیار دارد: دندان دیجیتال!این دندان مصنوعی دارای یک فرستنده بلوتوث است و از سیستم سنسور دهانی برای تجزیه و تحلیل حرکات درون دهان تان بهره می برد. شاید هنگام خوردن و آشامیدن به حرکت دهان تان فکر هم نکنید ،

اما این حرکات راه های منحصر به فردیبرای شناسایی فعالیت های در حال انجام دهان تان هستند. خوردن ، آشامیدن و مصرف دخانیات همگی مستلزم حرکات متفاوتی در فک ها است و دندان دیجیتال این حرکات را به کمک شتاب سنج درونی کوچکی ثبت می کند. به محض اینکه دندان حرکتی را در دهان شما تشخیص دهد ، آن را ثبت کرده و برای دکترتان ارسال می کند و این گونه پزشک معالج در جریان عادات بد تغذیه ای یا تخطی شما از دستورات پزشکی قرار می گیرد.

دندان دیجیتال www.ircas.ir

این دندان نتیجه پژوهش محققان دانشگاه ملی تایوان است. دندان دیجیتال تاکنون نتایج بسیار خوبی داشته و در دهان هشت بیمار بطور آزمایشی قرار گرفته و عملکرد کاملا درستی را به نمایش گذاشته است. به گونه ای که شتاب سنج درونی آن با دقت ۹۴درصد به ثبت حرکات پرداخته است.

اگر چه نسخه آزمایشی فعلی آن با کابل به کامپیوتر متصل شده و چندان کارآمد نیست ، اما قرار است نسخه نهایی با نیروی باتری کار کرده و با ارتباط بلوتوث به ارسال اطلاعات بپردازد.

دپارتمان های علمی

درباره کنسرسیوم

پنل آموزشی

آمار سایت

تعداد اعضای آنلاین : 0

تعداد کل اعضای کنسرسیوم : 1696

برای مشاهده اعضای آنلاین کلیک کنید

مراکز خدماتی و رفاهی طرف قرارداد

marakez

عکس های ویسکومتر روش اندازه گیری در فلیم فتومتر افراد ناشنوا تجهیزات پزشکی پیشرفته ضربت خوردن علائم بیماری مننژیت ویروسی الکتروانسفالوگرافی ناراحتی پوستی خرافات کلاس ایمنی و بهداشت صنعتی (HSE) در بندرعباس علت نامگذاری روز 12 فروردین به عنوان روز جمهوری اسلامی چیست؟ دوره های آموزش تعمیرات نابارور مراکز آموزش برنامه نویسی در تبریز اهمیت اول مهر آموزش آنلاین نسخه خوانی آموزش تزریقات تجارت الکترونیکی فریت ساکشن چهل سالگی انقلاب زیست فناوری شخصیت انجمن چراغ فلورسنت نگهداری از پروتز چشمی سیستم های فلوروسکوپی ترمینولوژی حقوقی، دیالیز خونی عوامل موثر در تغییرمقاومت پوست کولون روز 12 فروردین چه روزی است هلال احمر قیمت تجهیزات بازرسی آشنایی با تعمیر پمپ سرنگ پارس آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تهران آموزش مجازی NDT دانشگاه علوم پزشكي يزد قصاص آشکارساز روزجهانی ژن تعمیر تجهیزات تصویر برداری شب‌های مقدس آشنایی با الکترونیک مقدماتی در تهران دستیاری دندانپزشکی جهاد دانشگاهی شیراز چگونه آموزش فوریت پزشکی در تبریز در آینده‌ای نه‌چندان دور روز تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی درمان ریشه کلاس تست های غیرمخرب و بازرسی جوش در مشهد شهرک عالی نسب بازرسی چشمی به‌زودی خطوط انتقال تولید کننده یوک قیمت

logo آشنایی با دندان های هوشمند و دیجیتال

حامیان کنسرسیوم ایرکاس

 • IRSME
 • RKA
 • ACS
 • IUE
 • RFTC
 • BQC
 • DNW
 • ICS
 • TUV-EMB
 • QAL
 • Ino
 • Allaiance
 • Tckit

تبلیغات در ایرکاس

دسترسی به ژورنال مقالات

az3

تصاویر اینستاگرام ایرکاس