نام کاربری یا پست الکترونیکی
رمز عبور

Digital Tooth کنسرسیوم ایرکاس برگزاری دوره های آموزشی

آشنایی با دندان های هوشمند و دیجیتال

دندان های دیجیتال و هوشمند فناوری جدیدی که در تایوان تولید شده اند، این دندان ها می توانند برای دکترتان و بر علیه شما به جاسوسی بپردازند.سنسور تعبیه شده در آنها می تواند اطلاعات خوردنی ها ، نوشیدنی ها یا مصرف دخانیات شما را بلافاصله برای پزشکتان ارسال کند.به گمانم دیگر زمان دور زدن پزشک و دادن اطلاعات غلط به وی گذشته است.

دندانهای دیجیتال دوره آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی

حالا دیگر وی به خوبی می داند شما هنگام گفتن جملاتی چون «من واقعا سیگار را ترک کرده ام» یا «من بعد از هر وعده غذایی نخ دندان استفاده می کنم»حقیقت را می گویید یا خیر! زیرا وی یک جاسوس خبره درون دهان شما در اختیار دارد: دندان دیجیتال!این دندان مصنوعی دارای یک فرستنده بلوتوث است و از سیستم سنسور دهانی برای تجزیه و تحلیل حرکات درون دهان تان بهره می برد. شاید هنگام خوردن و آشامیدن به حرکت دهان تان فکر هم نکنید ،

اما این حرکات راه های منحصر به فردیبرای شناسایی فعالیت های در حال انجام دهان تان هستند. خوردن ، آشامیدن و مصرف دخانیات همگی مستلزم حرکات متفاوتی در فک ها است و دندان دیجیتال این حرکات را به کمک شتاب سنج درونی کوچکی ثبت می کند. به محض اینکه دندان حرکتی را در دهان شما تشخیص دهد ، آن را ثبت کرده و برای دکترتان ارسال می کند و این گونه پزشک معالج در جریان عادات بد تغذیه ای یا تخطی شما از دستورات پزشکی قرار می گیرد.

دندان دیجیتال www.ircas.ir

این دندان نتیجه پژوهش محققان دانشگاه ملی تایوان است. دندان دیجیتال تاکنون نتایج بسیار خوبی داشته و در دهان هشت بیمار بطور آزمایشی قرار گرفته و عملکرد کاملا درستی را به نمایش گذاشته است. به گونه ای که شتاب سنج درونی آن با دقت ۹۴درصد به ثبت حرکات پرداخته است.

اگر چه نسخه آزمایشی فعلی آن با کابل به کامپیوتر متصل شده و چندان کارآمد نیست ، اما قرار است نسخه نهایی با نیروی باتری کار کرده و با ارتباط بلوتوث به ارسال اطلاعات بپردازد.

دپارتمان های علمی

درباره کنسرسیوم

پنل آموزشی

آمار سایت

تعداد اعضای آنلاین : 0

تعداد کل اعضای کنسرسیوم : 1675

برای مشاهده اعضای آنلاین کلیک کنید

مراکز خدماتی و رفاهی طرف قرارداد

marakez

بیماری مزمن انسداد ریه محبوب ترين درمان با ذهن برنامه های مدون dental دوره های مهندسی پزشگی دوره گیاهان دارویی در اهواز سانتریفیوژ آزمایشگاهی ضرورت و طرفین قرارداد رحم جایگزین ممیزی داخلی بروکفیلد بیوتکنولوژی ای سی جی کاردیو لاین کلاس تعمیر تجهیزات پزشکی در مشهد مرکز آموزش فوریت های پزشکی سیستم های بیولوژیک بدن انسان آموزش تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی در اهواز شغل بازاریابی میان در دوره ضمن خدمت مهارت های هفتگانه دوره ضمن خدمت مهارت های هفتگانه کلاس تعمیر تجهیزات دندانپزشکی در شیراز آشنایی با اصول روش های بازرسی جوش در اردبیل BJ دستیار دندانپزشکی آزمون فرازمهر صاحب رحم دوره تعمیر تجهیزات پزشکی در ساری بازرسی عایق واقعهٔ ۱۷ شهریور ۱۳۵۷،جمعهٔ سیاه،کشتار ۱۷ شهریور،وقوع انقلاب ،انقلابی بنیادی ،ضد انقلاب نظامی،قیام خونین،تظاهرات مخالفین و انقلابیون ،آغاز پایان کار رژیم شاهنشاهی ایران تروتست گلبول سفید بازرسی جوش عیب یابی فشارسنج پرینترهای جوهری فلوئوروسکپی تک پالس کوتاه تعمیر فتال مانیتور سلامت دهان و دندان جمهوری اسلامی ایران آسم چگونه اختر شناس شویم؟ راﻫﺒﺮدﻫﺎي ﻛﻠﻴﺪي دانلود سوالات تابستان 95-96 الکترود های تحریکی دوره های آموزشی ایزو تفاوت قرص و کپسول آدرس آموزشگاه تکنسین داروخانه در تبریز تعمیر تجهیزات پزشکی تبریز خدمات بازرسی در تبریز Administratorرشته MBA جرثقیل پردازش تصویر بلیچینگ استخدام نسخه پیچ پلاسما موارد کاربرد اتوکلاو ارزیابی جوش آزمایشگاهی آیین نامه واردات و صادرات تجهیزات پزشکی کمک رسانی ده تیر روز صنعت و معدن

logo آشنایی با دندان های هوشمند و دیجیتال

حامیان کنسرسیوم ایرکاس

 • IRSME
 • RKA
 • ACS
 • IUE
 • RFTC
 • BQC
 • DNW
 • ICS
 • TUV-EMB
 • QAL
 • Ino
 • Allaiance
 • Tckit

تبلیغات در ایرکاس

دسترسی به ژورنال مقالات

az3

تصاویر اینستاگرام ایرکاس