نام کاربری یا پست الکترونیکی
رمز عبور

Digital Tooth کنسرسیوم ایرکاس برگزاری دوره های آموزشی

آشنایی با دندان های هوشمند و دیجیتال

دندان های دیجیتال و هوشمند فناوری جدیدی که در تایوان تولید شده اند، این دندان ها می توانند برای دکترتان و بر علیه شما به جاسوسی بپردازند.سنسور تعبیه شده در آنها می تواند اطلاعات خوردنی ها ، نوشیدنی ها یا مصرف دخانیات شما را بلافاصله برای پزشکتان ارسال کند.به گمانم دیگر زمان دور زدن پزشک و دادن اطلاعات غلط به وی گذشته است.

دندانهای دیجیتال دوره آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی

حالا دیگر وی به خوبی می داند شما هنگام گفتن جملاتی چون «من واقعا سیگار را ترک کرده ام» یا «من بعد از هر وعده غذایی نخ دندان استفاده می کنم»حقیقت را می گویید یا خیر! زیرا وی یک جاسوس خبره درون دهان شما در اختیار دارد: دندان دیجیتال!این دندان مصنوعی دارای یک فرستنده بلوتوث است و از سیستم سنسور دهانی برای تجزیه و تحلیل حرکات درون دهان تان بهره می برد. شاید هنگام خوردن و آشامیدن به حرکت دهان تان فکر هم نکنید ،

اما این حرکات راه های منحصر به فردیبرای شناسایی فعالیت های در حال انجام دهان تان هستند. خوردن ، آشامیدن و مصرف دخانیات همگی مستلزم حرکات متفاوتی در فک ها است و دندان دیجیتال این حرکات را به کمک شتاب سنج درونی کوچکی ثبت می کند. به محض اینکه دندان حرکتی را در دهان شما تشخیص دهد ، آن را ثبت کرده و برای دکترتان ارسال می کند و این گونه پزشک معالج در جریان عادات بد تغذیه ای یا تخطی شما از دستورات پزشکی قرار می گیرد.

دندان دیجیتال www.ircas.ir

این دندان نتیجه پژوهش محققان دانشگاه ملی تایوان است. دندان دیجیتال تاکنون نتایج بسیار خوبی داشته و در دهان هشت بیمار بطور آزمایشی قرار گرفته و عملکرد کاملا درستی را به نمایش گذاشته است. به گونه ای که شتاب سنج درونی آن با دقت ۹۴درصد به ثبت حرکات پرداخته است.

اگر چه نسخه آزمایشی فعلی آن با کابل به کامپیوتر متصل شده و چندان کارآمد نیست ، اما قرار است نسخه نهایی با نیروی باتری کار کرده و با ارتباط بلوتوث به ارسال اطلاعات بپردازد.

دپارتمان های علمی

درباره کنسرسیوم

پنل آموزشی

آمار سایت

تعداد اعضای آنلاین : 0

تعداد کل اعضای کنسرسیوم : 1725

برای مشاهده اعضای آنلاین کلیک کنید

مراکز خدماتی و رفاهی طرف قرارداد

marakez

نانو تکنولوژِی بازرسی شهر بازی روش اسپیرال بازرسی لوله مدفون خدمات فنی مهندسی پانزده خرداد مــــراکز بهداشتی فعال در حوزه اجتماعی مهندسی معکوس دوره های بازرسی اهمیت سیستم تجمیع کپسول و انتقال اکسیژن توسط لوله‌کشی آموزش طب سنتی در تبریز MMSB باياس کردن سنسور معرفی نحوه ی عملکرد و ایمنی تجهیزات پزشکی مانیتور سعادت آموزش نسخ خوانی داروخانه اختلالات دستگاه تنفسی اﻣﻦ ﺗﺮ ﻛﺮدن ﻣﺮاﻛﺰ ﺷﻬﺮي آب‌انبار در ايران دستیار دندانپزشک بازار کار مرکز آموزش تعمیرات کامپیوتر در تبریز SPECT اولین رادیو محیط نسخه پیچ داروخانه تبریز برگزاری دوره تعمیر تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی درخت شرکت بازرسی تصوير برداري ديجيتال اموزش تعمیر آمالگاماتور آشنایی با ECG تروتست پروژه کلاس تست های غیرمخرب و بازرسی جوش در یزد استثنایی دستیار دندانپزشک در اصفهان امروز دوره های مهندسی پزشکی مانیتورینگ علائم حیاتی BCI الکترو شوک ODAM BRUKER طبقه بندي اشيا دوره آموزشی دوره دستیار دندانپزشک در اهواز سیلیکوسیس API ترکیاب فلورسنت نابارور شکایت سی تی اسکن های نسل چهارم ای سی جی fukuda مجمع حماسه آشنایی با تعمیر پمپ سرنگ کاربرد پرینترهای سه بعدی در مهندسی پزشکی روز معلم جمجمه نوزادان بیماری میکروسفالی تسبيح استاد مطهری بیماری مننژیت قارچی تاریخچه لیزر در دندانپزشکی اندازه گيري ضربان و فشار خون بر اساس متد

logo آشنایی با دندان های هوشمند و دیجیتال

حامیان کنسرسیوم ایرکاس

 • IRSME
 • RKA
 • ACS
 • IUE
 • RFTC
 • BQC
 • DNW
 • ICS
 • TUV-EMB
 • QAL
 • Ino
 • Allaiance
 • Tckit

تبلیغات در ایرکاس

دسترسی به ژورنال مقالات

az3

تصاویر اینستاگرام ایرکاس