نام کاربری یا پست الکترونیکی
رمز عبور

دانش فنی تولید ماشین بیهوشی ttedit کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران - دانش فنی تولید ماشین بیهوشی

راه اندازی خط تولید ماشین بیهوشی در کشور

محققان شرکت دانش بنیان الکترونیک برتر، مستقر در پارک فناوری پردیس موفق به اخذ مجوز برای راه اندازی خط تولید دستگاه ماشین بیهوشی شدند.

محمدرضا کمپانی، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان گفت: طراحی و ساخت دستگاه بیهوشی که جزء طرح های کلان معاونت علمی و فناوری به شمار می رود، از سال ۹۱ در این شرکت دانش بنیان آغاز شد. در حال حاضر این طرح مجوزهای لازم از وزارت صنعت و وزارت بهداشت را دریافت کرده است. با این مجوز می توان خط تولید ماشین بیهوشی را راه اندازی کرد تا بتوان بخشی از نیاز کشور را به واسطه آن تأمین کرد.
وی افزود: اکنون پروانه ساخت این دستگاه صادر شده است و مشکلی برای تولید انبوه آن وجود ندارد. با راه اندازی خط تولید در این شرکت می توان سالانه ۲۵۰ ماشین بیهوشی تولید کرد؛ بر اساس آمارها سالانه ۵۰۰ دستگاه مورد نیاز بیمارستان های کشور است که می توان به صورت فشرده این نیاز را از طریق این شرکت برآورده کرد.
کمپانی با بیان اینکه نمونه های موجود در کشور وارداتی هستند، گفت: قیمت نمونه خارجی این دستگاه حدود ۱۲ هزار یورو است ولی ما می توانیم با ۲ هزار یورو ارزبری، آن را تولید و به بیمارستان ها عرضه کنیم. در حال حاضر دانش فنی تولید ماشین بیهوشی بدست آمده و محصولی بومی به شمار می رود. نمونه ای که تولید شده کاملاً از نظر فنی با نمونه های خارجی برابری می کند و می تواند برای عمل های جراحی با مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرد.
وی همچنین تصریح کرد: متأسفانه در حال حاضر تعرفه واردات محصول دستگاه بیهوشی به میزان ۵ درصد بوده که سزاوار است حداقل این تعرفه تا ۲۵ درصد افزایش یابد و نیز ارز مبادلاتی که واردکنندگان برای ۱۰۰ درصد کالای خود دریافت می کنند، کاملاً حذف شود.

دپارتمان های علمی

درباره کنسرسیوم

پنل آموزشی

آمار سایت

تعداد اعضای آنلاین : 0

تعداد کل اعضای کنسرسیوم : 1692

برای مشاهده اعضای آنلاین کلیک کنید

مراکز خدماتی و رفاهی طرف قرارداد

marakez

آموزش تعمیر و نگهداری تجهیزات دندانپزشکی پزشکی کلاس های تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی کلاس آموزش کامپیوتر در تبریز امکان ذخيره سازی اطلاعات سرمايه هاي بكر و غني مملكت ، توانمند نقاط دسترسی و کنترل کننده (Access Point) روش‌های آشنایی با نسخه پیچی بازرسی کارخانه سیمان مشاوره تجهيز بیمارستان ها اصول نگهداری و کالیبراسیون دستگاه دستگاه فتوتراپی ایمپالس های اداره کل تجهیزات پزشکی دستیار دندانپزشک دیوار شیراز اصول نگهداری و کالیبراسیون دستگاه انژیوگرافی دندانپزشکي HIV آموزش تعمیر پالس اکسی متر در تبریز کلاس نرم افزار داروخانه در مرند سوئیچینگ اتوماتیک ON/OFF تجهیزات ﻣﻔﻬﻮم ﺷﻬﺮ 24 ﺳﺎﻋﺘﻪ ﭼﻴﺴﺖ ؟ ذرات مغناطیسی مانیتورنیگ ترميم بافت استخوان با فناوری نانو پمپ سرم JSB 1200 روز صنعت معدن عکس‌برداری دیجیتالی درمان سرطان سینه باتری دستگاه فتوتراپی منحصربه‌فرد ساخت دستگاه های پزشکی جذب دستیار دندانپزشک در تهران انجمن نجوم اخترشناسی برگزاری دوره دستیار دندانپزشکی در رشت پیزون آموزش تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی در تبریز گرایش بیومواد در رشته مهندسی پزشکی ناشنوایان تاریخچه پزشکی هسته ای در ایران کلاس آنلاین آشنایی با داروها بازرسی بویلر دوره آموزشی ایمنی و بهداشت صنعتی (HSE) بازرسی MFL گل_گیاه بازرسی خط لوله apiشرکت بازرسی اموزش تعمیرات تجهیزات کلاس عملی تکنسین داروخانه در تبریز تبدیل گفتار به متن MMSB باياس کردن سنسور ساکشن هدلایت چگونه اختر شناس شویم؟ تسبيح کلاس تعمیر تجهیزات دندانپزشکی در تبریز بلوغ IQ بهداشت دهان و دندان شوراي فرهنگ عمومي آموزش دستیار دندانپزشک در تبریز ut man

logo کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران - دانش فنی تولید ماشین بیهوشی

حامیان کنسرسیوم ایرکاس

 • IRSME
 • RKA
 • ACS
 • IUE
 • RFTC
 • BQC
 • DNW
 • ICS
 • TUV-EMB
 • QAL
 • Ino
 • Allaiance
 • Tckit

تبلیغات در ایرکاس

دسترسی به ژورنال مقالات

az3

تصاویر اینستاگرام ایرکاس