نام کاربری یا پست الکترونیکی
رمز عبور

به همت دپارتمان مهندسی پزشکی و با مشارکت دپارتمان های برق و مکانیک و با حضور جمعی از اعضای کنسرسیوم ایرکاس دوره نگهداری و تعمیرات تجهیزات پزشکی به کد دوره 30279 از 17 اسفند ماه لغایت 25 اسفند ماه 1396 در شهر اولین ها ، تبریز برگزار گردید. به گزارش واحد روابط عمومی به نقل از واحد اموزش ایرکاس شرکت کنندگان در این دوره آموزشی ضمن آشنایی با تجهیزات پزشکی مطابق سرفصل ایرکاس متد های نگهداری و تعمیرات و ایرادیابی تجهیزات پزشکی را بصورت عملی در 24 ساعت آموزش با جدید ترین متد ها و بهره گیری از بروز ترین تجهیزات فرا گرفتند.سرفصل آموزشی دوره مذکور آشنایی با موارد و تجهیزات زیر را در برداشت :

آموزش الکترونیک پایه

شناخت قطعات الکترونیکی

عیب یابی برد های الکترونیکی

آشنایی با تجهیزات پزشکی، مکانیزم عمل و کاربرد تجهیزات

آشنایی با مارکها و برندهای معروف هر دستگاه و مزایای هرکدام

آموزش تعمیر تجهیزات معاینه عمومی(افتالموسکوپ، اتوسکوپ، هدلایت، اتوسکوپ، لارنگوسکوپ)

آموزش تعمیر فشارسنج - پالس اکسی متر

آموزش تعمیر چراغ سیالتیک - ساکشن جراحی

آموزش تعمیر وارمر خون - پمپ سرم - پمپ سرنگ

آموزش تعمیر الکتروکوتر- الکتروشوک

آموزش تعمیر ونتیلاتور- ای سی جی و ای کی جی

آموزش تعمیر الایزا ریدر - انکوباتور

شرکت کنندگان علاوه بر مباحث علمی در این دوره آموزشی در خصوص نحوه ورود به بازارکار و همچنین تکنیک های شروع یک حوزه پردرآمد کاری آشنا شدند. یکی از آپشن هایی که برای دوره های آموزشی در نظر گرفته شده است مشاوره کاری رایگان پس از گذراندن دوره می باشد بدین صورت که در بخش تعمیرات و تامین تجهیزات کنسرسیوم ایرکاس حامی و پشتیبان کارآموزان خود خواهد بود که شرکت کنندگان در این دوره نیز از این خدمت استفاده خواهد نمود. کارآموزان در نهایت پس از قبولی در آزمون اینترنتی دوره گواهینامه های ایرکاس و گواهینامه های بین المللی تعمیر تجهیزات پزشکی با قابلیت رهگیری را دریافت خواهند نمود.

Web-30279-026 گزارش برگزاری دوره تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی - کد دوره :30279

 

Web-30279-004 گزارش برگزاری دوره تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی - کد دوره :30279

 

Web-30279-024 گزارش برگزاری دوره تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی - کد دوره :30279

 

Web 70207 008

دپارتمان های علمی

درباره کنسرسیوم

پنل آموزشی

آمار سایت

تعداد اعضای آنلاین : 0

تعداد کل اعضای کنسرسیوم : 1725

برای مشاهده اعضای آنلاین کلیک کنید

مراکز خدماتی و رفاهی طرف قرارداد

marakez

رونالد جازاك شتاب‌دهنده خطی ذرات آموزش تجهیزات دندانپزشکی آموزشگاه ولیعصر تبریز بازاریابی و مدیریت فروش ( Marketing۲ – اصول نگهداری و کالیبراسیون دستگاه ساکشن اقتصادی تعمیر التراسوند ای سی جی دلتا شاخه های مختلف دندانپزشکی دوره آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی لیزردرمانی چیست؟ سرپل ذهاب نسخه پیچ کیست دستیار دندانپزشک چیست یک لایه فعال زیستی جمجمه نوزادان بیماری میکروسفالی تعمیر ecg طراحی تجهيزات و ملزومات پزشکی تخمین عمر باقی مانده بیماری مننژیت چیست؟ تعهّدات والدین متقاضی آموزش گیاهان دارویی و طب سنتی در تهران دکتری درآمد دستیار دندانپزشک در تهران سنگ، آجر، شفته آهک و ساروج صدمه پروازها خرافات روز صنعت معدن تعمیر تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی در تبریز سیستم تولید در محل با تکنولوژی عصب پا آموزش شناسايي مزاجهای اصلي در تبریز کلابینگ بزرگترین سایت مهندسی پزشکی ترغیب عضویت بخش اول آیین نامه تجهیزات پزشکی چیست؟ انگر کلاس ایمنی و بهداشت صنعتی (HSE) در تبریز مادر جانشین حبوبات فروش یوک مغناطیسی صدمات فیزیکی و سوختگی ها آشنایی با پروب‌های آموزش تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی در شیراز استخدامی دستیار دندانپزشک در اصفهان دستیار دندانپزشک خانم در تبریز پردازش تصویر دستیار دندانپزشک در تهران ضربت خوردن روشهای کمکی تولیدمثل انجمن مهندسان نوآور رادیو داروها بازرسی مخزن apiشرکت بازرسی سرطان ایستگاه بازرسی چال حوض/چهار حوض

logo گزارش برگزاری دوره تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی - کد دوره :30279

حامیان کنسرسیوم ایرکاس

 • IRSME
 • RKA
 • ACS
 • IUE
 • RFTC
 • BQC
 • DNW
 • ICS
 • TUV-EMB
 • QAL
 • Ino
 • Allaiance
 • Tckit

تبلیغات در ایرکاس

دسترسی به ژورنال مقالات

az3

تصاویر اینستاگرام ایرکاس