نام کاربری یا پست الکترونیکی
رمز عبور

deentic

دندانپزشکان برای افزایش سرعت در انجام کارها، به افرادی با مهارت‌های حوزه دندانپزشکی و تجهیزات دندانپزشکی نیاز دارند که در امور مربوط به دندانپزشکی، به دندانپزشکان کمک کنند. دستیاران دندانپزشک همراه با دندانپزشکان مشغول به کار هستند و همچنین وظایف مختلف اداری در دفتر دندانپزشکی را بر عهده دارند. یک دستیار کنار دندانپزشک که مهارت بالایی داشته باشد، عضو بسیار حیاتی در تیم دندانپزشکی تلقی می‌شود. کاهش اضطراب بیماران، اخذ تصمیمات به موقع، ساده‌سازی فرآیندهای درمانی و ارتقاء کیفیت درمان، از وظایف دستیار کنار دندانپزشک می‌باشند. در این حرفه، ایثار، مسئولیت‌پذیری و آموزش مستمر ضروری است.(دستیاری دندانپزشکی در کرمان).

دستیار دندانپزشک وظایف متعددی دارد که به طور کلی به شرح زیر می باشد:

آماده کردن پرونده بیمارن
با توجه به نوع درمان دندانپزشکی و نیاز پزشک ، ست وسایل و تجهیزات مورد نیاز پزشک را آماده کند.
مواد دندانپزشکی مورد نیاز را مخلوط کرده و آماده کند.
بیمار را برای شروع درمان آماده کند.
بعد از اتمام مراحل درمان ، توصیه های لازم را به بیمار بدهد.
دستیار دندانپزشک باید موجودی مواد مصرفی در مطب را بداند و در صورت اتمام مواد به پزشک اطلاع دهد.
تنطیم پرونده بیمار ، نوبت دهی و تعیین هزینه نیز به عهده دستیار دندانپزشک است ( کارهای دفتری مطب) (دستیاردندانپزشک در کرمان)

سر فصل های دستیاردندانپزشک

کمک های اولیه اقدامات مربوط به کاهش مخاطرات بهداشتی و ایمنی
آشنایی با اصول کنترل عفونت در محیط دندانپزشکی
وظایف دستیار دندانپزشک و آشنایی با محیط کلینیک و مطب
آماده سازی و نگهداری محیط ، ابزار و تجهیزات برای انجام اقدامات بالینی دندانپزشکی ((استرليزاسيون))
ارائه اطلاعات و حمایت از افراد در حفاظت از بهداشت دهان و دندان
ارائه پشتیبانی در طول ارزیابی سلامت دهان و دندان بیماران
رادیوگرافی دندان
ارائه پشتیبانی در طول پیشگیری و کنترل بیماری های پریودنتال و پوسیدگی ها
ارائه پشتیبانی
در طول ترمیم حفرات (ترمیمی)
ارائه پشتیبانی
در طول جراحی
ارائه پشتیبانی
در طول ارائه پروتزهای ثابت و متحرک
پشتیبانی
در طول درمان ریشه غیر جراحی
حمایت و پشتیبانی
در طول کشیدن دندان ها و جراحی های جزئی دهان
ساختار و عملکرد پایه ی آناتومی دهان و دندان ودرک روش های مختلف ارزیابی بالینی دندانپزشک(دستیاری دندانپزشکی در کرمان)

آموزش و مهارت‌ها دستیار دندانپزشکی

آموزش دستیاری دندانپزشک در آموزشگاه آپادانا برای آموزش و آماده‌سازی افرادی که به عنوان دستیاران دندانپزشک در حوزه دندانپزشکی فعالیت می‌کنند، برگزار می‌شود. این آموزشگاه با هدف ارتقاء مهارت‌ها و دانش فنی دستیاران دندانپزشکی در ارائه خدمات دندانپزشکی تخصصی و عمومی فعالیت می‌کند.در آموزش دستیاری دندانپزشک، مفاهیم و تکنیک‌های مربوط به حوزه دندانپزشکی، اصول و فنون درمانی، استفاده از تجهیزات و وسایل دندانپزشکی، روش‌های بهداشت دهان و دندان، اصول اخلاق حرفه‌ای و ارتباط با بیماران آموزش داده می‌شود.

آموزشگاه آپادانا در کرمان از اساتید مجرب و متخصص در حوزه دندانپزشکی استفاده می‌کند و از روش‌های آموزشی مدرن و تمرین‌های عملی استفاده می‌کند تا دستیاران دندانپزشکی را به صورت جامع و کاربردی آماده کند.در طول دوره آموزش دستیاران دندانپزشکی در کرمان فرصت دارند تا مهارت‌های عملی و عملکرد تحت نظارت مربیان خود را بهبود بخشند. همچنین، در طول دوره، دانش فنی و نظری خود را گسترش داده و با تحولات جدید در حوزه دندانپزشکی آشنا می‌شوند.

بازار کار دستیار دندانپزشک

شاید بتوان گفت که موقعیت های شغلی دستیار دندانپزشکی در ایران بسیار خوب است. هر دندانپزشکی به دو دستیار دندانپزشک نیاز دارد و از آنجایی که ظرفیت شغل دندانپزشکی در ایران بالاست به طبع با افزایش دندانپزشکان موقعیت های شغلی برای شغل دستیار دندانپزشکی هم افزایش پیدا می کند. البته قابل ذکر است که هر چقدر توانایی ها و سابقه شغلی این افراد بالاتر باشد می توانند موقعیت شغلی بهتری برای خود فراهم نمایند(دستیار دندانپزشک در کرمان).

برای آموزش دستیاری دندانپزشک با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

برای ثبت نام آنلاین دوره آموزشی حضوری و مجازی دستیاری دندانپزشک روی لینک زیر کلیک کنید

222 آموزش دستیاری دندانپزشک در کرمان

آموزش مجازی این دوره در خانه با هزینه کمتر 

1111 آموزش دستیاری دندانپزشک در کرمان

اینستاگرام ما:(روی عکس زیر کلیک کنید)

اینستاگرام آپادانا

 

دپارتمان های علمی

درباره کنسرسیوم

پنل آموزشی

آمار سایت

تعداد اعضای آنلاین : 0

تعداد کل اعضای کنسرسیوم : 1725

برای مشاهده اعضای آنلاین کلیک کنید

مراکز خدماتی و رفاهی طرف قرارداد

marakez

آناليز تصاوير دوره تعمیر تجهیزات پزشکی در ارومیه معرفی آیین نامه واردات و صادرات تجهیزات پزشکی کویل بازرسی دوره گیاهان دارویی در آبادان رﺳﺘﻮراﻧﻬﺎ و ﻛﺎﻓﻪ ﻫﺎي ﺧﻴﺎﺑﺎﻧﻲ سوم آموزش کمک های اولیه در تبریز فضای سبز دیوید هاروی، شهرهای شورشی، هنری لفور، اِرْبْز، جغرافیای انسانی، هوسمان، کمون پاریس تصاویر سه بعدی بدن اندازه گیری فشار خون سیستم‌های چندرسانه‌ای تفسیر رادیوگرافی کارمنددارو نرمالیزه کردن سازمان کلاس نسخه خوانی در سنندج مهماني خداوند نوجوانان ASTM وصل ترکیابی تنظیم توازن آب بدن هجرت کنترل ظهور تعمیر روتور میکس وظایف نسخه پیچ آموزش تجهیزات دندانپزشکی صنعت و معدن آشنایی با نحوه ی عملکرد و ایمنی تجهیزات پزشکی دستگاه سی تی اسکن یوسف غایب معرفی مهندسی پزشکی ، مهندسی پزشکی گرایش بالینی ، مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک ، مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک ، مهندسی پزشکی گرایش بیومتریال (بیومواد) ، مهندسی پزشکی ایران ، مهندسی پزشکی دانشگاه پیام آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی اتوماسیون بازرسی آموزش جامع کنسرسیوم ایرکاس دوره های دستیار دندانپزشک در اصفهان تعمیر تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی در تبریز تعهّدات مادر جانشین آموزش تست های غیر مخرب به روش های چشمی VT در تهران یماری های تیروئید نبولایزرهای مش کپ نیازمند دستیار دندانپزشک در شیراز مرکز آموزش تعمیرات کامپیوتر در تبریز شرکت بازرسی 22مهر لوله نفتی حقوق دستیار دندانپزشک در اصفهان منابع اولین ردیاب رادیواكتیو دستیاری دندانپزشکی در تبریز روشهای توليد تجهيزات پزشكی عوارض بیماری علی النقی روز چهاردهم تير ماه خطرات کپسول آندوسکوپی لازم یا جایز بودن

logo آموزش دستیاری دندانپزشک در کرمان

حامیان کنسرسیوم ایرکاس

 • IRSME
 • RKA
 • ACS
 • IUE
 • RFTC
 • BQC
 • DNW
 • ICS
 • TUV-EMB
 • QAL
 • Ino
 • Allaiance
 • Tckit

تبلیغات در ایرکاس

دسترسی به ژورنال مقالات

az3

تصاویر اینستاگرام ایرکاس