نام کاربری یا پست الکترونیکی
رمز عبور

روز ترویج آموزش های فنی و حرفه ای ttedit کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران - روز ترویج آموزش های فنی و حرفه ای

fani hafei 2017 07 18 14 37 01

پیام تبریک معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت 6 مرداد روز ملي ترويج آموزش هاي فني و حرفه اي و كارآفريني

 با سلام و تحيت

امسال در شرایطی به استقبال روز ملی ترویج آموزشهای فنی و حرفه ای و کارآفرینی می رویم که ایران عزیز بیش از هر زمان دیگری به مهارت تدبیر نیاز دارد. فضیلتی که به گواه تاریخ در روزهای سخت و دشوار منشاء توفیق و گشایش های عظیم بوده است و جز از رهگذر امید به ثمر نمی نشیند. خوش به سعادت آنانکه برای یاری کشور در چنین روزهایی آماده اند، چرا که ایرانیان مردان و زنان روزهای سخت خود را هرگز فراموش نمی کنند.

مهارت آموزی هنر تبدیل کردن دانایی به تواناییست. انسان های ماهر می دانند که دانستن برای توانستن کافی نیست و این آگاهی برای رشد و تعالی کشور حیاتی است. روز ملی ترویج آموزش های فنی و حرفه ای و کارآفرینی، مناسبتی ملی برای پاسداشت این تفکر و همه کسانی است که در این مسیر گام بر می دارند. وظیفه ماست که مدیرانی که با تلاش و خلاقیت می کوشند تا فعالیتهای مهارت آموزی اثربخش باشد و با احساس مسئولیت تمام درصدد کاهش دردها و آلام جامعه از طریق توانمندسازی مهارتی هستند؛ مربیان عزیز و گرانقدری که سمبل توانایی و خودباوری هستند و انگیزه شگرف آنها برای تربیت فرزندان ماهر این مرز و بوم با وجود ناملایمات، بی انتهاست؛ محققان، اصحاب رسانه و نخبگانی که با انتشار ایده های آگاهی بخش خود حساسیت جامعه را نسبت به اهمیت موضوع مهارت آموزی افزایش می دهند و در نهایت مهارت آموزانی که آسایش یادگیری مدرک محور را با رنج یادگیری فن و مهارت جایگزین کرده اند، قدر بدانیم و بر صدر بنشانیم.

بنده به نمایندگی از همکارانم در سازمان آموزش فنی و حرفه ای این روز را به همه علاقه مندان و فعالان عرصه مهارت آموزی تبریک عرض نموده و برایشان توفیق، عزت و سربلندی آرزومندم. از زحمات همه همکاران عزیز و گرانقدرم در سازمان و آموزشگاههای آزاد نیز صمیمانه قدردانی می کنم که با وجود محدودیت ها و تنگناهای موجود، صادقانه و با انگیزه در مسیر تعالی امر مهارت آموزی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تلاش می کنند.

امیدوارم خداوند متعال به همه ما توفیق دهد تا بتوانیم در کنار هم با همدلی و همکاری، مأموریتها و مسؤولیتهای خود را در مسير بالندگي و رشد کشور عزیزمان به انجام رسانیم.

سلیمان پاک سرست

 

آموزشگاه فنی حرفه ای آپادانا عضو کنسرسیوم ایرکاس، برای تمام مهارت آموزان ایران عزیزمان آرزوی موفقیت و بهروزی دارد.

دپارتمان های علمی

درباره کنسرسیوم

پنل آموزشی

آمار سایت

تعداد اعضای آنلاین : 0

تعداد کل اعضای کنسرسیوم : 1692

برای مشاهده اعضای آنلاین کلیک کنید

مراکز خدماتی و رفاهی طرف قرارداد

marakez

استریل تجهیزات ضرر لیزر دندان پزشکی فنی و مهندسی بازارکار مهندسی پزشکی مرکز آموزش فوریت های پزشکی ویسکومترهای سقوطی ;کنسرسیوم ایرکاس آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در اهواز باتری انژیوگرافی پل رحمت استخدام دستیاری دندانپزشک در کرمان تعمیر تجهیزات اتاق عمل حسنات استخدام دستیار دندانپزشکی در رشت دوره های مهارت های هفتگانه icdl دوره های مهارت های هفتگانه icdl شیرآلات صنعتی آشنایی با المان های الکترونیکی در کلیبر تعمیر بردهای الکترونیکی شب‌ مقام هفتممحصولات صنعتی سوراخ کردن ولادت امام حسین آنالیز حرارتی مهندسان بیولوژیک بلوک V2 قیمت NDT بیو الکتریک آموزش تست های غیر مخرب به روش های چشمی VT در تبریز علائم بیماری مننژیت پایش بر اساس وضعیت تعمیر ای کی جی سعادت پدر و مادر حکمی و ژنتیکی روز جمهوری اسلامی ایران ای سی جی کاردیو لاین دوره ایمنی و بهداشت صنعتی (HSE) در بندرعباس فریت فرازمهر موسسه آموزش کامپیوتر تبریز آشنایی با پروب‌های ناسا محیط زیست چپ‌دست‌ها دوره تست های غیرمخرب و بازرسی جوش در اردبیل درباره زیکا علی اکبر برقراری ارتباط، یادگیری و معاشرت دشوار کلاس نرم افزار داروخانه در مرند علي بن موسي الرضا چدن داکتیل UFD PFD قدرت مشاهده خوب پرینتر سه بعدی فروشگاه تجهیزات مهندسی پزشکی ایران صفر بیماران سرطانی آموزش جوشکاری قوه قضائیه MBA Master

logo کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران - روز ترویج آموزش های فنی و حرفه ای

حامیان کنسرسیوم ایرکاس

 • IRSME
 • RKA
 • ACS
 • IUE
 • RFTC
 • BQC
 • DNW
 • ICS
 • TUV-EMB
 • QAL
 • Ino
 • Allaiance
 • Tckit

تبلیغات در ایرکاس

دسترسی به ژورنال مقالات

az3

تصاویر اینستاگرام ایرکاس