نام کاربری یا پست الکترونیکی
رمز عبور

جدید ترین اخبار ایرکاس

ثبت نام دوره های آموزشی و گواهینامه ها

Copyright@ joombig.com

چاه یعقوب

یکی از زیباترین و در عین حال خطرناک‌ترین نقاط روی زمین، چاه یعقوب نام دارد.به نقل از دی لست سکند، این چاهی است که به آن لقب زیبای ترسناک را داده‌اند چرا که تا حالا قربانیان زیادی گرفته است.

چاه یعقوب در واقع نام حفره ای بزرگ با دهانه ی ۴ متر و بسیار عمیق است که پرش در آن تا حالا جان افراد زیادی را گرفته است با این حال هنوز هم افراد ماجراجوی زیادی هستند که دوست دارند در داخل این چاه اسرار آمیز شیرجه بزنند و اعماق آن را کشف کنند. بد نیست بدانید که نام این چاه را از روی کتاب انجیل گرفته‌اند.

وقتی که برای اولین بار به چاه یعقوب نگاه می‌کنید، به نظرتان چشمه بی خطر و معمولی ای می آید که فقط کمی پهن است با این حال وقتی که بیشتر به داخل آن خیره می شوید، با حجم شگفت انگیزی از آب که نمی‌دانید در پس آن چه چیزی است روبرو می شوید. چند متر که به پایین این حفره ی آبی بروید، به ۴ حفره به هم متصل دیگر می رسید که از بین آنها، حفره چهارم از همه خطرناک تر است.دهانه حفره چهارم بسیار باریک است و کمتر کسی تا حالا توانسته به آنجا برود و افرادی هم که رفته اند، زنده بیرون نیامده‌اند. حتی یکی از قربانیان آن، فردی به نام وود راسل بود که یکی از ماهرترین شناگران دنیا در آبهای آزاد بوده است اما متاسفانه بعد از شیرجه در این چاه، جان خود را از دست داد. با این حال گفته می‌شود که در حفره چهارم، سنگ های آهکی شگفت انگیزی وجود دارد و از آنجا که اطلاعات بیشتری از آن در دست نیست، به اسرار آمیزتر شدن آن اضافه کرده است.

با وجود خطر زیادی که این چاه دارد ولی هر سال شیرجه زن‌های ماجراجوی زیادی را به خود جذب می‌کند. با این حال کسی بیشتر از چند متر اول را نتوانسته کشف کند و حتی با وجود تجهیزات هم این کار نشدنی بوده است.

جدیدترین مطالب دپارتمان ها

دپارتمان های علمی

درباره کنسرسیوم

پنل آموزشی

آمار سایت

تعداد اعضای آنلاین : 0

تعداد کل اعضای کنسرسیوم : 1696

برای مشاهده اعضای آنلاین کلیک کنید

مراکز خدماتی و رفاهی طرف قرارداد

marakez

کلاس تعمیر تجهیزات پزشکی در گرگان درد کیهان‌شناسی، صنایع نفت و گاز شرکت مهندسی در تبریز اشنایی با آیین نامه واردات و صادرات تجهیزات پزشکی حمام گنجعلیخان کرمان سانتریفیوژ افتراقی آموزش مامایی در تبریز امامت و ولايت جوانان حقوق دستیار دندانپزشک در تهران درمان اضطراب شهرک عالی نسب نا به هنجاری قفسه سینه کویل بازرسی ارز دیجیتال در تبریز ترغیب نواوران دوره نسخه خوانی پیشرفته در تبریز استخدام دستیار دندانپزشک در شهر تبریز تومورهای داخل چشم مهندسی پزشکی واحد تبریز بزرگداشت روز جهانی خانواده دستگاه های بیوفیدبک کلاس آموزش نسخه الکترونیک در بوکان آموزش دستیاری دندانپزشکی چاپ سه بعدی آموزش تخصصی نسخه خوانی آناتومی دهان کنسرسیوم ایرکاس اولین برگزار کننده دوره های آموزشی علوم زیستی پایه و توسعه داروسازی مدار برای دستگاه های الکترونیکی دانلود فیلم آموزشی طب سنتی واقعیت حقوق نسخه خوان آسیب های امنیتی v مدیر موفق درمان بيماري ADHD ولادت حضرت علی سایت مرجع مهندسی پزشکی ایران دانلود سوالات تابستان 95-96 تعمیر PH متر دوره مهارت های هفت گانه کامپیوتر مخازن ذخیره ده تیر روز صنعت و معدن تکنولوژی توده سرطانی دوره مهارت های هفتگانه icdl دوره مهارت های هفتگانه icdl تروتست تعمیر پمپ سرنگ فلیم فتومتر بیمارستان ها گواهینامه (hse) دوره های مهارت های هفتگانه icdl مایعات بدن حقوق دستیار دندانپزشک در مشهد کلاس دستیار دندانپزشک در شیراز روش اسپیرال تصاوير ديجيتال سه بعدی

logo چاه یعقوب یکی از مکان‌های اسرار ‌آمیز و خطرناک روی زمین

حامیان کنسرسیوم ایرکاس

 • IRSME
 • RKA
 • ACS
 • IUE
 • RFTC
 • BQC
 • DNW
 • ICS
 • TUV-EMB
 • QAL
 • Ino
 • Allaiance
 • Tckit

تبلیغات در ایرکاس

دسترسی به ژورنال مقالات

az3

تصاویر اینستاگرام ایرکاس