نام کاربری یا پست الکترونیکی
رمز عبور

جدید ترین اخبار ایرکاس

ثبت نام دوره های آموزشی و گواهینامه ها

Copyright@ joombig.com

چاه یعقوب

یکی از زیباترین و در عین حال خطرناک‌ترین نقاط روی زمین، چاه یعقوب نام دارد.به نقل از دی لست سکند، این چاهی است که به آن لقب زیبای ترسناک را داده‌اند چرا که تا حالا قربانیان زیادی گرفته است.

چاه یعقوب در واقع نام حفره ای بزرگ با دهانه ی ۴ متر و بسیار عمیق است که پرش در آن تا حالا جان افراد زیادی را گرفته است با این حال هنوز هم افراد ماجراجوی زیادی هستند که دوست دارند در داخل این چاه اسرار آمیز شیرجه بزنند و اعماق آن را کشف کنند. بد نیست بدانید که نام این چاه را از روی کتاب انجیل گرفته‌اند.

وقتی که برای اولین بار به چاه یعقوب نگاه می‌کنید، به نظرتان چشمه بی خطر و معمولی ای می آید که فقط کمی پهن است با این حال وقتی که بیشتر به داخل آن خیره می شوید، با حجم شگفت انگیزی از آب که نمی‌دانید در پس آن چه چیزی است روبرو می شوید. چند متر که به پایین این حفره ی آبی بروید، به ۴ حفره به هم متصل دیگر می رسید که از بین آنها، حفره چهارم از همه خطرناک تر است.دهانه حفره چهارم بسیار باریک است و کمتر کسی تا حالا توانسته به آنجا برود و افرادی هم که رفته اند، زنده بیرون نیامده‌اند. حتی یکی از قربانیان آن، فردی به نام وود راسل بود که یکی از ماهرترین شناگران دنیا در آبهای آزاد بوده است اما متاسفانه بعد از شیرجه در این چاه، جان خود را از دست داد. با این حال گفته می‌شود که در حفره چهارم، سنگ های آهکی شگفت انگیزی وجود دارد و از آنجا که اطلاعات بیشتری از آن در دست نیست، به اسرار آمیزتر شدن آن اضافه کرده است.

با وجود خطر زیادی که این چاه دارد ولی هر سال شیرجه زن‌های ماجراجوی زیادی را به خود جذب می‌کند. با این حال کسی بیشتر از چند متر اول را نتوانسته کشف کند و حتی با وجود تجهیزات هم این کار نشدنی بوده است.

جدیدترین مطالب دپارتمان ها

دپارتمان های علمی

درباره کنسرسیوم

پنل آموزشی

آمار سایت

تعداد اعضای آنلاین : 0

تعداد کل اعضای کنسرسیوم : 1725

برای مشاهده اعضای آنلاین کلیک کنید

مراکز خدماتی و رفاهی طرف قرارداد

marakez

MMSB مقالات مهندسی پزشکی ناظر ارشد جوش کلاس تست های غیرمخرب و بازرسی جوش در اصفهان گزارش بازرسی مانیتورینگ علائم حیاتی CERITEKON آموزش تعمیر تجهیزات دندانپزشکی اﻣﻨﻴﺖ در ﺷﺐ توربین روز چهاردهم تير ماه ژن تعمیر انعقاد الکترو شوک schiller تعداد گلبول های قرمز و گلبول های سفید درس دستیار دندانپزشکی چیست جریان مستقیم بافت کلیه درخت پتروشیمی 17مهر آشنایی با تعمیر پمپ سرنگ شیرآلات صنعتی جوشکاری و بازرسی جوش آموزش کالیبراسیون سلول بنيادي بافت همبندي پرتو نگاری ماده 1 تا 12 آیین نامه تجهیزات پزشکی فرصت های شغلی آموزش نسخه پیچی داروخانه سخت افزار مدرک نسخه خوانی کلاس تعمیرات تجهیزات پزشکی درد شدید بافت تومورال گانتری عملکرد تجهیزات پزشکی تجهیزات آزمایشگاهی علت نامگذاری روز 12 فروردین به عنوان روز جمهوری اسلامی چیست؟ دندان پزشکی دوره آموزشی تعمیر نبولایزر در تبریز امام حسین اتوکلاو دستیار دندانپزشکی در قم بازرسی جوش در تبریز دلايل وجودي آب‌انبار آموزش سیستم زنی داروخانه در تبریز بهداشت و ایمنی دوره کارشناسی ارشد MBA سیستم اینترلاک سلول‌های زنده جنگ الکترود جوشکاری ارتباطات آموزشگاه طب سنتی Electroencephalography (EEG) پرکاربرد،مهندسی پزشکی، نمایش ضربان قلب جنین آموزش دستیار دندانپزشک در اصفهان منبع ذخیره آب ترميم بافت استخوان با فناوری نانو در البرز

logo چاه یعقوب یکی از مکان‌های اسرار ‌آمیز و خطرناک روی زمین

حامیان کنسرسیوم ایرکاس

 • IRSME
 • RKA
 • ACS
 • IUE
 • RFTC
 • BQC
 • DNW
 • ICS
 • TUV-EMB
 • QAL
 • Ino
 • Allaiance
 • Tckit

تبلیغات در ایرکاس

دسترسی به ژورنال مقالات

az3

تصاویر اینستاگرام ایرکاس